Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
omiss
Stálý Člen

Karma uživatele omiss - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 65

ak by sa niekto rozhodol pre Essential EC meter chcel by som pripomenut ze k nemu treba specialny kalibrovacy roztok z hodnotou 2,8 a nie 1,41 ako byva standartny. Dokonca aj v niektorych growshopoch sa na mna divali ze co to od nich chcem ze pre vsetky ec metre je len jeden. inak velka spokojnost s Essential EC aj PH metrom, pouzivam ich asi tak 2 mesiace raz som kalibroval, potom som len tak skusil odmerat hodnoty kalibracnych roztokov a vobec to nebolo ani o desatinku posunute tak drzia krasne.

Old Post 09-06-2008 v 22:58 PM
omiss je offline   Profil uživatele omiss   Find more posts by omiss   Foto galerie člena omiss   Click here to Send omiss a Private Message   Add omiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AXSON
Nový Člen

Karma uživatele AXSON - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 66

tiez mam Essential PH aj EC a absolutna spokojnost, rovnako ako omiss

Old Post 10-06-2008 v 13:48 PM
AXSON je offline   Profil uživatele AXSON   Find more posts by AXSON   Foto galerie člena AXSON   Click here to Send AXSON a Private Message   Add AXSON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 67

Přátelé zeleného listu...
Ačkoliv jsem nikdy nechtěl dělat reklamu zadarmo, zkušenost s reklamací měřáku Hannah Growcheck Combo mě k tomu víceméně přinutila.

Co se stalo:
Cca po 9 měsících od zakoupení přístroje, po harvestu sem chtěl měřák, jako obvylke, zkalibrovat. Připravím si pufrovací roztoky, nakalibruju na pH 7 ale při kalibraci na pH 4 mi nestačil rozsah nastavovacího šroubu. Přístroj ukazoval nižší vyšší hodnoty než doopravdy byly.
Poslali sme p. Klečkovi mail, ve čtvrtek odeslali na jeho adresu a v úterý, tzn za 5 dní nám přístroj dorazil PPLkem s novou elektrodou, zkalibrovaný (včetně protokolu) a s novými pufrovacími roztoky. Musím smeknout před timhle shopem, protože rychleji vyřízenou reklamaci bych si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech. Je vidět, že tenhle shop opravdu chápe, jak nutné tohle vybavení pro nás Growery je...

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 24-06-2008 v 21:19 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 68

jj klečka je best na shopu vždy vše vymněněno kus za kus a opravdu přátelskej přístup , smluvní ceny a slevová karta ....
ríša klečka best

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 24-06-2008 v 21:41 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 69

Klečka: Jen tam nakupuju. Zboží nad dva tisíce. Zdarma poštovné a rychlí nákup. Když dnes objednám, tak to pozítří budu mít doma. Vždy když něco z mé objednávky nemaj, tak volali.. co že to nemaj a informovali mně, a nabídli mi řešení. Je to dobrý přístup k zákazníkům.
To je moje zkušenost s nimi.
Je to můj názor.
S pozdravem T25.

Naposledy upravil tomas2pet 21-07-2008 v 17:33 PM

Old Post 21-07-2008 v 17:14 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prasátko
Stálý Člen

Karma uživatele prasátko - 91% PěstitelskáKarma uživatele prasátko - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 70

mam ec meter adwa a spadol mi do vody, teraz na displeji naskakuju divne znaky. Da sa to nejako opravit?

Old Post 01-10-2008 v 20:39 PM
prasátko je offline   Profil uživatele prasátko   Find more posts by prasátko   Foto galerie člena prasátko   Click here to Send prasátko a Private Message   Add prasátko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logic7.m
Stálý Člen

Karma uživatele logic7.m - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 71

vim že jse to sem nehodi ale dostal sem tet nev EC metr a mam tenhle navic
http://www.klecka.cz/growshop/EC-mo...ochek-HI-983302
pokud by jste měl někdo zajem na PM

Old Post 05-10-2008 v 19:14 PM
logic7.m je offline   Profil uživatele logic7.m   Find more posts by logic7.m   Foto galerie člena logic7.m   Click here to Send logic7.m a Private Message   Add logic7.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72


Zdravíčko, já mám ty od hydrogarden, essencial a můžu doporučit.

+ vodotěsnost (ta se fakt hodí, už jsem ho lovil ze dna nádrže)
+ teplotní kompenzace (je jedno v jaký teplotě měříte)
+ drží dlouho zkalibrovanej
+ jednoduchá kalibrace, žádný šroubky a podobný kraviny

Co vím tak jsem dal za ph i ec metr necelou trojku, což je přijatelná cena, je nutný taky dokoupit kalibrační roztoky tj. pro ph metr 4ku a 7ku a pro Ec 2.8 (což není úplně obvyklý)

Old Post 06-10-2008 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 73

Zdravím,
rozhodl jsem se že si ze srandy testnu taky hydro ,,, u klečky jsem koupil Adwu což se mi po projetí tohodle tématu zjevilo asi jako chyba ,,,EC šlape krásně měří v klidu ale mám problém s PH metrem ,,, přestřeluje mi asi o 7 desetin což je celkem dost,, zkoušel jsem si schválně měřit kalibraqční roztoky 4 a 7 a pokaždé mi to tak přestřelilo,, zkoušel jsem kalibraci ,, zapnu dám kalibraci hodím to do 7čky a čekám bliká bliká a pak se vypne XD ,, takže příští týden hurá zase do Ovy a zkusím to snima ukecat a připlatím si a kupuju essenciál,, nebo ať mi teda ukážou jak na kalibraci

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 13-12-2008 v 11:23 AM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 74

Claune:
já ty metry mám taky a pohoda, až na to, že PH metru trvá čím dál tím déle, než se stabilizuje hodnota (možná se o něj ale blbě starám). Já ho ale kalibruju jenom PH7kou. Ty to děláš fakt oběma, nebo to jenom píšeš jako možnost? Zkoušel jsi někdy porovnat rozdíly mezi těma kalibracema (jedno a dvoubodová)?

V jakém roztoku ho udržuješ mimo měření? Mě v GS řekli, že stačí ten 7kovej buffer, ale říkám si, jestli se nekurví právě kvůli tomu.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 13-12-2008 v 17:54 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

sem kdysi posilal pm Claunovy na stejnej dotaz a odpovedel:
darec hele na phmetr musis mit roztoky dva jeden puffer na 7 a druhej na 4....vložíš to tam, zmáčkneš jednou calibrate a hodí to tuším na 4ku, to ti napíše a pka to začne kalibrovat ty vyčkáš až to přestane a je to a pak daš calibrate dvakrát a skočí to na 7mičku a uděláš to samý..chvilku necháš a až to pípne je nakalibrováno...to co je v balení je na hovno..musíš si dokoupit i tu 4ku ...

Ad udrzovani tak kalomelove elektrody se drzej v KCl coz je pripad Ph metru

Old Post 13-12-2008 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Čabas.....
essencial ph-metr! stačí bohatě kalibrovat jen sedmičkou! vrazíš to do sedmičky chvíli počkáš a pak zmáčkneš kalibraci a vyčkáš než nenakalibruje sám....porovnával sem to s digitál kombem za x táců a hodnoty byly vesměs stejné

Calzone:mimo měření přístroj neudržuju v ničem, prostě zavřu pouzdro a jeto...když to udržuješ mimo měření v sedmovym buffru tak to musíš mít furt někde opřený aby to jakože nespadlo né?...po měření ph stačí strojek nechat okapat a zavřít a jeto....
kalibruju jednou za dvacet dní....mějte se a ať to roste
teda tohle sou mí skušenosti takže tak
36

Naposledy upravil 18-12-2008 v 01:14 AM

Old Post 17-12-2008 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 77

Čau klucí, co myslíte o tadytýhletý mašince? http://hudla.cz/obchod/index.php?ma...products_id=306

Zdá se že pH měří od 3,5 - 8...ale myslíte že to bude dobrý, za tu cenu? na měření vhodnýho místa outdoor?

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 01-02-2009 v 10:21 AM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 78

to BBVLada: čus, doporučuji nebrat! Koupil jsem to před 2 roky u VirtualVillage bo jak se ti Číňani jmenujou na naše asi za 200Kč a je to klasický kšunt. Radši připlatit...teď právě taky vybírám..:-)

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 06-02-2009 v 01:22 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 79

ahojj, jen hodim link co mam ja , pouzivam 8 mesicu a v pohode , jednani s obchodem taky ok : http://elektronika.svet-nakupu.cz/p...s-50/dp-113576/

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 06-02-2009 v 07:22 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sagista
Nový Člen

Karma uživatele sagista - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 80

zdar koukal sem ze na adwy tu moc pekny reference nejsou, muj nazor je ze kdyz se k nim clovek drobet chova tak vydrzej leta.... konkretne tyhle jak ec tak ph(1.zhora) http://www.mladypestitel.cz/growsho...section=101713&

carpe diem

Old Post 06-02-2009 v 15:35 PM
sagista je offline   Profil uživatele sagista   Find more posts by sagista   Foto galerie člena sagista   Click here to Send sagista a Private Message   Add sagista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1473860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív