Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Stromy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Stromy, stromky, stromečky Příspěvek č. 1






Tak mě napadlo založit galerii, kde by se "vystavovaly" fotky stromů, lesů a tak podobně. A to proto, že je na tyto fota pěkné pokoukání a dají se dělat všude tam, kde tito malí i velcí zelení kamarádi rostou. Já zatím svůj digitál nemám, takže když se mi dostane do ruky, tak fotím vše možné, a fotit přírodu (nejen stromy) mě fakt baví. Btw. například pořad Paměť stromů - putování za památnými stromy s Luďkem Munzarem, je podle mého parádní. Doufám tedy, že se tato galerie bude plnit fotkami entů a entíků, fotografující dámy a pánové. Pro začátek je tu 5 snímků ode mne. PS: Zkuste strom někdy obejmout, ucítíte tu sálající energii A nezapomeňte mu poděkovat za načerpání síly

Mno a ještě názvy:
Lesík zelinka
Ficus Retusa
Gingko Biloba toho času v květináči, nyní již v půdě a připravující se na zimu
Myrta Communsis
Strom s houbou stromovou

Naposledy upravil 09-11-2005 v 21:19 PM

Old Post 09-11-2005 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 2

Hmmm...zajímavé, kdybych měl foťák tak bych ti ňáký obr. taky poslal.Jinak je to str. sic o ganji ale když už existuje thread nekonopné fotky tak proč by ne.

Old Post 10-11-2005 v 09:23 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3




Tak mi byl opět hodným kamarádem zapůjčen aparát (díky Baggio ), tož zde jsou 3 přírůstky do galerie:

Vysokáni
Duotone
Zlaté jehličí

Old Post 13-11-2005 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4



Taky jich pár pošlu, stromy mam rád a rád je i fotim

Old Post 03-12-2005 v 17:33 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5



bukovy les
stara lipa

Old Post 03-12-2005 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6




Je čas oprášiti tento stromový thread, enti foceni v neděli 17.9. v Průhonickém parku (btw. tip na výlet , infooo třeba http://www.doprirody.com/02-Pruhonice/index.htm ).

Pro trochu tématické četby možno kliknouti právě zde http://www.vegetalismus.cz/index.ph...ankunovinka=183

Naposledy upravil 21-09-2006 v 20:17 PM

Old Post 21-09-2006 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7




.
.
.

Old Post 30-09-2006 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


stromeček a plot- příroda je mocná...

Old Post 03-10-2006 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 9


sice spíš už jenom pahýl, ale každopádně zajímavej

Old Post 03-10-2006 v 19:41 PM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 10



Tyto stromi obrostli jeden z nejstarsich chramu jihovychodni Asie
Cambodia , Siem Riap - Angor Wat.
Fotky nejsou me pac jsem nemel fotak

Old Post 03-10-2006 v 20:15 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 11

Pripadal jsem si mezi nima jako mravenec

Old Post 03-10-2006 v 20:19 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 12





Jsem si tam pripadal jak mravenec

Old Post 03-10-2006 v 20:22 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

absintova vila:ty kameny tam vypadaji zajimavě.je tam nekdo natahal,nebo je to takhle od prirody?

Old Post 03-10-2006 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 14





To je stary chram je tam uz par tisic let samozrejme vybudovany lidmi a za tu dobu tam vyrostli stromi

Old Post 03-10-2006 v 20:33 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 15

xerthon: určitě natahaný, protože je to focený v takovým hodně pečlivě upravovaným parku

Old Post 03-10-2006 v 20:42 PM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Upozornění stromy Příspěvek č. 16

Nazdar pacholci,
zasejc mě théma zaujalo, tož píši svoju zpověď,…třeba to někomu pomůže.
Za svůj bídný, krátký a neplodný život, zahubil jsem spoustu stromů,a to i dlouhověkých a nádherných,ani si smradi ,sory ,nedokážete představit kolik,zasejc, na druhou stranu, jsem jich pár zasadil, snad stejné stovky či tisíce,aspoň doufám.., doufám.., že smazal jsem částečně svůj dluh…Zvuk padajícího stromu..,ten zvuk,, přitahující,nádherný a děsivý najednou,poznám na pár kilometrů..,když umírá strom,je to slyšet na velkou dálku.Pakárna jest ta,že člověk jako hovado zvířecí ,s duší zastřenou, na své prohřešky a nevědomost přinde později...Fčíl,když musím,co to je musím..,zahubit ušlechtilce, rostoucí desátky let..jest to deprimující,vzrušující,hrozné,atd atd atd ani si snad nedokážete představit to duševní pohnutí v šestinedělí…..V poslední době jsem taky sentimentální, a poprosím strom o odpuštění a modlím se za něj,nechť se doměle třeba posune..-,dostane někam jinam…. a znova a znova prosím o odpuštění.Byl jsem, a jsem katem…snad je to životní úděl,či zkouška..Je to jako zabít kapra na vánoce…člověk musí,nechce,a nakonec to provede…..zabíjet stromy je z počátku vzrušující,ke konci……. nevysvětlitelné. Snad, udělat to rychle a ………….jak vlastně…
Nepřeji nikomu aby musel zakusit ten pocit…. Pokud se dožiji o to méně let,jak se obecně v ,,dřevorubeckých´´ životopisech traduje,mě nesere,je to snad úděl,páky osudu atd. má to dle mě principiálně vliv na život,ale duševně ustát to,je někdy těžké….tuž buďte rádi,že se možete živiť jako computermachř,i či prodavači, nebo preclíkáři……tak raději saďte a pjestujte !!!

Naposledy upravil gustav makovec 04-10-2006 v 20:13 PM

Old Post 04-10-2006 v 20:00 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2054530 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív