Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. indoor 100W hlína SCROG; 4xBlockhead 2xErdbeer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 17

teplota už bude Ok. Ty dráty kytkám nevadí. Mají kolem nich hodně místa.

Old Post 25-03-2007 v 16:55 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 18

myslel sem jestli jim nevadí to slabounký napětí když to zapneš..

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 25-03-2007 v 20:56 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od C.R.E.A.M.
myslel sem jestli jim nevadí to slabounký napětí když to zapneš..


Ještě jsem to nezkoušel, ale CO? to zkoušel. Hlavní účel u něho byl, že to má být jako elektrolýza. Má to urychlovat přesun živin od kořenů do vršků. Ale zas tak jednoznačné to nebylo. Okrajově zjistili, že se toho už potom štítí hmyzáci.

Old Post 25-03-2007 v 21:26 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 20

Tak ten větrák by mikrovlnka je nějaký DEBIL bo se strašně zahřívá. Za hodinu provozu to vinutí co je u něho klidně spáli ruku. Kdybych ho dal do skříně tak už tam půda není bo by mi folie okamžitě chytla.

Old Post 26-03-2007 v 22:02 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 21

Zdarec,
tak presne tohle hodlam rozjet taky...az na tu genetiku....

Kdepak jsi smahnul ty 6l kvetinacky?... jaky maj plz rozmery ?...
Skrin budu teprve montovat... a rad bych si to nak rozmeril....

Stihas to v pohode uchladit ?... vybojku ...skrin...

dikes...

Old Post 26-03-2007 v 22:57 PM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od LateNightJamm
Zdarec,
tak presne tohle hodlam rozjet taky...az na tu genetiku....

Kdepak jsi smahnul ty 6l kvetinacky?... jaky maj plz rozmery ?...
Skrin budu teprve montovat... a rad bych si to nak rozmeril....

Stihas to v pohode uchladit ?... vybojku ...skrin...

dikes...


Ty květináče jsou 4 litrové a vzal jsem je mamině ze stromků, ona prodává zakrslé jehličnany a tak jsem ji je přesadil do podobných ale kulatých a tyhle si vzal. Jinak jsou nižší než z growshopu, ale zase širší (17cm) z growshopu mají se mi zdá 15x15. Chlazení je úplně vpoho spíš bych měl zatím přitápět, ale už se venku otepluje a tak pohoda. Odtah mám 12cm z PC a zregulovaný asi tak na polovinu aby nešel slyšet, ofuk výbojky to samé a dneska jdu kutit vzlhčovačku (vzlínání vody) s malým PC větrákem taky zregulovaným. Jestli můžu poradit a máš rezervu místa na výšku tak skříňku podlož a pasivní přítah udělej přes podlahu pod kterou budeš mít misku s vodou. Já to mám ze zadu a moc efektivní to není.

Old Post 27-03-2007 v 15:07 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 23

dik za info...
budu mit box asi na 6 holek...a taky z ohledu na prostor vybiram rozmer kvetinacu...

jaky mas zkusenosti s tema 15x15 ?... objem je asi ok... ale staci to jedne kytce na rust co do obsahu te "zivotni" plochy?

diky...

Old Post 27-03-2007 v 20:19 PM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 24

to LateNightJamm. podle jahudky to stačí bohatě. Opravuju v Klečkovi mají 3,6l květináče 16x16x20cm

Old Post 27-03-2007 v 21:04 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 25

Jasny...takze objem 3.6 l a misto 16x16 mam povazovat za dostatecnej ?...

Old Post 28-03-2007 v 15:48 PM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 26








Tak je tu 11 den růstu a tady jsou fotky, jsou sice menší asi kvůli počátečním chladným nocím, ale snad to na nich nenechá stopy. Různě je ve skříni přesunuju podle výšky. Ty co jsou přímo pod lampou tak rostou rychleji a tak jdou nakraj a pomalejší z krajů jdou pod lampu. Tedka jsou pod lampou Erdbeeři a vypadá to tak že tam i zůstanou protože jsou celkově pomalejší. Krásně se rozrostl ten neověřený Blochead. Jak byl od začátku zaštípnutý tak už se rozjel naplno.

Fotky jsou od předu dozadu z leva doprava. Mladý rozvětvený BH je hned v 1. řadě vpravo.

Naposledy upravil Capo 28-03-2007 v 21:18 PM

Old Post 28-03-2007 v 21:12 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 27

Zjistil jsem, že to moje stínítko není zrovna nejlíp vyřešené. Je trochu malé a teplota mi dovoluje ho dát lampu tak 7cm nad kytky. Proto mají krajní kytky boční listy už mimo stínítko a tak nějak ve stínu nad hranou stínítka. Začínám uvažovat kde sehnat aspon tenký hliníkový plech na a-winga, ale ne celou tabuli. Jenom tak pro mě.

Old Post 31-03-2007 v 12:07 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 28

Tak dneska je 19 den růstu a takhle to vypadá. Jedna kytí se mi nelíbí. Žloutnou ji nové a už i střední výhonky. Viděl bych to na nedostatek železa nebo zinku a tak jsem dneska zalil projistotu všechny kyti Trace mixem od bionovy. PH mám přibližně 6,2. Měřil jsem ho kapkama přímo na půdu.
Uvítal bych kdyby se mi k těm žloutnoucím listům někdo zkušenější vyjádřil.

Kytky trochu trénuju a načím a snažím se aby odkryly ty spodní patra kde roste hafo nových výhonků. Nemají tam dost světla.
Fota:
1. všechny
2. BH3 žloutnutí
3. BH2
4. BH4
5. Erdbeer 2
6. Erdbeer 1
7. BH1 - ten má trošku spálený jeden list od lampy

Old Post 02-04-2007 v 20:29 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 29








Tak dneska je 19 den růstu a takhle to vypadá. Jedna kytí se mi nelíbí. Žloutnou ji nové a už i listy. Viděl bych to na nedostatek železa nebo zinku a tak jsem dneska zalil projistotu všechny kyti Trace mixem od bionovy. PH mám přibližně 6,2. Měřil jsem ho kapkama přímo na půdu.
Uvítal bych kdyby se mi k těm žloutnoucím listům někdo zkušenější vyjádřil.

Kytky trochu trénuju a načím a snažím se aby odkryly ty spodní patra kde roste hafo nových výhonků. Nemají tam dost světla.
Fota:
1. všechny
2. BH3 žloutnutí
3. BH2
4. BH4
5. Erdbeer 2
6. Erdbeer 1
7. BH1 - ten má trošku spálený jeden list od lampy

Old Post 02-04-2007 v 20:35 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 30

indi88: nízké teploty v noci už nejsou. Už se venku přes den oteplilo. Teplotní výkyvy už asi taky ne. IQtyq jsem na to asi přišel. Tak poslední 4 dny jsem je topil ve vodě. Přečetl jsem si ve FAQ, že můžu zalívat do misek. Ale to prý platí jenom u velkých vatáží a tak jsem dusil kořeny a nemohl se vstřebávat dusík a další živiny. Já jsem myslel, že je to železem a tak jsem je zalil včera znova mikroprvkama. Když jsem zjistil že je to zavodněním tak jsem je dneska z misek vyndal promačkal květináče, aby se do půdy dostal vzduch a aby v nich co nejvíc vody vyteklo. Snad se mi teda kytičky vzpamatujou a zase se rozjedou.

Old Post 03-04-2007 v 09:07 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 31

Tak musím říct, že jak jsem si myslel, že mám teploty už OK, když je venku teplo tak to byla chyba. Ve čtvrtek jsem tam měl celý cyklus teploměr a nestačil jsem se divit, když jsem to šel zkontrolovat asi 2 hodiny co jim začla tma, venku bylo asi 13°C ve stínu a ve skříni 7,5°C. Skříň se mi při tmě chová jako lednička, protože před vstupem vzduchu mám misku s vodou a hadrem, kvůli lepší vlhkosti, voda se v noci ochladí až k nule a potom přes den kdy mají kytky tmu ochlazuje skříň.
V pátek jsem si udělal mini topení ze 100W žárovky, kterou jsem obsypal pískem v zavařovací sklenici. Po 15 minutách je sklenice v místě žárovky docela horká a tak ji mám na druhých spínačkách a při tmě běží na režimu 30/30 (minut). Nejdřív se nahřeje a potom dalších 30 minut funguje jako akumulační kamna. Když jsem se na to příšel mrknout druhý den tak jsem nechápal. Kytky se hned rozkošatěly a konečně se rozjely. Na teploměru byla minimální teplota 17°C a tak spínací hodiny vyměním za starý termostat co se používal v bytech k radiátorům. Jenom se musím zeptat kámoše. Jak ho připojit protože má 4 vývody. Nastavím tak 13°C a pohoda. Ušetřím ještě víc.

Old Post 08-04-2007 v 15:38 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 32

jj indi měl jsi pravdu. Nepočítal jsem s tou vodou v misce.

Old Post 09-04-2007 v 20:53 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5991670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív