Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10 proti smrti on the battlefield
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Hlína on the battlefield Příspěvek č. 1

zdravím všechny aktivní i pasivní zastánce nejkrásnější byliny pod "sluncem"
a zároveň varuji všechny čmuchaly s odznakem i bez, protože nechť tito zví, že vládnu drsnou MOCÍ (tak se zve má kosa)

fajn, takže když je mezi námi jasno, jdeme na věc

kdo mě trochu zná může si pamatovat mé monokulturní grow-pokusy s odrůdami PwP a SS, což jsem se, podobně jako parametry svého roomu, pokusil kapku změnit a to vše si tady pěkně zdokumentovat

rozloha mé staré pěstírny se kapku nafoukla - z 0,63 m^2 (90x70) na 1,1 m^2 (102x108)
s čímž musela jít nahoru i wattáž lampy - ze 400w nav-t na 600w planta
kterážto mě donutila posílit odtah - ze 160 m3/h TD na 410m3/h UFO
a koupit silnější cyklační ventilátor na míchání vzduchu
taky jsem zrušil přepážku oddělující pěstební prostor od zbytku nudle

medium je samo má oblíbená hlína a po dlouhé době jsem si našel pro sebe ideální mix - 30% substrát pro pokojovky, 25% vermikompost, 25% perlit a 20% kokos + špetka vápenného dolomitu.
použil jsem hranaté květníky 16x16, něco přes 3 litry řekl bych a pár kulatých s průměrem 20 cm, o něco objemějších

do nich jsem nasadil 24 rostlin 10-ti odrůd..

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 28-11-2006 v 20:40 PM

Old Post 26-11-2006 v 17:22 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Palec nahoru na startu.. Příspěvek č. 2




klíčení proběhlo technikou, jakou používám odjakživa - podšálek, vrstvený toaleťák, semínka, vrstvený toaleťák a opět podšálek dnem vzhůru.
na 1. obrázku naklíčené semínka Euforie, Green Spiritu a Ice a připravené kontejnery 4x4cm s popisky. substrát jsem namíchal vzdušný a snažil jsem se o ph něco nad 6. složení: substrát pro pok. rostliny, vermikompost, perlit a špetka vápenného dolomitu.
co se klíčivosti týče, tak nevyjelo 1 semínko Green Spirit ze 3 (nahrazeno dalším GS) a 2 Orange Budy, ze 4, což mě velmi nemile překvapilo. všechny ostatní variety 100% klíčivost.







<= 115w CFL lampa, toť slunce pro 1. fázi života.










<= po 2 týdnech režimu 24/0 již CFL nestíhá, přesazuji do větších květníků(10x10) a ke slovu přichází 250w metla, pod níž kytky stráví dalších 10 dní 18/6.
na obrázku ilustrační foto matkárny osazené 250w mh. no matkárna.. je to vlastně jen taková předpěstírna, matky nechovám, jedu ze semen.
odtah zajišťuje pc ventilátor Sunon 51m^3, který tu 250-ku stíhá jen tak tak, díky 2 klipsnovým vetilátorům míchajícím vzduch uvnitř pěstírny. CFL lampu stíhá bez problémů, pro udržení vlhkosti mu naopak ještě uberu z 12V na 9.

Old Post 26-11-2006 v 17:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné seznamse se.. Příspěvek č. 3







a teď si představíme, s kýmže to máme tu čest. všechny modely jsou focené 25den růstu (myšleno od naklíčení semen a vložení do sustrátu), jsou už 2 dny umístěné pod 400w mh v pěstírně 100x110, kde stráví zbytek života. a začneme u feministek







<= 3x Oasis (Dutch Passion Feminized)
má to být varianta NL, takže indika jak poleno. zatim jsem tady nikde neviděl, že by ji někdo jel, ale roste pěkně - no problem.







<= 3x Green Spirit (DPF)
toto je podle slov Dutch Passion Big Bud řezanej Skunkem#1, pro jeho lepší stabilitu a chuť. měla by to být nosnice jak se patří, tak jsem zvědav jak se vytáhne.






<= 2x Orange Bud (DPF)
všichni známe. ve zdejších galeriích bohatě zastoupená odrůda skunku.









<= 5x Euforia (DPF)
taktéž odnož skunku, prý heavy yelder a opravdu tak i vypadá. nízké patra a podobnost jednotlivců mi dělá velkou radost jedni z mých favoritů!






<= 4x Ice (Female Seeds)
kříženec jejich Skunku Special a White Widow. Po SS by měl mít výnos, po WW množství pryskiřice a stone. zatim vypadá taky pěkně, nikam se nežene a už teď poznávám onu charakteristickou korunku po Sk. Spec. - viz ta úplně vlevo

Naposledy upravil dlouhán 03-12-2006 v 13:34 PM

Old Post 26-11-2006 v 17:47 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

seznamka pokračuje.. Příspěvek č. 4







pak tady máme kytky ze standardních semen, jedná se o:

<= 2x Skunk #1 (Sensi Seeds)
je to takový vytáhlo, podobně jako OB a kdybych vybíral podle vzhledu, tyhle bych asi přehlídl, páč vypadaj nejobyčejněnsky.. zatim takový nevýrazný nic moc vzhled. uvidíme co maj za lubem..






<= 2x Bubblegum (THSeeds)
nejdražší kousky ze všech, jsem zvědavej co předvedou. vypadají libově tak doufám, že to nejsou oba samci kua. bych se musel nasrat!









<= Godbud x Dreamweaver (bonus od Seedboutique)
ze zvědavosti jsem zkusil naklíčit i 5 kousků těchto semen, ale moc nadějí jsem do nich nevkládal, přestože se na netu tahle téměř 100% indika dá najít v galeriích a nevypadá vůbec špatně! známe však kvalitu bonusovek že
k mému překvapení však poměrně rychle vylezly všechny a od začátku si vedly velmi dobře. použil jsem nejzakrslejšího jedince s nehrubším stonkem a nejkratšímy patry a doufal, že jsem trefil samici.






<= Shiva Skunk (Sensi Seeds)
vpravo kytka od semínka(asi 20. den růstu), vlevo o pár týdnů starší řízek, který měl původně sloužit jako máti, ale jak už jsem psal, na matky jsem se vybodl a řezana použil jako náhradu za nevyklíčené OB-éčka.
v této fázi jsem měl strach, že mi ten darebák bude v květu dusit sousední rostliny, protože měl několik týdnů náskok a už od pohledu to bylo oproti kytkám ze semínka monstrum. zbytečně - uvidíte sami





<= G. Short Joe
tohle je mateční rostlina, která má svou zvláštní historii, kterou tady možná taky nastíním. přesto že už má docela dřevnatej stonek a nevypadá nijak valně, nemohl jsem ji pokácet jen tak, tak jsem i jí udělal místo v roomu na květ.








na obr. pod ní je její klon a časem jsem pro nedostatečně vyplněný prostor z důvodu početné samčí populace přidal ještě 4 další, taktéž klony G.SJ, které jsem posadil všechny do 1 květníku, protože byly o dost mladší a menší.

Old Post 26-11-2006 v 17:53 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Nápad Příspěvek č. 5


po 26 dnech růstu jsem prckům změnil barvu světla z modré na oranžovou, zvedl wattage na 600 a po dalších 6 dnech přepl na květ. růst tedy od naklíčení celkem 32 dnů. moc jsem nefotil bo nebyl čas, tak jen foto celku dva dny před přepnutím.

a než se přehoupnem o pár týdnů vpřed, doplním nějaké info o hnojení:

hnojit jsem začal opatrně až někdy ve 3. týdnu růstu, a to biosračkou zvanou Soil Supermix od BioNovy. taky používám jejich BN X-cell, ten přidávám 1ml/litr od 1. týdne růstu až do fluše. ph zálivky v růstu tlačím mírně pod 6.
dávkování tady rozebírat nebudu jelikož nemám žádný pevný program. přihnojuju podle citu a s každou zálivkou je to jinak.

zalévám ručně 2dl odměrkou v růstu, na květ má připravenu 3dl.

Naposledy upravil dlouhán 29-11-2006 v 11:11 AM

Old Post 28-11-2006 v 08:08 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné Příspěvek č. 6





jak jsem už naznačil výše, ze standartních semen mi moc samic nezbylo. ze 2 Bubblegumů jedna samice, ze 2 Skunků nic a Shiva Skunk byl taky chlap. jsem rád aspoň za jeden Bubblegum a taky že ten zakrslej Godbud x Dreamweaver je samice. měl jsem ještě jeden květináč osazený 4-mi Skunky #1 ze semen, které měly jít ke kolegovi, ten však ještě nebyl ready to grow, tak jsem je švihnul taky k sobě pod 6-tikilo. zbyly 2, další 2 ukázali koule
<= byly o nějaký týden růstu ochuzeny, tudíš jsou podstatně menší. pro lepší představu, hrana květináče měří 16cm. foto je ze 25 dne květu











<= necelý týden po přepnutí jsem přidal ony 4 řezy G. Shortyho Joea v jednom květináči. toto je tedy jejich zhruba 20 den květu.










<= jejich starší (25dní 12/12) ségra. na necelé 4 týdny květu je docela dravá což












<= a nesmím zapomenout taky na jejich máti. moc toho z ní nečekám, ale zato to bude qualitka
ten květináč má 25cm v průměru a pojme nějakých 6-7 litrů. jediná kytka s takovým komfortem, ale zaslouží si

Naposledy upravil dlouhán 29-11-2006 v 08:30 AM

Old Post 28-11-2006 v 20:30 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 7





<= no a když už jsme u těch řízků, tady je 25 dní na 12/12 Shiva Skunk. ten se jednou taknějak posadil a rozhodl se, že zbytek života dojede v sedě a jaký jsem měl strach, že mu bude místa málo! ..takový prcek je to.









<= kytky ze semen se do květu zdaleka neměly tolik, jako jejich spolubojovníci z řízků. toto je např. Green Spirit. nějak se mu zatím nechce.









<= vůbec největší brzda je však zatim Bubblegum vypadá dost sativově, což mě trochu překvapuje, a taky se podle toho chová - docela se táhne nahoru..











<= Oasis se chová jako naprosto ukázněná SOGovka. sice plnokrevná indica, ale všechny rostou hezky v jednu centrální palici. žádné větvení se nekoná, což je na indiku trochu zvláštní. jedna už začíná pouštět cukřík a vonět jako něco mezi citrónem a petrolejem

Old Post 28-11-2006 v 20:32 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8



<= z 25. dne se ještě pochlubím s OB-éčkama. tento strain mi spolu s BG dělá největší potíže právě svým neustálým růstem. podle nich musím všelijak podkládat ostatní kytky. s ostatními odrůdami jinak žádné zvláštní problémy nemám, ukočírovat se to dá v pohodě..














..a vcelku to vypadá asi takto

Naposledy upravil dlouhán 29-11-2006 v 11:13 AM

Old Post 28-11-2006 v 20:37 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9

respect

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 28-11-2006 v 20:57 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 10

Zajímavě rozmanitá genetika. Taky ale myslím, že je celkem škoda, žes nezamatkoval - samá originální genetika... Hned bych bral SK EDIT: SS ne sk

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 29-11-2006 v 09:22 AM

Old Post 29-11-2006 v 07:45 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

děkuji pánové! eso - pohov!
jojo, kdybych chtěl z každýho modelu odebrat ze 2 řezy na matky, asi bych musel pronajmout menší halu ale mám to vykoumaný trochu jinak. toto je takovej testovací grow a časem chci odjet ještě jeden takovej, ale semínka koupím zase od jiných breederů. už jsem trochu sondoval a určitě prubnu něco od Paradise a od GreenHouse Seeds. navíc mi nějaké femky zbyly..
pak teprv se rozhodnu, pro které modely stojí zato postavit dobrou matkárnu, semena těchto modelů pak koupím znovu a na řadu přijde selekce mimochodem budu zkoušet matky z feminizovaných semen, čímž bych rád zboural předsudky o tom, že matky z fem. semen nestojí za nic. jistou zkušenost už mám, ale úplně jistej si ještě nejsem..

heeej Svahadží, co je to SK myslíš Skunk 1?

Old Post 29-11-2006 v 08:57 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

Nějak jsem se uklepl.. Myslel jsem Shiva Skunk - to je genetika kterou jsem viděl před asi deseti lety u známýho a zatim to byly asi nejhezčí kytky co jsem kdy viděl a od tý doby prostě tudle genetiku chci

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 29-11-2006 v 09:23 AM

Old Post 29-11-2006 v 09:05 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Pohodička po 5 týdnech květu Příspěvek č. 13



tak se nám to začíná pomalu nafukovat a jelikož vlhkost mezi kytkama se neustále drží nad nebezpečných 60%, je třeba proti ní zakročit, aby se nám v palicích nezabydlela plíseň. problém u mě ale je to, že když přidám na odtahu, vlhkost sice klesne, ale s ní i teplota a to pod 20°C v prostoru mezi květníky (u vrcholků 24-25°C). tuhle věc musím nějak vychytat, zatim nevim jak.
vytáhl jsem tedy kytky z roomu a jal se škubat velké listy, ale padlo i dost menších lístků od paliček, které jednak bránily světlu k průniku světla níž, ale taky byly všelijak nalepené na šiškách, čímž bránily lepšímu provdušnění, pročež se v těchto místech koncentruje nadměrná vlhkost.
při této příležitosti jsem taky řádně vyčistil celou pěstírnu od prachu a substrátu, který propadl drenážními otvory květníků atd.. a všechny kytí nafotil
na snímku již foto po oškubání, kterému předcházel opravdu perný den..

co se hnojení v květu týče, měl jsem Alga Bloom od Plagronu, ten mi však po třech týdnech došel a od té doby je krmím zapůjčenými 3 složkami GH. došel mi taky stimul BN-Xcell jinak od 5 týdne přidávám PK-13,14 od Bionovy a Green Sensation. ph zálivky 5,8 - 5,9, dávám 2 - 3 dl/květník denně.

Naposledy upravil dlouhán 01-12-2006 v 10:05 AM

Old Post 01-12-2006 v 09:37 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné plants from standart seeds (35 days flowering) Příspěvek č. 14






<= Skunk #1 - se asi nasraly jak jsem je minule odmávl a začly se naparovat ..malé ale šikovné













<= Bubblegum - čekal jsem pěknou, spíše indikoidní silnou kytku a mám takové ..ehm košťátko ..valí si furt to svoje a jestli to tak půjde dál, vidím dobu květu tak na 10 týdnů +


























<= Godbud x Dreamweaver - poprvé co bonusové seeds za něco stály! krásná kompaktní indika. pryskyřice sice nekape a taky zatim nijak silně nevoní, ale kvete rychle a zdá se, že se mi hodlá bohatě odvděčit

Naposledy upravil dlouhán 01-12-2006 v 12:39 PM

Old Post 01-12-2006 v 12:33 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné plants from feminised seeds (35 days flowering) Příspěvek č. 15



<= Ice - co k tomu říci více. snad jen že to konečně hezky rozjížděj a zvláštně voní.
















..a budou asi opravdu hodně iced

Old Post 01-12-2006 v 15:27 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 16





<= Oasis - tady mi něco nehraje. ta kytka vlevo se už týden téměř nehla, nevím proč. i ta uprostřed tak trochu stagnuje. Oasis mají snad nejtmavší listy ze všech a úplně jakoby z vosku. napadlo mě jestli třeba tahle odrůda není háklivější na koncentraci hnojiv a jestli jsem je třeba nemoh popálit nebo co. palice se nějak nechcou nafukovat a blizny začínaj hnědnout nevíte někdo..?






















<= Orange bud - heh, to koště v pravo mi dává zabrat. tak umíněnou kytku jsem ještě neviděl! ta vlevo už dostala rozum a přibírá. tohle vypadá na 30-ti cm pálku kua se těšim.. (dole její makro)

Old Post 01-12-2006 v 15:32 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2598660 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív