Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » rw_drip_600w_sk1:o)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Hydroponie rw_drip_600w_sk1:o) Příspěvek č. 1






zdarec pridavam par fotek svyho 1. kola na dripu, snad se povede dobre. jelikoz je to me po prve "na vode " tak prosim o dozor zkusenejsich. diky

model: sk1 na rw rohozich
samponky: AH, AH roots, HESI emzymes, CROPMAX, jeste sezenu nakej bloombooster - zatim je cas..
svetlo: 1. 7 dni - nlite, dneska hps600, zitra snad mh400 - do konce rustu.
ventilacka: TD350
zvlhcovacka,topeni,vetraky
PhEc monitor HANNA..

tot asi vse, dnes jsem polozil na rohoze, napusteny ph5.8 ec0.9, dnes poprve nacasovano zalevani na 3x 1min/denne. coz je cca pul litru na rohoz za den..

check it out..

Old Post 06-11-2008 v 23:02 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 2




...

Old Post 06-11-2008 v 23:10 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

Zdar, a hele - dalsi dripar. Zacina se to tu pomalu menit na DRIPovy kralovstvi - kazdopadne asi nejoblibenejsi zpusob jak jet hydro (po bublacich mozna).
Pochystano mas pekne - pojedes do wastu nebo cirkulace - pokud budes cirkulovat na AHckach, ten metr si hlidej jak oko v hlave, budes ho moc moc potrebovat k+

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 12:34 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 4

HeavyShluck: taky zdar cekal jestli neco taky pisnes, pac sem koukal ze se rad rozepisujes ne jedu to rovnou do odpadu, jinak co jsi u nekoho v dredu psal ze ahcka spatne drzej phacko, tak si nemyslim ze sou na tom az tak zle, decentne ho snizej, takze ja ani nemusim pridavat kyselinu a mam ho na nakej 5.6-5.8, takze cajk.. Narozdil od HESI ty nedrzej skoro vubec, snizujou, ale druhej den ti klidne vylitne o 0.5!! coz je na hydro neprijatelny, kord treba na nft, bo aerosku:-)) jinak dikes za k+ a zdar!

Old Post 07-11-2008 v 12:54 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

jj poslednich par dnu jsem nad tim par chvil stravil to jo snad to nekomu pomuze i jinak nez ze mu tim do dvou dnu kompletne zaprcame thread
hele ty AHcka jsou prave nestabilni pri cirkulaci - kdyz je namichas a posles kytkam a pak do odpadu, nemaj moc prostoru na zmenu (spis jenom uvnitr tech rohozi) - kdyz je tam ale par dni tocis, delaj divy. Se fakt hodne lidem tady na G divim, ze od nich jeste neupustili (hodne lidi taky uz ano) - vec osobniho vyberu. Taky ho hesin bych to nerek - tos me nemile prekvapil abych pravdu rekl. Woe tobe se zdaj AH stabilni a Hesi nestabilni kam ten svet speje
jak by rekli v Hosticich, "...nak vobracene, nee?"

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 13:06 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 6



Na hesinach jsem uz neco malo odjel, a na hline s nima nebyl problem, bez kyseliny a cajk.. jinak cose tyka hliny, tak plagron to u me vyhral na plne care, S tema Hesinama jeli jsme je s kamosem na COCODRIP a neuveritelne haprovaly s ph, ec zvysovaly strasne malo, takze podle me hnojky na hydro nepouzitelny, jak sem psal vejs...

P.S. do Advanced Hydroponic jsme sel jen z duvodu ze je tady jede dost lidi s krasnejma uspechama, a sou relativne levny.. na kvetu chystam koupit jeste nejakej ciste BIO preparat, treba TOPMAX od BioBIZZ

Old Post 07-11-2008 v 13:22 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

Jo tak i Hesi Coco napiicu? sakra hehe...
Jinak lejt bio preparat do AHcka (a jeste si zakladat na tom ze je to bio -vim ze to nedelas, jen rejpu), je podle mne neco jako kdyz mi znamej rekl ze se - uz davno - plavili zaoceanskou lodi (smerovali na nekerej ostrov nebo souostrovi kolem afriky), vsude na lodi i na ostrove prisny zakaz vyhazovani smeti do more, vysoky pokuty atd - celkem supr. Jednou tydne se pak veskery nashromazdeny odpad nalozil na kamion, ktery... ho vzal na druhy konec ostrova a mrdnul do more
Jako hele vod tej hnusnejch chemek to stejne budes muset procistit kvalitnim flushingem, tak uz bych se vubec nebal tam cpat i chemicky boostry (myslim ze preci jen vyjdou kousicek levneji) - cimz vubec nechci rict ze je TopMax spatny naopak hodne lidi ho moc chvali (osobni zkusenost zatim bohuzel nemam).

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 13:34 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 8

Tak jsem akorat premeril ph,ec odpadu, a ph mi ukazalo 6.6 a ec 0.8, roztok mam namichanej na hodnoty 5.8 a ec 1.2. Navic mi prijde ze mi kytiz za tri dny od polozeni vubec nepovyrostly, zastipal jsem je, sic sou stale zeleny, zdravy tak mi pride trochu dicvny ze jeste stale nic? nepospicham na ne moc? kazdej rika jaky sou to na dripu bice, ze do 10 dni prepinam, me to spis pride, ze budu prepinat tak za tri tejdy

jinak dnes konecne vymena hps za 400mh

Naposledy upravil saiklon 10-11-2008 v 09:33 AM

Old Post 09-11-2008 v 12:28 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od saiklon
Tak jsem akorat premeril ph,ec odpadu, a ph mi ukazalo 6.6 a ec 0.8, roztok mam namichanej na hodnoty 5.8 a ec 1.2. Navic mi prijde ze mi kytiz za tri dny od polozeni vubec nepovyrostly, zastipal jsem je, sic sou stale zeleny, zdravy tak mi pride trochu dicvny ze jeste stale nic? nepospicham na ne moc? kazdej rika jaky sou to na dripu bice, ze do 10 dni prepinam, me to spis pride, ze budu prepinat tak za tri tejdy

jinak dnes konecne vymena hps za 400mh


Zdarec, každopádně máš malý ecéčko, v dripu můžeš jít vejš, já startuju s EC 1,3. Hnojení bych okoukal od manhuntta, ten jede taky AH. Napufruju to tak na 1,2 a hned po položení jsem jim lil 1,3 a baštily a vše v pohodě. Po záštipu je jasný že se trochu zabržděj, nevím kde jsi četl že do deseti dnů se většinou v dripu přepíná, já to měl na růstu nějakejch 20 dní a ještě jsem je měl nechat...záleží samo na odrůdě, ale i měsíc na růstu není nic neobvyklýho....v tvým případě ale pozor na toho skanka jedničku, ten se dost vytáhne...
Koukal jsem že máš kytky rozházený 2/3/2/3, nevím jeslti je to nejrozumnější řešení z důvodu zálivky...tam kde je míň kytek tak ta rohož bude míň žrát, podle mýho....nemám s tím osobní zkušenost...sám jsem zvědavej jak se to bude chovat....

Old Post 10-11-2008 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 10





5. den 18/6

zdar, prihazuji par foto ze 5. dne rustu. Holky si konecne lebedej pod mhackem dostavaj paradni porci mlhy z spsky, a zalivku 5.5 ec 1.2, zatim stale nezvysuju.. Barva holek je zatim fajna, krasne tmave zelena az na jednu fesandu, ktera je takova nejaka zabrzdena oproti ostatnim, viz foto..
Dale sem vyfotil detailne rasy, ktere se mi delaji okolo kapilar a detail vetveni.. /uz se tesim na ty kere/

Jinak mi zbyly dva mladasy v kostkach, jestli by mel nekdo zajem pm..

Old Post 10-11-2008 v 17:37 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 11

zdravím,ohledně těch řas,vem alobal a kostky obal,řasy bez světla zmizí.
Co můžou spůsobit řasy:
-kradou živiny kytkám
-při odumření řas,tlejou,může vzniknout plíseň a tu z kostek jen tak nedostaneš

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 11-11-2008 v 13:45 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 12

diky za ohlasy, co se tyce toho phacka, tak zdrojova voda ma 6.5, tu necham den az dva odstat a pak ji naredim na pozadovany ec, v tuhle dobu 1.25, a pri tomhle ec mi klesne ph na 5.3, tak ji umele zvysuju na 5.5-5.8 ale neni to sranda s tou plusovou kyselinou, hned to strasne vylitne, pak musim zase minusovou apod.. napi*u.. asi to zkusim tak jak rikas ty, naredit, a nechat den -2 odstat, jinak cerpadylko na vodu v nadrzce mam taky

jj rasy svinstvo, necos tim musim udelat

Old Post 11-11-2008 v 14:32 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13

Čus pH+ vůbec nepoužívej-dolívej radši vodu

To míchání hnojek budeš mít za chvilec v malíku,kor s tím combem

Old Post 11-11-2008 v 16:13 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 14

machoman: jj to je fakt, takle sem to zkousel, ale stejne kdyz doleju vodu tak mi klesne ec, a stejne s dorovnani ec se mi zase snizi pH. jak rikas, jeste to nemam uplne v ruce

jinak flešbeku to cerpadilko, v nadrzce mas zapnuty porad? ja zatim jo, ale asi ho dam na casovacky, vzdycky 15 min pred zalivkou ho spustim, pride mi ze kdyz je porad zaply ze taky trochu meni hodnoty...

jeste jedna vec, Claune se dneska ptal MANHUNTTA na casovani zalivky, a vsiml jsem si ze ma casovany akorat kdyz sviti, a prez noc ne, to je normalni praxe? ja sem myslel ho spis nacasovat celkove prez 24h rezim.. tzn kazdych 6hodin ze zacatku na minutku, pak zvysovat dobu zalivky treba na dve apod..

Naposledy upravil saiklon 11-11-2008 v 21:07 PM

Old Post 11-11-2008 v 16:24 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od saiklon

jeste jedna vec, Claune se dneska ptal MANHUNTTA na casovani zalivky, a vsiml jsem si ze ma casovany akorat kdyz sviti, prez noc, to je normalni praxe, ja sem myslel ho spis nacasvat celkove prez 24h rezim.. tzn kazdych 6hodin ze zacatku na minutku, pak zvysovat dobu zalivky treba na dve apod..

jj teď jsem to poladil podle něho, má super výsledky tak to bude asi pravda

Old Post 11-11-2008 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Kolega Dripař:-) Příspěvek č. 16

Zdravím kolego :saiklon sem rád že je tady další do party ,vypadá to moc peckově a sem zvědav co z toho vymáčkneš .Jestli ti mohu doporučit,tak je nezalévej ze začátku automaticky.Podle fota se mi zdá že je tak zaléváš a vypadají že mají dost zálivky,dle mé zkušenosti ti doporučuji ze začátku než pořádně začnou chlastat a věř že to poznáš ze dne na den,protože kytky začnou růst každý den o 2-3 cm tak je lepší je zalévat ručně a to pouze jednou denně injekční stříkačkou.Dělám to takhle ještě pár dní po usazení kostek na rohože.Je lepší jim dávat málo zálivky a hodně vlhkosti,klidně 90-100% a oni jak nebudou mít dostatek zálivky,ale dost vlhkosti tak o dost rychleji začnou pořádně chlastat.Podle fotky jde vidět,že se ještě nepřispůsobily.Jinak moc pěkné.......

Naposledy upravil MANHUNTT 14-11-2008 v 09:01 AM

Old Post 12-11-2008 v 20:44 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9177770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív