Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizér - Jak na něj za pár korun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 97

bong, poté výběr žárovky a dlabání. Dlabal sem jí do misky(přetim uříz vršek pilou), skla všude sposta, a najednou takové "buch"(asi:-D) a kus skla vyletěl na koberc. potom sem to co je v žárovce rozdrtil na menší kousky, ty pak vysypal. vyplách vodou u třel do utěrky, uříz hrdlo od petky, přidělal na žárovku pomocí lepenky, do víčka díra jest udělána, ale brčko nikde po bytě nenalézáse, ale přeci jenom si to du vyzkoušet. nasypu matroš, zašroubuju, a du to nahřívat, abych vypařil vodu(aha to sem nenapsal. já tam nasypal matroš do trocha vody, která tam zůstala.) zahřejvám, ale to co se vypařuje hrozně smrdí(asi jako žumpa po dost dlouhých deštích) tak sem se rozhod, že to spravim a že ten matroš z toho vyleju a že tam dám novej. ale já idiot na to pustil vodu z kohoutku. prask, takže je to v *****!!!!! vše vyhazuju a sedám ke kompu, abych po tom poreferoval. radši si koupím tu baňku na chemii a z toho to udělám. sry za chyby atd. psal sem to v rychlosti

Old Post 28-11-2008 v 17:41 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 98

čau, mám doma odpálenou (zřejmě) výbojku 70w šlo by to udělat z ní? je dokonale tvarovaná pro tohle využití a zdá se mi že má i tvrdší sklo... a z toho mi plyne že je asi pod tlakem (high presure) vysokotlaková... kde je ten tlak? není náhodou ´jenom v té malé trubičce která svítí? dík...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 30-11-2008 v 19:50 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik288
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik288 - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 99

No bacha na to. On je tlak sice nižší okolo ale vysoký uvnitř té trubičky. Ten tlak okolo tu trubičku drží takřka pohromadě. Viděl jsem videa jak někomu ta sodíkovka spadla a trhalo to kalhoty a husy skla se zarejvali do nohy. Nedlabal bych to.
Možná že 70w nebude tak smrtelná ale stejnak bych si dal majzla mít kus tý výbojky v oku tak bys asi na vapoizer brzo zapoměl..

Old Post 01-12-2008 v 21:38 PM
Kyblik288 je offline   Profil uživatele Kyblik288   Find more posts by Kyblik288   Foto galerie člena Kyblik288   Click here to Send Kyblik288 a Private Message   Add Kyblik288 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

žárovka je zajímavá věc. jde v tom kouřit i neusušený matroš ale taky se odpařuje dost voda a neni to ono. taky doba účinku je daleko menší (úplně čerstvá palička z žárovky - cca 20 minut dost mazeckejch, ale jak to přišlo tak to i odešlo (u víc modelů), po třech tejdnech sušení - zhulenost cca 3 hodiny). většinou to zajímavě roztahuje plíce a pokud to nehrotíte tak vůbec ale vůbec neškrabe.
jo ale suchá palda to je jiná, to už funguje na sto procent : ) ale zase se musí kouřit jemně jinak kašel jak cyp
když neni kvalita v dozrávání tak chutově humus, škrabe hodně a kašel je taky drsnej :O

celkově za tu cenu paráda. plíce to určitě šetří víc ale musí se fakt jemně kouřit a kvalitně zpracovaný květy

... a stejně sem si hodněkrát spravil chut brčkem : ))

jo, ještě hoření - už se na žárovce odpálilo hodně normálních zapů a chce to svíčku nebo tak. navíc když si chce zahulit víc lidí tak jedno kolo ve třech trvá třeba i 5 minut (podle stupně usušení a nadrolenosti) a musí se to většinou opakovat takže taky další bod pro brčko

a s tim sodíkem bych se na to taky vyprd

a poslední věc pro kuřáky cigaret - zkuste si tabák dát ze žárovky

Naposledy upravil 02-12-2008 v 07:33 AM

Old Post 02-12-2008 v 07:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Fruddy
čau, mám doma odpálenou (zřejmě) výbojku 70w šlo by to udělat z ní?

Jo, ideální způsob jak se něčim otrávit.

Old Post 03-12-2008 v 12:13 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S/T/O/R/M
Nový Člen

Karma uživatele S/T/O/R/M - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 102

Tak jsem si udělal vaporizér podle návodu jednou vyskoušel a vypadl z něj materiál tak jsem jeho zbytek poslal do věčných lovišt.
A příští den jsem vyrobil větší z větší žárovky a hlavně silnějšího skla a zatím funguje pokusím se přidat fotografii.

McDyxX

Old Post 08-02-2009 v 15:53 PM
S/T/O/R/M je offline   Profil uživatele S/T/O/R/M   Find more posts by S/T/O/R/M   Foto galerie člena S/T/O/R/M   Click here to Send S/T/O/R/M a Private Message   Add S/T/O/R/M to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S/T/O/R/M! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yancy
Nový Člen

Karma uživatele yancy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 103

no ja som ten nastroj skusal a neviem, ale nejak mi to nepripada moc dobre...ked dam do toho sisku tak to prehory len z jednej strany, chut tiez nieje boh vie aka, s vodou chladene a filtrovane je to urcite lepsie...a este k tomu sa to sklo palenim spini a nakolko je to sklo sa to zle nosi pri sebe...prepacte fakt, neberte to ako krytiku napad je to dobry, je to len moja skusenost a nazor... =)

Old Post 09-02-2009 v 00:53 AM
yancy je offline   Profil uživatele yancy   Find more posts by yancy   Foto galerie člena yancy   Click here to Send yancy a Private Message   Add yancy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*SMOKETHATSHIT*
Nový Člen

Karma uživatele *SMOKETHATSHIT* - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 104

jj taky sem urobil ale jeste nehulil to az po obede

grow it , smoke it , love it

Old Post 25-02-2009 v 07:59 AM
*SMOKETHATSHIT* je offline   Profil uživatele *SMOKETHATSHIT*   Find more posts by *SMOKETHATSHIT*   Foto galerie člena *SMOKETHATSHIT*   Click here to Send *SMOKETHATSHIT* a Private Message   Add *SMOKETHATSHIT* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MisoBrcko23
Nový Člen

Karma uživatele MisoBrcko23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 105

Zdar no predovsetkym by som chcel podakovat Pitrisovy za navod.Neviem teda jak kdo,ale som zhuleny jak chuj :-).Napoprve !!!!

Old Post 27-02-2009 v 18:35 PM
MisoBrcko23 je offline   Profil uživatele MisoBrcko23   Find more posts by MisoBrcko23   Foto galerie člena MisoBrcko23   Click here to Send MisoBrcko23 a Private Message   Add MisoBrcko23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MisoBrcko23
Nový Člen

Karma uživatele MisoBrcko23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 106

Napoprve z tohto "vaporizeru"

Old Post 27-02-2009 v 18:36 PM
MisoBrcko23 je offline   Profil uživatele MisoBrcko23   Find more posts by MisoBrcko23   Foto galerie člena MisoBrcko23   Click here to Send MisoBrcko23 a Private Message   Add MisoBrcko23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy18
Nový Člen

Karma uživatele Tommy18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 107

tak jsem to urobyl a je to a funguje to perfektně díky dobrej eperiment zdar

Old Post 05-03-2009 v 08:14 AM
Tommy18 je offline   Profil uživatele Tommy18   Find more posts by Tommy18   Foto galerie člena Tommy18   Click here to Send Tommy18 a Private Message   Add Tommy18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 108

Tak to frčim zbít dohromady a dát si prdíka sem zvědavej jak to povalí pak postnu edit
jinak budu skoušet čistej skuff takže uvidíme

Old Post 05-03-2009 v 13:07 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tharius
Nový Člen

Karma uživatele Tharius - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 109

jo no taky by me zajimalo, prave sem to sestavil ale nemam co do toho tak bych se rad zeptal lidi co to skouseli jestli muzou dat naky poradnejsi info

Old Post 09-05-2009 v 15:33 PM
Tharius je offline   Profil uživatele Tharius   Find more posts by Tharius   Foto galerie člena Tharius   Click here to Send Tharius a Private Message   Add Tharius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 110


Tak jsem se rozhodl taky otestovat tento ''vaporizér'', po úpravě po vzoru uživatele MUZsRANAMI to vypadá docela slibně... Žárovku jsem do toho namontoval čirou, ale stejně jsem nebyl schopnej oddělat všechnu tu izolaci. (na netu píšou že je složením velmi podobná sklu tak snad to bude OK)
Až se dostanu k nějakýmu hulu tak dám vědět jak to funguje.

edit: tak po krátkém otestování mužu říct že to docela funguje. Chuť přes vodu o něco lepší, ikdyž stále nicmoc. (jak spálený jídlo )

Naposledy upravil Flop 17-06-2009 v 12:57 PM

Old Post 16-06-2009 v 21:38 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kawa
Stálý Člen

Karma uživatele Kawa - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kawa - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 111




Urobila som podla Pitrisovho navodu ten vaporizer ale trochu som ho vylepsila.
1. Pritah vzduchu (tu malu dierku ktory ma pitris vo vrchnaku) som urobila na druhej strane ziarovky aby vzduch prechadzal cez celu ziarovku.
2. miesto slamky (brcka) som pouzila kovovu rurku (z napajadla pre hlodavce) aby sa vzduch ochladzoval
A takto to asi vizera....este nieje odskusany

Poslednu dobu čítam toľko veľa o fajčení, že som sa rozhodla prestať čítať.

Naposledy upravil Kawa 08-05-2010 v 08:50 AM

Old Post 08-05-2010 v 08:29 AM
Kawa je offline   Profil uživatele Kawa   Find more posts by Kawa   Foto galerie člena Kawa   Click here to Send Kawa a Private Message   Add Kawa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srchin
Nový Člen

Karma uživatele Srchin - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 112

Zdarec blacka já jen k tomuto tématu mohu říct že už jsem tuhle taktiku konzumace taky vyzkoušel ale poněkud v jednodušším provedeni a to tak že jsem si použil místo žárovky zkumavku funguje to a je to velice jednoduché udělátko rádoby vapolizér

Old Post 18-08-2010 v 04:08 AM
Srchin je offline   Profil uživatele Srchin   Find more posts by Srchin   Foto galerie člena Srchin   Click here to Send Srchin a Private Message   Add Srchin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2013 - Pachový filtr – jak na něj za pár korun - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1338160 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív