Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Homebox XS; nurturelite 125W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Obecné Homebox XS; nurturelite 125W Příspěvek č. 1






Tak jsem začal pěstovat--po nesmělých pokusech jen za oknem jsem si dal kyticky do skrinky...nerad bych jen slysel ze koupit si skrin neni ono..atak...jen proste nejsem kutil Tim kterej ma sikovny rucicky na to si to postavit sam

zacinam od nuly nemam nic nez skrinku Homebox XS (60x60x120)
sluníčko: Nurturelite 125W Purple protoze blue ste mi uz vy vsichni vykoupili cervenou jsem koupil envirolite 125W bylo to v akci :P
na hnojivo uz nezbyly penize bylo mi doporuceny Biobizz - bio-grow...
potrebuju to nak odvetravat od smradku a jeste tam tomu trochu nekdy fouknout ale vubec nevim co a jak tam naraficit v přiloženejch fotkach jsou dva vlezy do skrine jeden 9cm druhej 13cm...a naky pravdepodobny uchyty na filtr...ale jak ho tam dat ? no btw kdyz jsem ho videl tak je sakra velikej a aby se mi tam vesel kdyz budou kyticky vysoky a lampa nahore

Naposledy upravil HomeboxXS 09-03-2007 v 21:39 PM

Old Post 09-03-2007 v 21:29 PM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Potřeboval bych poradit jakej vetrak by tam sedel a jak ho tam pripevnit...a kdyz budu kyticky presazovat tak jestli jim treba neublizi kdyz je dam do jinyho substratu (to jest do toho kterej by mely mit)....

Old Post 10-03-2007 v 13:45 PM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 3

no asi koupim All-mix od biobizz....no tohle jsou noname semena takze jen takova sranda..ale az budu mit naky poradny tak se zacnu starat poradne btw ted tam mam nakej pro pokojovy rostliny pH ma docela ok ale to slozeni podle toho co jsem se tu docetl neni dobry....docela bych rad vedel jak nejlip vyuzit toho prostoru 60x60...jestli ctyri tak peti litrovy kvetinace..nebo co se da jeste jinyho provest :P

Old Post 11-03-2007 v 08:33 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 4

4 kytky v jednom květináči to je problém.. mám to vyzkoušený jedna se chytí, roste trochu rychlejc a už to jede geometrickou řadou. Měnší kytky to nikdy nedoženou protože mají stále míň prostoru pro kořeny a jsou díky výšce dál a dál od světla. Nakonec sem radši ty malý vytrhal a nechal jenom tu velkou..

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 11-03-2007 v 20:58 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 5




trosku sme vyrostli
no koupil jsem si plagron grow-mix...fuj to byla cesta s tim pytlem a naky kvetinace (5l to by melo byt idealni) a presadil jsem to...tak snad to prezily a pojedou dal porad nevim co se vzduchotechnikou...vcera mi v tom obchode rikali jak je to nezbytny a jak budu muset delat naky obr upravy v byte o nakejch trubkach mluvili...no byla to zenska tak nevim snad s chalepm bych to poresil lip... btw kurna kam bych mel v panelaku vyst naky trubky ?

Old Post 13-03-2007 v 08:05 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 6

Tá ženská ti chcela povedať len tolko že si budeš musieť dať do toho boxu ventilátor, ktorý ti bude ťahať vzduch do boxu, ten dáš do toho otvoru na lavej strane, to je ten menší a ventilátor na odťah budeš musieť dať do toho večšieho otvoru a tam si budeš musieť zapojiť aj ten pachový filter. A čo hovorila že budeš musieť zaviesť neaké trubky tak to myslela že z toho odťahu by ti mala ísť tá trubica až von kam ten vzduch bude vyfukovať.

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 17-03-2007 v 15:03 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 7

no ona mluvila o tom ze bych si musel delat naky falseny okno a tahnout trubky aby sel ten vzduch ven z bytu tak jsem si to nechal vysvetlit nekde jinde...a povedu ten odtah trubkou ven...do pachovýho filtru a za nej dam nejmensi UFO....a melo byto jit co bys doporucoval na ten přítah ?

Old Post 17-03-2007 v 15:09 PM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8


btw...průměr toho vstupu je asi 9 cm




patýrka přibývají...rosteme už jsem hnojil byl jsem nedočkavej...tak snad jsem to "nepohnojil"

Naposledy upravil HomeboxXS 17-03-2007 v 15:16 PM

Old Post 17-03-2007 v 15:10 PM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 9

Iba 9cm? To je neako málo. Ahá už viem, ty máš na spodu ešte to sítko a tade ti bude nasávať vzduch, ak sa dá kúpiť neaký vetlilátor čo má priemer 9cm a bude mať čo najvyšší výkon tak ho tam daj, ja sa do tých ventilátorov nevyznám moc

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 17-03-2007 v 15:17 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 10

k te vzduchotechnice: Tenhle homebox mam taky a nerek bych ze je potreba hrotit nejaky 9cm pritah neni to ani krychlovy metr a pokud dobre vyresis odtah v klidu ti bude i pasivne prisavat koneckoncu na to tam jsou dole ty vetraci sitky. Treba ja tam mam UFO 160m/h s pachacem a nemuzu si stezovat. trochu jsem to jeste zacpal(nejlepsi na konci), aby se mi lip udrzela vhkost. Jinak je mozny samozrejme snizit otacky, ale za prvy prislusenstvy je drahy a za druhy mi zacne hrozne bzucet asi jak se v nem ztraci elektrika.

Kazdopadne jestli mas nejakou tu korunu navic a nechce se ti kazdej ctvrt roku chodit na reklamace s eurovetrakama, ktery stejne poradne neprotahnou dlouhy vedeni s prekazkama, tak bych zainvestoval ty 2000 do 160Ufa.

Jestli chces jet ale jenom pod tou usporkou (coz je podle me na kvet docela shit) tak tam muzes klidne dat nejak euro vetrak ten ti potom na kratko pachac protahne zustava ovsem otazka te zivotnosti, protoze tyhle vetraky nejsou staveny na chod 24/7 takze za chvily delaj rachot ja na nadraznim hajzliku->reklamace->vopruz.

Urcite si kup nejakej cirkulacni vetrak bez toho se neobejdes. Ja mam vetrak s klipsou prumer 15cm (Hornbach 120K) uchycenej k jedny zadni tycce. je to best.

jo a tu 9cm diru pouzivam pro privod mlhy z vyparovacky, ktera stoji nahore (normalne hadici o prumeru cca 7cm) a stavy ke slunci jakejpak 9cm privod vzduchu..

Naposledy upravil MEDICINEMAN 02-04-2007 v 14:38 PM

Old Post 17-03-2007 v 20:53 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 11

No a mas ten pachac a ufo venku? Ne v tom boxu co? Ja si rikam ze tam na to neni vubec misto az budou kytky vyssi a bude se to tam m*dat s reflektorem. No a ja to vetram tak k veceru ze tu skrin celou otevru a foukam jim tam a kazdej den je rosim...este si to vsechno budu muset vychytat...a ta usporka na kvet? To ja vubec nevim uvidime co z toho vyleze btw prachy jsou vzdycky po vejplate a padne vzdycky tak pulka a pak mesic sbiram typy a pak zas nakup...muzes mi hodit treba link toho tvyho UFA 160...ja nasel nejmensi 175 na klecka.cz

Old Post 19-03-2007 v 11:55 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 12

mno ja jsem ho koupil na www.growshop.cz pac mam slevu a lifrujou dobry nemecky motory, ktery maj minimalni prikon(31W),luxusni vykon, vydrzej a hlavne jsou tichy.
Jinak se daj levnejc objednat z nemecka, ale tam ti to zase skoro dozene postovny..leda osobni odber v nemecku

Mam to vsechno vyvedeny flexa rourou nahoru to je jasny. I kdyz pachac by se dovnitr vesel, ale proc u xs jde o kazdej centimetr prostoru..

Old Post 20-03-2007 v 19:31 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 13

http://www.klecka.cz/growshop/Venti...K-100E2-A1.html no tak ja to provedu asi takhle...je to o 300 levnejsi...a pachac o 50.....a doprava nad 2K je zdarma...

Old Post 22-03-2007 v 08:36 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeboxXS
Stálý Člen

Karma uživatele HomeboxXS - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 14


...

Old Post 22-03-2007 v 08:44 AM
HomeboxXS je offline   Profil uživatele HomeboxXS   Find more posts by HomeboxXS   Foto galerie člena HomeboxXS   Click here to Send HomeboxXS a Private Message   Add HomeboxXS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 15

HomeboxXS : Zdar, máš ty kyticky dost pekny, na to jak sou vzrustove maly. Myslim ze zacatek docela dobrej. Jinak skoda ze mas jen ty NN modely. Prijde mi to dost riskanti, ale pokud je mas z nejakyho dobryho modylku tak nejni problem je ze nevis jak se mu rika
Moc práce s boxem si asi nemel kdyz mas kupovany. Ale jinak k+ , aby si mel trosku motivace a chuti growerit , Zdar a sílu

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 22-03-2007 v 15:57 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 16

jj to je ultimatni reseni jeste si objednej Sonoflex (metr pred a metr za) a vubec neuslysis ze proudi nejakej vzduch coz dela mnohem horsi bordel nez ten motor.

a ten cirkulacni vetrak jinak budes mit hrozny problemy s tenkejma stonkama. kyti uz to nikdy nedozene a bude z toho trpka zkusenost kvuli 120ti korunam.

Jinak mas zvlhcovacku vzduchu? Moc modelu na pousti neroste

Kyti vypada krasne zdrave jen trosku tenci stonky, ale to jeste vychytas. Uvazovals o nakym zastipovani? jestli nevis co to je, tak bych moc necekal ze se to zacne vetvit samo a trochu bych tomu pomoh 120cm neni zas tolik..

Naposledy upravil MEDICINEMAN 02-04-2007 v 14:39 PM

Old Post 24-03-2007 v 08:28 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-08-2010 - Timer´s grow nurturelite 125W - 58 odpovědí
28-02-2009 - Nrturelite 125W/220W - 14 odpovědí
30-08-2007 - Nurturelite 125W - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1457290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív