Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu... Příspěvek č. 1

Zdravím všechny přítomné i duchem nepřítomné!
Tedy jdu si tak jednou kolem growshopu a říkám si kouknu na nějaký polinator....byl jsem mile překvapen množstvím výběru,ale ta cena?!Krabička na suchou separaci 590KČ?!Vejdou se do ní tak 2 hrsti ....další pak 990 o něco větší a na vodní separaci od 1490 na 20g!Jasně jsou to shopy a nějak se živit musí,ale při pohledu na malou plastovou krabičku za 6 kil na které opravdu nic kromě plátna není si říkám tohle musím zmáknout podstatně levněji! Mnohokráte se tu řešilo co jiného použít kromě tiskařských pláten,které se prodávají jen v metráži a vyjde to opět draho....(hedvábí,sítka z monitoru...bla bla)

Tedy napadlo mě použít sitka na autolaky.....zašel jsem do ochodu s těmito potřebami a ...............................................na skladě měli 3 druhy.....je pravdou,že velikosti nejsou zcela identické jako u originálu,ale podobné a dostačující. Koupil jsem 240,190 a 90mc.Originál jsou 220 a 70.Myslím,že by šlo objednat zcela stejné,ale vzal jsem co bylo páč sem nechtěl čekat.Výhodou dvou filtrů je,že jsou z plastu a dají se přilepit.

SAMOTNÁ VÝROBA JE VELICE JEDNODUCHÁ.

Jako nádoby jsem použil prázné kýble od majolky z výrobny.Vykružil jsem a vyřízl otvory do dna u dvou kýblů a do nich vlepil filtry(mají takový lem tak se dobře lepí).Kýble jsou 10l a dají se pěkně vkládat do sebe.Jsou lehce konické a tak zapadnou,že není potřeba je vypodkládat,aby zbylo místo mezi filtry.Dají se použít jen 2 filtry,ale já použil 3 přičemž jsem ten papírový jen vložil do posledního plastového.Využil jsem i víčko prvního kýblu do něhož jsem udělal díru na mixer... Funguje to solidně a náklady jsou minimální.Musí se jen dávat méně materiálu jelikož plocha filtrů je malá a je potřeba pořádně promíchávat.....postup výroby tu byl již mnohokrát zmíněn a tak to nebudu opakovat.

Potřebné věci:
3 x kýbl cca 10l -seženete ZDARMA třeba od majolky
2ks filtr -plastový 2 x 40Kč + 1ks papírový 5Kč
lepidlo,fix,kružítko,nůž...

CELKOVÉ NÁKLADY NEPŘESÁHLY 85 KORUN ČESKÝCH!!!

JE TO NA MENŠÍ MNOŽSTVÍ A OPRAVDU TAKOVÁ NOUZOVKA,KTERÁ FUNGUJE!

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Naposledy upravil b779 10-02-2007 v 17:38 PM

Old Post 10-02-2007 v 15:56 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 2

A kolik stali ty sita? To jsem v clanku nenasel A testoval's to? Davam K+ za napad pouziti sita na autolaky. Asi to zkusim.
Edit> Jo uz jsem to nasel... mas to jen jinak popsany sita<->filtry

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Naposledy upravil Soul Rebel 11-02-2007 v 08:48 AM

Old Post 10-02-2007 v 16:20 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 3











FOTO: bez komentáře

















































































































Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Naposledy upravil b779 10-02-2007 v 16:48 PM

Old Post 10-02-2007 v 16:33 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Farm
Stálý Člen

Karma uživatele The Farm - 83% PěstitelskáKarma uživatele The Farm - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

A kolik stali ty sita? To jsem v clanku nenasel



tak čti pořadně

Prvni domaci kvití
Babička
Speed Queen one

Old Post 11-02-2007 v 11:27 AM
The Farm je offline   Profil uživatele The Farm   Find more posts by The Farm   Foto galerie člena The Farm   Click here to Send The Farm a Private Message   Add The Farm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 5

Tak si ten muj prispevek precti poradne a zjistis, ze jsem v tuhle dobu (Naposledy upravil Soul Rebel 11-02-2007 v 09:48 AM) napsal tohle
citace:
Edit> Jo uz jsem to nasel... mas to jen jinak popsany sita<->filtry

...pak smazu

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 11-02-2007 v 15:26 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 6

postup tu sice asi byl ale klidně to popiš znovu..

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 14-02-2007 v 22:44 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Tak třeba:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27041
video
http://www.youtube.com/watch?v=aS2N-dt38Ds&search=hash
...je toho tu daleko více musí se jen hledat ...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 14-02-2007 v 23:01 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 8

Tak chlapi, síta už mám sehnané ale mám malý problém v tom že nevím z čeho udělat stěny pytlů..nějaká sítovina třikrát protkaná se mi zdá moc hrubá....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 31-08-2008 v 08:10 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1856640 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív