Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co lze taky najít na netu - shit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Tak jsem dneska tak trochu brouzdal a narazil jsem na seznamu na opravdu nepěkné stránky . Až mě zarazilo co je všechno možný.
Hodím vám sem odkaz, ale předem varuju, že to nejni nic pěkného. Ano týká se to naší komunity.
http://www.mujweb.cz/zdravi/aprod
Je vidět, že už někdo proti těmto stránkám zasáhl. Jestli je někdo schopnej tyto stránky sestřelit úplně tak ať neváhá ani minutu, aby kdokoliv další nemusel takový bludy číst. Jinak se mějte a na takové h...y serte.

Čau

Old Post 25-02-2002 v 14:11 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balci
Nový Člen

Karma uživatele Balci - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 2

To si asi nekdo dela pr*el.... Clanek psal nejaky negramot ( viz hrubky ). Myslim si ze tento clanek neni pro tento server nejak nebezpecny

Zadna chemie... s te, zle mi je !

Old Post 25-02-2002 v 15:32 PM
Balci je offline   Profil uživatele Balci   Find more posts by Balci   Foto galerie člena Balci   Click here to Send Balci a Private Message   Add Balci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Nápad Příspěvek č. 3

????????????????? AAAAAAARGH. Tak to snad ne.
A proč začínat až ve školním věku? Já bych s tim začal nejlép už u kojení, aby bylo vytvořeno takové to správné duševní zázemí, že. Nová Alkofola - pro děti to nejlepší.

Old Post 25-02-2002 v 16:15 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

KLIIIIIDEK ........ Příspěvek č. 4

Klid, zbytečná euforka, za10 minut toho nandeš daleko víc. O tom je net.

Zdar Aloo

Old Post 25-02-2002 v 17:50 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 Aloo Příspěvek č. 5

Nesouhlasim, tohle už je fakt dost, nadace, přednášky, plakáty, letáky... Ty to asi berou vážně. Ale jestli máš(te) něco ještě "lepšího" tak sem s tim.

Old Post 26-02-2002 v 18:06 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 6

naprosto neškodná legrace.

ostatně trochu se nám vymstila prolegalizační rétorika a její argumenty že: marihuana je přeci míň škodlivá než alkohol... kuřte marihuanu, je to bezpečnější než jezdit autem... ? a jenom ten, kdo zná rétoriku marihuanové lobby /ke které bych se taky rád přihlásil/, může ju otočit naruby. dalo se to čekat. a moje zlatá maminka to vidí takhle: no jasně, marihuana je míň škodlivá než pivo... zakažte to pivo!

jinak hrubek tam je minimum (ha, pár čárek a nefungující u s kroužkem...), rozhodně ne víc, než udělá v tak dlouhém textu průměrný absolvent stření školy s maturitou (a teď hodně nadsazuju, ve skutečnosti by spousta vyskoškoláků měla asi větší problémy). samozřejmě, jiná věc je stylistika, fráze, výplně, vata, podivná souvětí atd.

nu, ale neškodný (a nehumorný) humor, spral je ďas

Old Post 26-02-2002 v 18:27 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4667430 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív