Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ---Figarův indoorový pokus č. >4< ala scrog---
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

---Figarův indoorový pokus č. >4< ala scrog--- Příspěvek č. 1









>....zdravim....<

Tákže groweři a growerky.......nejdřív pro zasmání .....
http://www.youtube.com/watch?v=VaB1...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=7wgqb0Xs1Yc
EDIT1:
http://www.youtube.com/watch?v=J_-l...related&search=

A teď se dostávám k tomu hlavnímu takže....

vítejte v mém "druhém" indoorku

Po několika měsíčních útrapách konečně začínám opět pěstit. Nejdřív nebyly peníze, pak nebyly řízky a pak nebylo obojí, ale i přes všechny útrapy a nástrahy všedního života jsem opět ve skříni úspěšně rozsvítil.

>
Skříň je pořád stejná jak vidíte, akorát dostala pár plánovaných úprav. Je tam ]cooltuba a nějaký Eura2 navíc(dvě). Taky sem přidal nějaký PC větráčky, chtěl sem jich tam dát sedm, ale místo zbylo jen pro pět(Pc větráčku není nikdy dost ), ale nebyly 12V zdroje, ale už tak se tý zásuvky bojim, když ji vidim. Na uhlíkový filtr nezbyly love, ale jak se znám, tak až bude potřeba, tak peníze seženu..... tak a teď k setupu

>
pěstební médium : hlína ; 50% substrát na kaktusy, 30% perlitu, 17,5% pokojového substrátu a asi 2,5 procenta netopýřího guana
>
Svítí : Metalhalid(MH) 250W , Osram - Na růst
Sodík 250W, Tungsram - Na květ
>
Osazenstvo : 6 x Kalichakra, řezy. ze dvou matek( přední a zadní řada v pěstírně), dárek od jednoho člena, děkuji ; kořenily v perlitu z Obi-výborná věc.
Ventilace : 1. Euro2 - Cooltuba
2. Euro2 - budoucí pacháč
2(nahoře)x2(dole)x1(pod CT) - PC větráky(8cm) 12V
>
Hnojit se bude : Plagron - na růst
B'cuzz + PK13+14 + Plagron Cropmax - na květ
>
Vhlkost udržovaná nad 40-50%(tady spíš se snažim ).
Teplota 27-28°C - docela to hřeje , ale to je tim MHčkem.
Teď sou kytí asi 8dní v substrátu na 18/6 na Růstu - nechám je dost vyrůst. Opět pojedu scrog, ale teď se vyhnu určitým chybám, kterých sem se dopustil minule a věřte bude z toho mazec . . . .

>
FOTO

>1.....toto(herijuana) mi vykvetlo při zjišťování pohlaví řízků. byly toho asi 3G. Mňam. ........
>2.....tohle je příklad správně zakořeněnýho řízku
>3.....řízky před zasazením
>4.....řízky 5dní od zasazení
>5.....vlhkost
>6.....teplota
>7.....řezy ze zkora, MH jede mrdy
>8.....takto vypadá ze vnitř pěstírna

uvítám jakékoliv názory a připomínky
Budu to tu aktualizovat přibližně jednou za týden......měj te se

. . . . . . . . . .


> Mr. Figaro <

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 14-04-2007 v 17:40 PM

Old Post 30-01-2007 v 03:30 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 2



>

Takže je tu první UpDate fotek.......tentokrát ke 13dnu na Růstu(18/6).......Svítí se furt MHčkem. Kytky se před dvěma dny trochu spálil hnojkou, kterou sem pak tedy vysadil, asi maj dostatek živin. Je možno že je to prý i nedostatkem hořčíku, mno nové popálené listy nejsou tak uvidíme jak se to dál vyvine. ......

btw. Teplota v pěstírně klesla průměrně o 1,5°C díky zvednutí lampy asi 5 cm. Boční Euro začlo asi víc nasávat......teď je maximální teplota na 27°C......víc to nejde,,,ale potěšila mě i vlhkost vzduchu která se rázem vyhoupla o 10% víc, tudíš je tam minimálně 50% vlhkosti...asi díky tomu že se holky zvětšujou.

...........................



- MR. Figaro -

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 04-02-2007 v 23:07 PM

Old Post 04-02-2007 v 22:57 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

Ahoj! Neviem sídce akú vysokú máš skryňu, ale asi už je aj čas ich prepnúť na kvet. Ešte tak dva týždne im tam nechaj tú MH a potom pod sodík. Inak vyzerajú veľmi pekne. K+

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 05-02-2007 v 10:06 AM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od DAG OF MORD
Ahoj! Neviem sídce akú vysokú máš skryňu, ale asi už je aj čas ich prepnúť na kvet. Ešte tak dva týždne im tam nechaj tú MH a potom pod sodík. Inak vyzerajú veľmi pekne. K+


Výšku by si zjistil z minulého indoorku(o tom tam píšu), ale to je jedno. Každopádně pojedu Scrog, takže mi je úplně jedno, jak kytka bude velká, tedy spíš výška kytky mě neomezuje, prostě to kdykoliv budu moci ohnout popřípadě zlomit. Právě v tomhle sem minule udělal velkou chybu,,,kytky na květ nebyly připravený, nebyly dost vyvinutý, takže výnosově to žádný pecky nebyly, ale tentokrát to nechám na růst třeba ještě klidně měsíc, mě je to jedno....uvidim jak to bude vypadat, až uznám že sou připravený, tak je přepnu......rozhodně co se místa týče, to mě nezajímá

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-02-2007 v 10:28 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANK
Stálý Člen

Karma uživatele ANK - 80% PěstitelskáKarma uživatele ANK - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 5

Cus, no skřínku máš už hezky vybavenou.. to je vidět jak tě to baví..jinak sem zvědavej jak dopadnou ty Kalichakry (Crystal Queen X White Satin) to může být zajímavý, a jak píšeš, ja věřim že to mazec bude..
Jinak hezky založený téma..měj se a at se daří..

Naposledy upravil ANK 05-02-2007 v 18:26 PM

Old Post 05-02-2007 v 18:19 PM
ANK je offline   Profil uživatele ANK   Find more posts by ANK   Foto galerie člena ANK   Click here to Send ANK a Private Message   Add ANK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

>/// - UpDate - - - - < Příspěvek č. 6















Takže po delší době zdravím a přikládám UpDate fotek.....

Začaly docela problémy. Nevím co to bylo....Nejdřív jsem čekal přehnojení, jenže po několikátém prolití to pořád pokračovalo. Ale stačilo pár dní počkat, poškozené listy odstranit a dál už se to neprojevilo...naštěsí...Tahle věc mě ani tak moc netrápila...Najednou kytky začly růst o hodně pomaleji a mimo to na listech objevily vyschlá místa, která se postupem času zvětšovala a jako bonus - na kytičky - hlavně spodní listy - začaly ztrácet zelenou barvu, což bývá spojeno s nedostatkem dusíku, jenže hnojka byla vysazena kvůli přehnojení .....Tudíš mi bylo řečeno, že by to mohlo být nedostatkem K - draslíku, jenže jsem si vzpoměl na podobný problém z minulého Indoorku - úplně stejný......Než abych kupoval - Dusičnan Draselný( nápad člena Co? - který stejně možná koupím ), jsem radši změřil PH. Tady byl problém... lakmusu mám plnou prdel ale nemám stupnici, takže jsem zavolal jednomu kámíkovi a ten mi ho půjčil - zrovna nepoužívá...Takže jediné co bylo potřeba, byla kalibrace...a to sem vošéfoval.


Podle jednoho chytrého grafu na Groweru jsem zjistil že optimální PH na růst bude mezi 6,3-6,5......, takže když sem pak zjistil že moje voda co mám doma(tou zalévám) má PH7,7-7,8 , mě zděsilo - zde asi bude ten hlavní problém! . . . Koupil sem Acidon (nějaká silná přírodní kyselina - příodní PH minus) a snížil PH na 6,3...................................teď už jen čekám jak se na to kytky začnou tvářit........

btw. Síť na scrog už je místě.......
Plán do budoucna je zaplnit celou scrogovací síť s 368mi oky....uvidíme jak to dopadne, času na růst mám dost.....


EDIT: Fotky jsou zatím zpřeházené,,,te´d už musim běžet....později napravím.....

EDIT2: Fotky už jsou OK

> FOTO : Kytky foceny přibližně před týden

1. - celkový pohled
2. - teplota
3. - pohled ze spoda
4. - Vady na kráse
5. - mrtvá místa na listech

> FOTO2 : Nyní

1. - pohled ze zhora
2. - pohled ze strany
3. - mrtvá místa
4. - Nažerte se!!!

> FOTO3 : PH testing

1. - PH mojí vody z kohoutku
2. - Acidon - PH minus
3. - PH po pár mililitrech Acedonu
4. - Tak to má být

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 24-02-2007 v 17:11 PM

Old Post 23-02-2007 v 15:53 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Takže takhle to vypadá teď...... Příspěvek č. 7






Zde probíhalo řešení tohoto problému..... A takhle to pojkračuje....
http://grower.cz/forum/showthread.p...7955#post517955

..... Doporučuji použít ZooM....Opravdu nevim co s tim, teď to zas vypadá jak nějaká houbová nákaza,,,V tomhle growu se stávám alenkou v říši divů, čekám co mě překvapí zítra ..... No takže po konzultaci s Jestedmanem jsem se rozhodl trochu zariskovat a 2 kytí jsem teď prolil Plagronem 4ml/L. Taky je stříkám Cropmaxem od Plagronu, ale už nějak nečekám že se vzpamatujou ...... Zabíjet je ale určitě nebudu, páč naděje umírá poslední .

FOTOS jsou z jedné kytky, z té co je na tom nejhůř.

Kdyžtak, jestli někdo ví čim to je, tak ať poradí, budu rád......

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 12-03-2007 v 23:01 PM

Old Post 12-03-2007 v 22:50 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brainment
Stálý Člen

Karma uživatele brainment - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 30 

Obecné Příspěvek č. 8

Ahoi, vidím to na nedostatek hnojky...Jinak ty zářivky na veget si určitě pořiď Philips TL-D 840 nebo TL-D 865,joo a ještě bych doporučil Plagron Phytamin

EVERYONE CAN FLY HIGH so
WORLD IS MINE..

Old Post 07-04-2007 v 15:23 PM
brainment je offline   Profil uživatele brainment   Find more posts by brainment   Foto galerie člena brainment   Click here to Send brainment a Private Message   Add brainment to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od brainment
Ahoi, vidím to na nedostatek hnojky...Jinak ty zářivky na veget si určitě pořiď Philips TL-D 840 nebo TL-D 865,joo a ještě bych doporučil Plagron Phytamin


Ahoj

Vyřešeno,,, Dlouho sem neupdatoval, páč neni momentálně Foťák. Ale kytky už sou v cajku.... podrobné info až s Fotkama...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-04-2007 v 16:22 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 10

Čau.
Ten problém si vyřešil prolitím Plagronem?nebo pomohla jiná metoda?.Divný je,že ten tvuj substrát obsahuje tak málo živin.Hodně lidí si tu chválí substrát pro kaktusy,ale v tvý půdě dělal asi on tu největší neplechu.

Old Post 07-04-2007 v 17:19 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 11

Kdepak,,,největší problém byl ten ACIDON - kromě toho že snižuje PH taky rozpouští vápník - což je velkej problém, ale já jsem to nejprve nevěděl. Hlína je OK. Problém vyřešilo 2krát důkladně prolít asi 15-20 litry vody, koupení kyseliny dusičné(PH) a používání Cropmaxu a ultra hnojením Plagronem na růst... Zprva se jim nechtělo pít, ale dneska vychlastaj 0,5 litru vody deně. A jsou krásné ..... v úterý budou fotky

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 10-04-2007 v 21:54 PM

Old Post 08-04-2007 v 00:50 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Takže Update ..... Příspěvek č. 12







Po velmi dlouhé době aktualizuji můj indoorek... Takže příběh mých kytek ..... - , od té doby co mi člen Co? hodil odkaz ohledně Acidonu jsem začal s masivní léčebnou kůrou... Ne jen že Acidon snižuje PH, ale taky rozpouští vápník, který je pro konopí velmi důležitou látkou... Příznaky z nedostatku vápníku souhlasily. No takže kytí, které jsem už chtěl vyhodit, jsem začal brutálně léčit - Každou kytku jsem 2x prolil asi 15-20litry čisté vody. Pak jsem čekal než hlína vyschne.... to trvalo asi 5-6 dní. - i když holky potřebovaly živiny, uznal jsem že lepší bude aby byly o hladu, než aby se začaly objevovat známky přelití..... Po těch pěti-šesti dnech kytky vypadaly opravdu žalostně,,, už jsem se koukal po nových řízcích, fotky sice nemám, ale podívejte se na fotky výše, a představte si to tak že 80%listů je pryč a většina z těch co zůstaly je žlutá + Jedna kytí byla fakt extrém .... Chtěl jsem vědět co se s kytkama stalo a zjistil jsem, že ten Acidon způsobil hnití kořenů,,, Nevim kolik procent kořenů schnilo, ale určitě ne málo,,, no to byste musely vidět ten kořenovej bal... .... a ten smrad..... ..... No, každopádně jsem si týden před tím vyzvedl v GrowShopu Cropmax od plagronu. Vracím jse zpět do doby od vyschnutí : .....takže situace byla taková jakou sem popsal....a teď co s tim.....řekl jsem si:" Takže teď máte poslední šanci, jinak vás vyhodim" Rozprašovač jsem naplnil Cropmaxem, do zálivky jsem přidal 3ml/l plagronu na růst(celkově 12ml)- zapoměl jsem dodat, že místo Acidonu používám Kyselinu Dusičnou...... Po dvou dnech jsem nevěřil svým očím..... Kytky byly nádherně zelený a vyzařoval znich život...... Takhle tmavou zelenou jsem dlouho neviděl.... po pár dnech jsem vývoj kytí sledoval dál a to jak rostou začal jsem zaplétat větve, no prostě luxus....Ten Cropmax co dělá za prasárny - V životě jsem na svých(ani na jiných) kytkách v růstu neviděl co teď, prostě roste normál větev a těch výhonků - to je klasika, jenže ty výhonky rostou dál a tvoří se nové větve bez potřeby zaštipování( i když stejně zaštipuju, to si pište ) - jedna větev se mi behem 3 dnů rozdělila na 4 stejné větve a pokračuje dál ...... Můj plán byl vyplnit celou scrogovou síťku - takže něco přez 350 větví , a díky Cropmaxu si myslim že to neni nereálný..... No uvidím a vy taky, jak to nakonec dopadne, chci udělat nějakej pořádnej scrog a ne ty scrogy typu 5-10 větví na kytku a už si tomu říkaj scrog :loosers: ,,,každopádně času do přepnutí na květ mám ještě dost .....
K Fotkám : Kytky jsou zde vyfocené dnes a je to přesně 7 dní od začátku používání Cropmaxu.... no posuďtě samy.... Snažil jsem se udělat nějaké detailní záběry rozvětvení, ale nechtěly se mi ze síťky rozplétat určité větve, páč zapletení mi dalo pěknou práci, tak snad to uvidíte aspoň na těchto..... .....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 10-04-2007 v 21:19 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 13

Zdravím!Já bych osobně počáteční problém neviděl v Acidonu tedy alespoň v mém případě se tak nejeví.Upravuji s ním PH už min 3 round a kytky nijak nestrádají....spíš bych to možná přisuzoval složení media ve kterém kytky máš resp.před prolitím...hlavně,že už se zase daří!

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 10-04-2007 v 21:42 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 14

B779

No a čím to podle tebe bylo? . Do té doby co jsem se dozvěděl, že to asi bude Acidonem jsem si s tím poblémem lámal hlavu každý den, ale na nic jsem nepřišel, možná to Guano, ale takhle by přebytek fosforu neměl vypadat. No, každopádně na tom Acidou píšou, že maximální dávka do 10L vody je 0,5-5ml což častokát nestačilo, sice nevím kolik jsem tam toho dával, ale kytky jsem tím zalil párkát, ale použil jsem půlku lahvičky o objemu 100ml,,,takže v tom bych asi viděl problém,,, páč já mám dost zásaditou vodu, potřebuju hodně snížit a 5ml na 10L učitě nestačí....bůh ví co je v tom za příměsy....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 12-04-2007 v 00:23 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 15

Čest!Při takových koňských dávkách je to možný,že to kytkám nesvědčilo ovšem jeho dávkování jsem tady asi přehlédl pokud se tedy o něm zminuješ.Já mám lahvičku už rok a stále je tam nad půlkou.Moje voda má PH cca 6,7 a Acidon přidávám kapátkem cca 3 kapky do 2L vody(bez hnojiv) na hodnotu cca 6,3 tedy oproti Tobě zcela zanedbatelné množství.Rostliny a Ryby v akváriích pro které ho samozřejmě také především používám nevypadají,že mají náběh na infarkt .Jasně problém v některých případech nelze paušalizovat (je potřeba zjistit další fakta) a je dobře,že si se stím zdárně popral...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 12-04-2007 v 07:24 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 16



Rychlej UpDate..... Jen sem vytách foťák a zas du..... Takže takhle to vypadá momentálně.... Pohrál jsem si se zapletením, zastříhnul jsem všechno co šlo a teď tomu asi už nechám volnej průběch. Sice nápad zaplnit celou síťku byl ambiciózní, ale nakonec to asi nevyjde, páč by s tim bylo stašlivý práce a navíc má jedno čtvrerec v síti velikost 3x3 cm, což by ani asi nebylo realizovatelný..... No ještě uvidim, každopádně tu sou fota,,,

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 14-04-2007 v 17:30 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2006 - ---Figarův idoorový pokus č. 3 ala scrog--- - 129 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5951450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív