Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vaše nejvyšší kytka!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Obecné Vaše nejvyšší kytka! Příspěvek č. 1

Jakou nejvyšší kytku se vám kdy podařilo vypěstovat?
Já teda nikdy moc nepěstoval a ani na to nemam podmínky, ale největší se mi podařilo vypěstovat něco přes 1m. (já vim, že je to dost ubohý, ale tak spíš by mě zajímalo, jestli se tu najde třeba někdo, komu se podařilo třeba 3m a víc)

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 11-02-2007 v 13:09 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@rty
Nový Člen

Karma uživatele M@rty - 12% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 12  

Obecné Nejvetsi kytka Příspěvek č. 2

Podivej se treba na tenhle thread : http://grower.cz/forum/showthread.p...11&pagenumber=1


Sice je to uz stary ale stejne z toho seru

Old Post 11-02-2007 v 13:31 PM
M@rty je offline   Profil uživatele M@rty   Find more posts by M@rty   Foto galerie člena M@rty   Click here to Send M@rty a Private Message   Add M@rty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

2pan Muškát: 3 metre a viac nie je problém. Ja si síce výšku rastlín musím strážiť (kvôli streche skleníka), ale aj tak pri značnom zaštipovaní dokáže napr. taký Durban alebo Skunk1 narásť aj 2,5 metra. Pozri si napr. Duduškov thread ´06 - písal tam o jeho rastlinkách, ktoré pekne vyrástli a má tam, tuším, aj fotky.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 07-09-2007 v 12:22 PM

Old Post 11-02-2007 v 14:07 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 4

Letosni out..
Spolecne kytky vicero lidi.(nejen moje)

Nejvetsi kytka mela 4.85m.Tohle sou fotky ze zacatku zari.

Dopadli vcelku neslavne.Vice nez polovina to nestihla(pozdni sadba skunku).

Vyska opravdu impozantni.

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Naposledy upravil Hašišák 12-02-2007 v 14:36 PM

Old Post 12-02-2007 v 14:28 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

HM Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Hašišák
Letosni out..
Spolecne kytky vicero lidi.(nejen moje)

Nejvetsi kytka mela 4.85m.Tohle sou fotky ze zacatku zari.

Dopadli vcelku neslavne.Vice nez polovina to nestihla(pozdni sadba skunku).

Vyska opravdu impozantni.

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Oh shit...tak to je mazec - takovej živej plot! Jako fakt hodně hustý no, tady je vidět, že všechno jde, když se chce.

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 12-02-2007 v 17:01 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 6

od jisté doby preferuju malé kytky sou hezčí, hustější, méně nápadné...
ale měl sem taky 3,5m... je to k ničemu

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 12-02-2007 v 18:13 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Fantasie
od jisté doby preferuju malé kytky sou hezčí, hustější, méně nápadné...

přesně
moje největší 3,80, ale už jsem měl hafo strach z nezvaný návštěvy...

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 19-02-2007 v 07:56 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 8

s dloobem sme meli pres 4 metry..ale jak tu uz nekdo pise..zbytecna vec..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 22-02-2007 v 17:26 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 9

Ta moja pred 2oma rokmi mala tak 2200mm, kym mi ju naky sedlak neporobil...

Old Post 28-02-2007 v 12:02 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

no ta moje měla miuly rok 3 metry ale to neni vše!!Pořad jsem ji ty vrchy sřihal ato rostlo jak strhane!!!

Old Post 04-03-2007 v 12:57 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 11

Me s kamikem se nam podarili vypestovat v kukurici 3 krasny 2,5metrovy rozrostly kostata to bylo neco neuveritelnyho vyzivaly jsme z toho skora celej rok pri stridmem pokurovani

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 06-04-2007 v 15:08 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

ja slysel o tom,ze mel kamos kamosky kytku ktera couhala asi metr nad barak,ktery mel 5metru,ale to neni zadna rarita-v oblastech,kde roste marihuana jako 'plevel' jsou to spis stromy o vysce kolem 7-8 metru

Old Post 10-04-2007 v 17:52 PM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Krupieer
HH kamos kamosky povidal.................Sry za OT ale prijde mi to fakt smesnee.

Jedna babka povidala druhý..... Takhle vznikaj lži

Old Post 14-04-2007 v 20:06 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 14

Já vypěstil největší kytku v kukuřici- měla 2,5metru a bylo z ní 9 zavařovaček solidního hulení.
A jinak- v tropech dorůstá plevelné konopí výšky 150-250metrů...a kdo nevěří, ať tam běží...

Old Post 29-04-2007 v 12:03 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 15

150 - 250 m? Sa mi nezdá....

Marihuana je dar.

Old Post 29-04-2007 v 12:31 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od r
Já vypěstil největší kytku v kukuřici- měla 2,5metru a bylo z ní 9 zavařovaček solidního hulení.
A jinak- v tropech dorůstá plevelné konopí výšky 150-250metrů...a kdo nevěří, ať tam běží...


nevěřím a nikam neběžím! no překlep no, se stane ...jinak 2,5 metru není pro konopí nic zvláštního. když pořádně hluboko prokypříte a uděláte kytce pořádnej prostor povalí vám klidně i přes čtyři metry a žádný umění to není. peace

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-04-2007 v 12:41 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9309800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív