Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » MÍSTO - skrýš
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Obecné Příspěvek č. 1

ahoja...ještě jednou já
zatim sem tu neviděl téma - dobré skrýše. Přitom, přiznejme si, největší nebezpečí pro naše kytičky je
člověk. Svině zlodějský...já vim, kdo nejvíc kříčí ten to
je, ale mý svědomí je čistý. Takže jaký sou vaše vychytávky, co se týče místa, který jen hodně těžko
člověk najde. Nápadů je určitě dost, bohužel náhoda je vůl. Mě docela vychází bejt dost voprsklej. To znamená
zázet kytičky na místa téměř veřejná, kde by logicky měla být možnost ztráty větší, ale většinou to kytky přežijou. Rozhodně bych už nešel do velkýho pole -
na to nemam nervy kukuřice je už taky hovno - člověk je svázanej termínem a většinou vo to taky přijde.

Rád bych věděl, jestli někdo sází v lese mezi takový to -
i listnatý - hustý křový. Jakože si tam udělam místečko
třeba pro tři kytky.

PS: fakt fandim lidem, který to umí venku a bez chemie
LONG LIVE OUTDOOR!!!

Old Post 05-03-2001 v 19:46 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 2

no já si myslim, že moc tipů neobdržíš protože každej má ve svým okolí úplně jiný prostředí.. třeba teď v sobotu sme s kámošem vyjeli do nedaleké přírody, tam sne dali tři špeky a šli jsme hledati místo - no a našli sme úplně supr místo, kde se vykácí porost a doveze půda a.... prostě musíš chodit ven na procházky a všímat si, kde nikdo nechodí a tam zasadit )

Old Post 12-03-2001 v 10:50 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec dolů šmejdi ! Příspěvek č. 3

jojo, ale nejhorší je, že na takový procházky choděj i hajzlové co ti na podzim vorvou všechny kytky!!!

SVINĚ!!!

Ještě že můžu pěstovat ve skleníku. Ale i tam to nemusí bejt bezpečný. Kámošovi vyrvali přes noc celej skleník!!! No naši vlci by to asi nikomu moc nedovolili, ale....

Old Post 12-03-2001 v 18:23 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balty
Stálý Člen

Karma uživatele balty - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Palec nahoru políčko Příspěvek č. 4

Já mam fakt vychytaný políčko.Takovej ostrůvek uprostřed obrovskýho pole a nechodí tam vůbec nikdo
(je fakt náročný se tam skrz tu kukuřici prodrat)Přesnější lokaci udávat nebudu aby mi to fízlové nesklidili.Trochu se zkultivuje a bude to super.
Ještě má ale jednu výhodu-je tam uprostřed i rybníček
kolem něj stromy,a za nima remízky - neni tam odnikud vidět(jen aby mě nezastřelil nějakej myslivec až pudu kontrolovat ůrodu

smoked

Old Post 18-03-2001 v 12:22 PM
balty je offline   Profil uživatele balty   Find more posts by balty   Foto galerie člena balty   Click here to Send balty a Private Message   Add balty to your buddy list     Navštiv homepage uživatele balty! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Pohodička Příspěvek č. 5

No já už mam taky fajn místo,
je to mezi dvěma poli, takový to hustý roští na mýtinách. Když se vám povede prodrat do jeho středu a vyrvat pár těch samorostů na místečko pro kytičky a pak si tam nanosit svou zem, tak je to pro jakýkoliv vetřelce
nedobytný. Akorát to sluníčko...ale stačí to vevnitř
trochu vysekat a upravit, aby si paprsky našli kytku.
Přemejšlim o tom, kdo by to moh sklidit.....
1.myslivec, nebo kdokoliv, kdo mě uvidí vokolo jak se
tam vomejtam...(proto k políčku - i když je to šílený -
jen brzo k ránu)
2.někdo, kdo půjde okolo a ucítí kytku (záleží na odrůdce, že?), ale vzhledem k tomu, že žádná cesta
okolo neni a po poli se asi hned tak nikdo náhodu procházet nebude.
3. zemědělec, který viděl kytičky v tisku nebo televizi
(nebo sám hulí Vzhledem k tomu, že křoví je
v létě zelený a dosti vysoký, snad ne.

Old Post 18-03-2001 v 20:44 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Animal Farm
Nový Člen

Karma uživatele Animal Farm - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

ja jsem tento weekend objevil uplne podobnz misto, akorat je navic kousek od potoka, tak by to i v parnych letnich dnech mohlo mit dobre zavlazovani, snad, uvidime....

Old Post 19-03-2001 v 08:09 AM
Animal Farm je offline   Profil uživatele Animal Farm   Find more posts by Animal Farm   Foto galerie člena Animal Farm   Click here to Send Animal Farm a Private Message   Add Animal Farm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Animal Farm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

No já jsem vychytal jedno místo....mám to kousek ,je to jižní stráň,nikdo vůbec nikdo tam nechodí,no ono jak taky je to tam samej šípek,a dostat se tam dá jen jednou cestou a tu nikdo 100% nenajde...prostě to mám mezi šípkem.....doufám jen že šípek že to není nějaká svině,aby to hulení pak nepíchalo :-))

Old Post 19-03-2001 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Larry_Grower_Camp
Nový Člen

Karma uživatele Larry_Grower_Camp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Upozornění POzor!!! Příspěvek č. 8

Dobra lidi samy pole a zase pole.
Pozor na prasata, uklidi vam jak urodu tak i vas!
Ja osobne mam vyhlidnutou obrovskou plantaz kopriv
a pekne u reky. Budu se modlit abych tam nikoho nepristihl jak mi to otrhava. JA BYCH HO UTOPIL!!!

Old Post 28-03-2001 v 22:20 PM
Larry_Grower_Camp je offline   Profil uživatele Larry_Grower_Camp   Find more posts by Larry_Grower_Camp   Foto galerie člena Larry_Grower_Camp   Click here to Send Larry_Grower_Camp a Private Message   Add Larry_Grower_Camp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Místo? hmmmmmm Příspěvek č. 9

To u nás jsou lidi fakt parchanti.Pokud nesadím na stromě jako loni,vše mi pravidelně kradou,u nás sadí tak 10% lidí zbytek krade, nebo kupuje.Jo někdo se ptel na pěstování v listnatém lesíku.Tak já sadil taky v podobném lese,do pořádnýho křoví.Kytky rostly pěkně nej měla něco kolem 2 metrů.Ale listnáč má své nevýhody.1 za dobu co jsem na políčko chodil jsem na sobě našel 32 klíšťat,jo v listatém porostu se jim fakt dooobře daří.2 Hlavně si dejte pozor na houbaře kteří takováto nepřístupná místa rádi prolezou aby našli nějaký ten hřib,a když se jim do cesty náhodou připlete nějaká ta MARIHUANA hrozně rádi vysypou košík z houbama a naládují ho hulením.To se mi stalo loni,byl jsem na políčku,když najednou se rozhrnulo křoví a oběvil se nějaký mladý ogar s igelitkou.Snažil jsem se kytičky nějak rychle zakrýt aby si nevšim ,ale zkuste schovat za záda 4 kytičky 180-200 cm vysoké.Tak to dopadlo tak,že jsem dvě přesadil a dvě tam nechal.Ukradli vše

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 30-03-2001 v 19:38 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 10

Co se týče těch houbařů, tak máte naprostou pravdu. Měl jsem podchycenej flek, bylo to fuckt dobře schovaný.
Sám jsem se kolikrát ztratil, když jsem tam lezl, ale hřibaři prolezou úplně všecko...
Doma už předpěstovávám a v pátek si vemu něco do šlukovky, walkmana a půjdu prokoumat nějaké fleky.
Doufám, že najdu cestu zpátky:-)

GanjaPhantom

Old Post 03-04-2001 v 19:46 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Palec dolů Příspěvek č. 11

Najit dobry misto to je fuska jak svin. To je pravda. Co by mi moh udelat nakej myslivec kdyby mi nasel pole? Nasel jsem si flek kde je minimum houbaru ale spousta myslivcu. Uvidime...
A vubec jak se dari kytkam v jehlicnatem porostu?

Old Post 03-04-2001 v 20:24 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Obecné kyselá... Příspěvek č. 12

Evidentně blbě, bez dovezený hlíny. A právě v lese ti to
někdo nejčastějš vyfoukne. Ale jinak chuť jehličí je super!

Old Post 04-04-2001 v 19:39 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganjaman - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Nápad V jehličí, v jehličí ... Příspěvek č. 13

V jehličnatym lese bejvá celkem kyselá půda. Což se ofšem dá lehce vyřešit. Stačí trocha vápna a PH je v pohodě ...

Ganjaman

Old Post 07-04-2001 v 14:08 PM
Ganjaman je offline   Profil uživatele Ganjaman   Find more posts by Ganjaman   Foto galerie člena Ganjaman   Click here to Send Ganjaman a Private Message   Add Ganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balty
Stálý Člen

Karma uživatele balty - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Palec nahoru místo Příspěvek č. 14

Tak mam nový políčka.Myslim, že to tam nikdo nenajde, ale je to tam docela PSYCHO.Krajina jak na marsu.Na podzim budou fotky

smoked

Old Post 07-04-2001 v 20:50 PM
balty je offline   Profil uživatele balty   Find more posts by balty   Foto galerie člena balty   Click here to Send balty a Private Message   Add balty to your buddy list     Navštiv homepage uživatele balty! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 15

Pozor na helikoptéry....policajti to maj vychytaný,smao že nějakejch těch 5 kytek přehlídnou ,ale udělat tak 30 v kukuřičným poli,tak to vám to teda u nás asi najdou....

Old Post 08-04-2001 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balty
Stálý Člen

Karma uživatele balty - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 16

No já to mám v křoví.Snad to přehlídnou.BTW koupim 2 ks
samonaváděcích raket země-vzduch

smoked

Old Post 08-04-2001 v 15:23 PM
balty je offline   Profil uživatele balty   Find more posts by balty   Foto galerie člena balty   Click here to Send balty a Private Message   Add balty to your buddy list     Navštiv homepage uživatele balty! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7181730 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív