Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Big Bud 600w, drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Hydroponie Big Bud 600w, drip Příspěvek č. 1







Ahoj vsichni tak jsem tu opet s dalsim growem, z minuleho growu zustala snad jen genetika a to 12x Big Bud a hnojky AH

Mistnost na pestovani je vleka: sirka: 135cm, delka : 135cm a vyska 180cm

Svetlo: 600w Sylviana Growlux

Zvolil jsem pestovani na Rw rohozich a samozavlazovani pomoci dripu, tento system se mi moc libil.

Pouzite hnojiva AH of Holand ,FS, RS a kyselinu na snizeni Ph

Drip je pohanen cerpadlem AL-KO Sub 6000 s regulacnim ventilem nadstavenym tak at jednou kapilarou protece 50ml/min , a je ponoren do 120l sudu s hnojkama

Zvlhcovacka: SPS 808 nebo jak to bylo

Merici pristroje: Ph test akvarin tod vse na PH a Ec metr proste nemam

To bude asi do zacatku vse ..... a prejdeme k nejakym fotkam bouhzel mam fotak jen na telefonu takze za kvalitu fotek se omlouvam ....

Takze davam nejake fota od doby kdy byli zasazeny az do 3.dne kvetu...

takze se to nejak prehodilo a seradilo od zhora dolu kde prni foto je ze vcerejska z 3dne kvetu a posledni uplne prvni den co byli dany do rw

Naposledy upravil DropRaid 18-03-2007 v 13:28 PM

Old Post 18-03-2007 v 12:37 PM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 2

heled prosimte jakou tam mas vlhkost,me prijdou uplne mokry,nebo jsi to fotil vzdycky po postriku a kolik ze tam davas ty zalivky???

Old Post 20-03-2007 v 23:23 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 3

to silkar: Caues no to byli zrovna po postriku a vlhkomer bouhzel nevlastnim, a jestli myslis tou zalivkou kolik zalivam dene kyti, tak je to nasledovne. Ale mam tam ted celkem velky problem takze si z toho neber priklad . je to prepnute na kvet takze perioda 12/12 cas zapnuti lampy 18:00 a vypnuti 6:00 a jednou kapilarou protece 50ml/min

1.......... 17:50.......2min
2.......... 20:00.......1min
3...........22:00.......1min
4...........00:00.......1min
5...........02:00.......1min
6...........04:00.......1min
7...........05:50.......2min
celkem ..............450ml na 1dno kyti
coz se mi zda moc a taky se mi zda ze kdyz se svetlo zhasne a kyti moc nepijou tak jim to nestaci aby vydrzeli pres celou noc bez vody, dnes jsem tam prisel a kyti meli zase listy zklonene smerem dolu, listy jsou na nekterych mistech skrcene, ale na druhou stranu ani jeden listecek neni nejak napadeny, ale tady s timdele se fakt trapim, takze kdyby mel nekdo nejakou radu napad tak hned at to tu hodi budu hodne vdecny cau

Old Post 21-03-2007 v 11:15 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 4


450ml je dost na tak mladý kytky. To zbytečně plejtváš hnojkama, páč většinu vyleješ. Já dávám 4x 100ml denně na kytky v 38-52 dnu květu a stačí jim to. Jsou vysoký okolo 55-65 cm.

Tohle je foto na 45/12. Těmto kytkám stačí 400ml denně. Po 52 dnu zvednu na 500ml denně. Mám udělaný ventily tak, aby proteklo 1 kapilárou 100ml/1 min.

Hodně zdaru .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Naposledy upravil prenda 21-03-2007 v 13:52 PM

Old Post 21-03-2007 v 11:32 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 5

to Prenda: cuss no o to mi slo, ale zase jsem tu nekde cetl ze je to malo 4xdene ne ohledne mnozstvi ale ohledne intervalu mezi zalitim a rohoze vyschnou. taky nevim jestli to mas ty 4ry cykly rozlozene do 24h ale asi jo?! Jo a jeste nerikej ze jsou male maji 50-60cisel ale mas pravdu. Jsou sice velke, ale ne huste ). Diky za radu caues

Old Post 21-03-2007 v 11:42 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 6

Mám to rozdělený klasicky po 6 hodinách a rohože nevysychají. Připadaly mi menší .

Jakej máš větrák na odfuk ze skříně? Minimálně 400m3 je třeba a ještě jeden větrák do skříně na ofuk. Ale pořádnej , 30-40 cm průměr, aby pořádně foukal. Postni aktuální fotky, ale připadaj mi takový chatrný.

Tak sem zkusil dát na tejden 5 cyklů denně a je to moc. Zbytečně v odpadu zůstává asi půlka nevyužité vody .Tak sem to vrátil z5 na 4 cykly.

Naposledy upravil prenda 30-03-2007 v 13:39 PM

Old Post 21-03-2007 v 13:54 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 7

Cuss prenda: hej no aktualni foto asi uz nestihnu, ale pokusim se nemam bouhzel fotak a zitra jedu pryc na mesic, tak jsem zvedavy jak se o kyti postara muj spolecnik , chatrny se zdaji i me ale nemyslim ze je to az tak moc zpusobeno mnou, ale spise genetikou. Tyjo 400m3 uff mam tam 250m3 sunon pritah i odtach planuju upgrade na na TD a nebo ufona, ale ted nejsou bouhzel penizky, vim ze je to na p... ale hold to bude muset vydrzet . No a jeste by me zajimalo jak se prave nedostatek vymeny vzduchu v pestirne projevi na kyti a jeste mam dost listu, ktere jsou 3cipe, cim to?? Diky cau

Naposledy upravil DropRaid 22-03-2007 v 08:31 AM

Old Post 22-03-2007 v 08:23 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 8






Ahoj vsichni tak jsem to nakonec zvladl a vyfotil (normalnim) fotakem. Takze po nove nadstavene zalivce to vypada ze se vzchopili, to jsem si oddych , takze nejake aktualni foto z 8.dne kvetu a jeste kyti jsem trochu prostrihaval od velkych listu


1. Foto shora, no uz aby tam byli palicky










2.Vetveni









3.Sudy, jeden s hnojkama modry a jeden s odstatou vodou sedy










4.Pekny list , alspon me se libi










5. Celkovy pohled na kyti

Naposledy upravil DropRaid 24-03-2007 v 12:10 PM

Old Post 23-03-2007 v 08:13 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 9





Ahoj vsichni tak tu mam nejake nove fotky z 10.dne kvetu, ale foceny v noci..... zatim vse vypada dobre
a k posledni fotce blesk ji trochu prisvetlil

Naposledy upravil DropRaid 24-03-2007 v 15:17 PM

Old Post 24-03-2007 v 15:06 PM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 10

Pres den bys tezce pracoval a v dobe kdybys mohl spat a odpocivat (tedy v noci) tak by te nekdo budil, jak by ti bylo? Chodis takhe ke kytim casto kdyz pinkaji?

world aware :: free party is not a crime

Old Post 25-03-2007 v 00:18 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 11

Cues, rkcz: neboj nechodim vim co se dela vecer no ale i kdyz az ted si jdu vlastne lehnout takze nevim , ne je to foceno 5min pred zapnutim lampy takze jsem jim zase az tak neublizil nebo se ti to zda moc drasticke?? Cau

Old Post 25-03-2007 v 05:36 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 12

DropRaid: Tak to drasticke urcite neni, pet minut vem cert Promin, omlouvam se

world aware :: free party is not a crime

Old Post 25-03-2007 v 09:08 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 13

s tema listama je to v pohode to jsou jenom povadly jak spi a jak jim rozsvitis,tak za za chvilku se zacnou sponovat,copak ty misticky tam?to muzes v klidu svest do jedny a bude se ti i lip se vsim manipulovat.

Prendo to jsou presne ty kapilary s jehlama a ventily,ktery tam soupnu na dalsi grow-neucpavaj,propousti mereny mnozstvi

Old Post 26-03-2007 v 00:32 AM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 14






Cuss vsichni, tak jsem zde s nejakym update kytim se celkem dari jsou ve 32.dnu na kvetu od zitra nasadim Bcuzz tabletky a uvidime jak se nafouknou a pridavam par fotecek

Old Post 15-04-2007 v 20:51 PM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 15



Ahoj vsichni prihazuju fota z 35.dne kvetu, a zda se mi ze jsem dnes obevil par palicek, ktere vypadaly jako napadle od plisne, ale bouhzel nevim jak to ma vypadat tak si nejsem jist. Zatim cau

Old Post 18-04-2007 v 20:58 PM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 16

Pěkné.Nezdá se ti,že mít výbojku v cooltubě bez odtahu{možná ho jen nevidim} je poněkud zbytečné?Nevím jak to u tebe je,ale možná by to šlo i bez ní,přeci jen světelná ztráta je dosti citelná.Cus a K+

Old Post 18-04-2007 v 21:07 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - Big Bud , Led 500W - 13 odpovědí
11-07-2017 - BigBud 600W Air-pot COCO drip - 16 odpovědí
22-06-2017 - BigBud 600W Air-pot COCO drip - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7625660 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív