Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » <..::out_07_ruf::..>
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Obecné <..::OUT-07-RUF::..>_ice, ww, holland's hope, atd. +qualityFOTOS Příspěvek č. 1

*****************
<..::OUT-07-RUF::..>
*****************

Hoj všem grower's -> jelikož sezona pro letošní OUT_07 je již v plném proudu, přispěju taky něco malo do "mlýna". Již pár let se snažím něco málo vypěstovat své pomoci té velké koule, co nám svítí nad hlavou. Jelikož se píše ňákej ten 8. duben ,tak si myslím, že u každého "poctivého GROWERA" by měli být přípravy na letošní venkovní sezónu již minimálně měsíc či dva v plném proudu. Ani já nezahálím a tak ňák se snažím pomalu rozjíždět přípravy na letošní venkovní mazlení.
-----------------------------------------------------------------------------------------
..No po uvodním blablabla přednesu zkusím uvést nějaké ty FAKTA:

.::GENETIKA::.
zatím mám v plánu určitě jet:
** ICE ( sativa...z_klonů )
** WW ( sativa/indica...z_klonů )
** Holland's Hope ( sativa/indica...vlastní_seed's )

ještě_plánuji:
** New_berry (klony)
** Lebanese? (mám slíbeno,ale vůbec neznám..zřejmě 100% Indika?)
** a snad ještě něco ( jěště_uvidíme, info_doplníme )
-----------------------------------------------------------------------------------------

..::HARDWARE::..
Po získání klonů 2xICE, 2XWW - jsem vyštrachal "old_skříň" ( PHILIPS 70W sodík ). Loní jsem vní něco málo přědpěstoval, ale letos sem vní jel taky a po menších problémech, kdy řízky začali dostávat zničeho nic šoky, jsem raději zavrhl na předpěst Natrium, a přešel na klasické zářivky. Řezům to jedině prospělo a už sem znich něco málo nařezal.
Loni se mi nejvíce povedl Holland's Hope ( jel jsem ho z řezu ) a tak letos si nedovedu představit ho vynechat. Bohužel se mi letost nepovedlo sehnat klony HH, ale naštěstí se mi povedlo udělat pár semen, a tak snad letost zachovám tuto skvělou genetiku na OUT.
-----------------------------------------------------------------------------------------

..::FOTO::..
Jelikož jsem vášnívý fotomaniak-amatér a toto téma se nachází v galerii, slibuju, že sem občas hodím ňákou tu fotečku.

Naposledy upravil Ruf-Nikers 12-04-2007 v 12:47 PM

Old Post 08-04-2007 v 03:39 AM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2




Takže připojim také nějaké to FOTO-fotky jsou z 12.3. a v současné době jsem již tuto "temporary_sodík-70W_ skříň" vyměnil za větší skříň se zářivkama. Fota nové skříně přidám později.

foto_1: celkový pohled
foto_2: 2xWW
foto_3: 2xIce

Naposledy upravil Ruf-Nikers 12-04-2007 v 12:45 PM

Old Post 08-04-2007 v 03:50 AM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3









---------------------------------------------------------------------------
vivat HOLLAND'S HOPE, aneb naděje přišla ze země tulipánů
---------------------------------------------------------------------------

No a teď bych chtěl něco málo napsat o modelu, co nejedu ze zakoupených klonů, ale které jedu ze semen vlastní výroby. Jedná se o Holland's Hope. Zkušenosti s ní mám od loňska a tento model si získal mé uznání a respekt. Jedná se o čistokrevný venek ( 80% indika, 20%sativa, Afghan X early Skunk ). Z mých poznatků vyplynulo, že to je genetika, jenž oplívá skvělími vlastnostmi pro pěstováni v našich zeměpisných podmínkách. ( pěstuji cca 222 metrů nad mořem ).

v kostce:
nenářočný model o péčí, nenáchylný na plísně, dozrávání na přelomu září/října, kvalitní výnos, chuťově výborný ( chuť "po hlíně" - prostě kvalitní chuť 100% venkovky ), Krásná stavba kytky. Je předurčen do chladnějších prostředí.

Pro názornost předvedu pár foto z loňska ( pěstováno v klasické hlíně hlíně co mám na záhonku, přímé světlo bylo jen cca 3h denně-což je nic moc, ale přesto HH překvapil, hnojeno na růst žížalím trusem a na rozjezd proběhla zálivka Kořeňákem od Bionovi. Na květ pak v předposlední fázi proběhlo pár zálivek od GH-"finální květ" a v poslední fázi jen čistě H2O. Moc sem nehnojil, jsem u venku zastáncem názoru, že kvalitní substrát je 80% uspěchu co se týčě živin, hnojení je spíše doplněk.

Naposledy upravil Ruf-Nikers 09-04-2007 v 09:00 AM

Old Post 08-04-2007 v 04:25 AM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 4









No úplně sem zapoměl, že mám už taky fotky letošního Holland's Houpu. Jak už jsem říkal, HH jedu ze semen, sazenice jsem nedával pod úmělé světlo, mám je pěkně za oknem v pokoji, abych je měl pěkně na očích. Jelikož už venku je pěkné počasí, snažím se je dávat cca od 14hod. do 19hod. ven, aby kytkám větříkem zesíli stonky a aby si pomalu zvikali. Mám z loňska asi 12 semen HH a dal jsem naklíčit 5. Z pěti vzešli 4 a jedna z nich je taková slabší, ale snad se zpravý. Jelikož jsem původně měl sazenice jen za oknem, stonky jsou slabé a bylo nutné udělat oporu ze špejle. Teď si už pomalu zvykaj přez den venku na větříku a stonky začínaj sílit.

Přídám nějaké ilustrační foto nových Holandských nadějí a pro spestření jako bonus přidám fota loňského "Peace Makeru" - ( byl to takovej prcek, co nestíhal ani moc dojet, High bylo o proti HH méně sedativní, spíše Mír v duši, zato chuť byla pro opravdové milovníky fruitychuti po Hroznovém vínu.

Naposledy upravil Ruf-Nikers 09-04-2007 v 09:42 AM

Old Post 08-04-2007 v 04:55 AM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5


..HH '06..

Old Post 09-04-2007 v 12:53 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 6

zdrawím kamaráda growera
koukám že si tu někdo začíná libovat v popisu za ten každopádně dostaneš káčko, hele fotečky jsou vela good, a koukám už máš i něco ve voku, jinak co se týká genetiky, s čím máš kříženo HH z letošku, jak jsem pochopil jsou to seeds, z minula, že...
jde o to, ja co jsem měl květinku ice queena tak jsme to ojebával zase ice queen ale bylo to venku, tedy mi to ojebala jiná mrdka a kámo další rok, chuť stejná nebo velmi podobná, kompaktnost palic mizerná, oproti out předtím, množství fakt vela, co se týče síli, nedá se srovnávat, prostě to tak zmutovalo, že nič a nič a nič, bacha na toto, potom jsem zjistil z minulého roku, měl jsem doma řezy willieho neslona a shivy santy II, ojebal jsem je zase willem a kříženec WN x WN je total shit ale SS x WN je lahoda, tedy jestli ti z hermoušil tak uvidíš co z toho bude,,,, ale nevím, to je ten risk
ale každopádně je t zaděláno na pěkný report
k+ a hodně štěstí kamo

jumpp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-04-2007 v 12:15 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 7

..no vela zdravím na Vysočinu..
ohledně těch semen HH, tak stebou plně souhlasím, že "takovéto domácí křížení" stylem tohle mi voprcalo tohle, nebo dokonce tohle voprcalo samo sebe nevede k nějakým zázračným výsledkum. Já měl to štěstí, že jsem sehnal klony HH a současně známý měl semena HH od Nirvany. No a když prováděl selekci samců od samic, tak jsem si nechal vyrůst jednoho chlapáka a pak už stačilo jenom čekat a čekat a čekat...

Old Post 10-04-2007 v 12:37 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 8

jj, to ano ale ja právě myslím i stejná genetika na stejnou, v tom muže také nastat problém, prostože je tam mnohem větší pravděpodobnost degradace genetiky, alespon nněco na toto thééma jsem čet na bývalým overgrow,,, ale mužu se samo míliti, ikdyž jestli něco bylo z řezů a samec z seeds, předpokládám že to není ze stejných seeds co byla matka taky by to mohlo, ale uvidíš to je na tom to kouzelné, že to nevíš hned ale necháváš se překvapit

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-04-2007 v 12:47 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

Jo žadnej incest neproběh, ale uznávám že děti mohou být lehce debilní i tak .
Ale máš pravdu, to je na tom to kouzelné...

Old Post 10-04-2007 v 12:52 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 10



No zachvíli mažu do fachy, tak ještě přihodím foto z prodlouženého víkendu.

Foto_1: NEW Temporary skříň - 4xzářivková trubice..hl. sponzor ACER
Foto:2: Ptáček zpěváček, aneb "řekni osm - polib pr...."

Podrobnější popis New skříně a v nich umístěných klonů bude koncem týdne.

Old Post 10-04-2007 v 12:58 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7226520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív