Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 257

Paranormal Grow - (Extech 500) - zapnutí a průběh self calc cca 5 sekund, následně naskočí údaj PH a probíhá doměření teploty, která bliká, cca 5 sekund.
Pak už přístroj "měří" a přesné doměření PH trvá cca 5 - 10 vteřin a nic nebliká.

Ať kvetou.

Naposledy upravil Asu 07-01-2016 v 20:39 PM

Old Post 07-01-2016 v 12:12 PM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 258


Mám ExStik pH100 a po výměně sondy mi to ukazuje toto, co stím?

Naposledy upravil Paranormal Grow 08-03-2016 v 11:03 AM

Old Post 08-03-2016 v 10:41 AM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 259

kalibrace proběhla?

Old Post 08-03-2016 v 18:19 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 260

Kalibrace neprobehla, nejdriv se ukaze CAL a za vterinu to co vidis na fotce....dnes jsem ho poslal do servisu, v zaruce uz bohuzel neni.

Old Post 08-03-2016 v 18:21 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 261

nemáš to špatně nasazený ?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-03-2016 v 18:46 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 262

Wampe nemam, zkousel jsem jak starou tak novou asi 20x vysunout zasunout:/ je pravda, že ze zacatku to tu starou sondu jakoby zaznamenalo a ukazala se normalne hodnota, ale ted uz ani jednu nezaznamena...

Old Post 08-03-2016 v 18:52 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 263

očistit styčné plochy?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-03-2016 v 18:56 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 264

smazat

Old Post 08-03-2016 v 19:06 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 265

Tak to mě sakra nenapadlo:/ dnes jsem ho poslal do servisu, takže budu tak týden bez v servise to udělaj za mě a napočítaj si pálku jak prase😂

http://www.trinstruments.cz/rucni-pristroje

Old Post 08-03-2016 v 19:07 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 266


Wampe, tak cim mam ocistit stycny plochy? V tom servise mi rekli, ze berou 750,- na hodinu a že na tom tak hodku a půl straví😂 Taxem si ho nechal poslat zpět neopraveny...

Old Post 01-04-2016 v 10:15 AM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 267

EC Metr
TENTO
čínskej šunt za 9 doláčů (snad jedinej za tuhle cenu co měří EC v ms).


PH metr
TENHLE taky za 9 doláčů ...


EC metr byl nakalibrovanej výborně, PH metr jsem musel kalibrovat (kalibrační roztoky v ceně).
Maximální spokojenost. Dáte za to 400Kč a když se to rozbije, za 14 dní máte nový doma (záruku nečekejte).

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 24-05-2016 v 14:51 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuusmi
Nový Člen

Karma uživatele Kuusmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 268

Zdravím groweři,
jelikož chci poprvé zkusit hydroponii, konkrétně bubbler, bylo otázkou času kdy narazím na problém jaký EC metr vybrat. Na jednou z možností přemýšlím o tom EC metru za tich 9 doláčů z alieexpresu z příspěvku výše, ale nevím jestli mi vůbec vydrží do té doby, než zjistím zdali mě hydroponie baví a že mi hlavně půjde.

Pak sem na razil na zajímavé odkazy, kde si týpek vyrobil vlastní EC metr. Konkrétně pomocí programové destičky Arduino uno a kabelu do zásuvky? Nemáte s tím někdo zkušenost nebo názor? Nevypadá to upně marně. Docela si stím pohrál a ta tu cenu... Na jiných videí si postavil i ph metr.

https://hackaday.io/project/7008-fl...m-meter-arduino
na této stránce má volně k šíření i kód programu

https://www.youtube.com/watch?v=D6DL5K86U2c

Dejte kdyžtak vědět co si o tom myslíte

Old Post 15-06-2016 v 18:11 PM
Kuusmi je offline   Profil uživatele Kuusmi   Find more posts by Kuusmi   Foto galerie člena Kuusmi   Click here to Send Kuusmi a Private Message   Add Kuusmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 269

Extech 500 EC (porizovaci cena 5.6 tis Kc) po roce je nutne menit sondu za cca 2tis Kc.
Je to pry bezne, dle infa od gpprague
Well done :-(

Old Post 29-07-2016 v 12:33 PM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 270


GROWMAT EASY HYDRO http://gpio.cz/growmat-easy - zarizeni na kompletni rizeni hydroponicke pestirny a schema EC sensoru

Forum http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Vyborne informace o principech mereni http://sensuino.net/doku.php?id=cs:ec

http://growmat.cz/growmatweb

Old Post 14-01-2017 v 15:08 PM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 271

čau mam dotaz který je zaroveň problem... ph metr mi začal ukazovat špatne hodnoty .. takže koupim roztoky 4 a 7 nakalibruji všechno v pohodě..o par dní později začnu meřit, čistou vodu s enzymy a metr mi ukaže 5 a hodnota si jde vesele dolu..tak znova, tentokrat uz jen roztok 7.., kalibrace ok ... omyju dam do čiste vody a metr mi ukaže 4-4.6.. Koupil jsem ještě kapky.. ty mi ukazaly barvu vody neutralní.. Má někdo podobný problem nebo zkušenost? metr mam HM digital 80.
1.Špatně jsem se překlikl při kalibraci ?
2.je tam nános(na sondě)po kažem měření oplachnu..
3. je zkažený

Old Post 20-02-2017 v 18:56 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 272

Čau na 99% odešla sonda to samé mi začal dělat můj ph metr sice hanna a sonda v haji ještě skus vyměnit baterky.

Old Post 20-02-2017 v 19:15 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6760210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív