Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Naustek / Jefferson Airplane
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Používáte špičku?
ano, skoro vždy
občas
zkusil jsem, nelibilo se mi to
ještě ne, ale zkusím
ne, nemam to rad
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Naustek / Jefferson Airplane Příspěvek č. 1

Ahoj přatele,
tak mně napadlo použiváte někdo prodlouženou ruku? Myslim naustek.
Je to kus dřeva, nebo skla, do ktere se zasadí joint (slangoně stejně jako genialni skupina Jefferson Airplane ) nebo cigareta (špička, naustek)
Používalo se to hlavně v USA, protože kourili jointy bez filtru, a tak si je mohli vychutnat do konce.

Ja občas k tomu učelu používam sklo, zabodnu do neho špeka, už sleduju ladny dym. Navic se kouření posune zase na vyšší levl.
Nebo beedes, ty taky zapichavam do skla, je nadhera pozorovat jadný dym jak prochazi sklem aby mi zanesl plice

tak se predvedte, kdo ma jake?

Old Post 02-01-2007 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

Zrovinka nedávno jsem se po dlouhatánské době vrátil ke klasickejm skleněnkám... ale právě pouze za tímto účelem (-nesmrdí prsty, chladnější kouř). a čistím ji horkou vodou před každým dalším použití...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 02-01-2007 v 23:25 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

nepožívam klasickou špičku, ale vyřezávanou fajku od indiána, ze který vždycky odšroubuju kotel, takže se tam krásně vejde brk - samozřejmě přímo, používam tu dýmku normálně jako čilam, takže kotel je rovně

je to takový správně luxusní

Old Post 03-01-2007 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

špičky Příspěvek č. 4

já osobně občas využiju svoji klasickou skleněnku koupil sem si luxusní silnostěnnou s krásně zabarveným kotlem používám ji hlavně kvůli chladnosti kouře a taky kvůli kráse toho kouře prsty a jejich specifická vůně po jointu mi nevadí ale stejně jako praxer si myslim že to posouvá kouření čehokoliv na vyšší level.PS:skvělé fórum až budu mít foťák tak postnu sklíčko mějte se

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 03-01-2007 v 14:13 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 5

já mám trubku o délce 30cm a průměru 6cm,do trubky nahážu led a hodně studenou vodu,a uprostřed je spirálovitá trubička o průměru 5mm,začátek je nahoře,a spirálovitá roura končí dole u dna,dám do toho špeka a hulím,používám to jen v létě,protože to krásně chladí když tím projde ten kouř,tak je to luxus,a nevěřili byste jak to vůbec nekope když je kouř studenej(chladivej)
Jinak klasika šlukovka a bongo jede taky se ví

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 03-01-2007 v 17:34 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

to nikdo jiny nepouziva?

Old Post 25-07-2007 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7

No já občas ale přijde mi to trošku zbytečný(až na pár vyjímek) ale Dobře no tak se to hodí ale max. na to aby nebyli cejtit ty prsty jinak neberte to jako

Old Post 25-07-2007 v 21:28 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

já někdy jo ale většinou když mám špeka tak u sebe nemám sklo a když mám sklo tak nemám papírky

Old Post 26-07-2007 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

používám cigaretovou špičku (na cíga ) kdzž si namažu ruce krémem a chci si zakouřit a zároveň u toho nechci baštit ten krém

Old Post 26-07-2007 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 10

bud mam chut na speka, tak si dam speka, mam chut na brko dam si brko. jinak mne naustky atd moc neberou.

a urcite to neberu jako vyssi lvl

edit: tak jsem se zas po dlouhe dobe zasmal tomu co muj mozek vyplodil za strizliva samozrejmne tam ma byt jednou "mam chut na sklicko, tak si ho dam "

Big up the herbalist !

Old Post 26-07-2007 v 22:36 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

tohle je vyšší lvl

Old Post 26-07-2007 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 12

hehe, asi to brzo vyzkousim

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 27-07-2007 v 10:54 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 13

spicku nepouzivam, ale kdyz uz, tak 30 centimetrovou spicku po prababicce ve fakt luzusnim provedeni, libi se mi ze kdysi si vetsina kuraku uzivala pokoureni{nemyslim ted travu] uplne jinak nez dnes..ale i dnes se samozrejme najdou labuznici...mejte se Z

Old Post 27-07-2007 v 13:08 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14

odzkouseno - brko zasazeny do slukny ma neco do sebe, hlavne se da hulit bez filtru a cely

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 01-08-2007 v 09:06 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

když kouřím brčko a jsem už na konci kdy to trošku pálí, tak to zapíchnu do sklenenky a je to.. jinak špičky a náustky nevedu..

- in vino veritas -

Old Post 01-08-2007 v 09:24 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiper
Nový Člen

Karma uživatele Wiper - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 16

zkourenej sem skousel narvat cigo do pyrexu nic moc pak sem sehnal malou dymku s tzv turbem a to kopalo docela zajimave
jinak spicky nebo skla na speky nebo ciga skoro nepouzivam

Old Post 01-08-2007 v 09:41 AM
Wiper je offline   Profil uživatele Wiper   Find more posts by Wiper   Foto galerie člena Wiper   Click here to Send Wiper a Private Message   Add Wiper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8764700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív