Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 305

citace:
Původní příspěvek od crazyben

Odjedu jeste jedno kolo a kdyz tepltoty nevychytam budu muset jit do cooltube coz sem od zacatku odmital... takze tak... neni to sranda vyresit spravnou cirkulaci v panelaku.
Spravna cesta. Cooltube udela obrovsky rozdil v teplote.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-01-2016 v 10:43 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od masuro
zkoušel jsem, nenašel. tak až není nějaká sofistikovaná metoda odhalení komínu tak mi zbývá jenom klima
Oškrábat omítku?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-01-2016 v 10:46 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 307

našel jsem dvě místa kde to duní a označil je. Teď ale kua který je můj komín!!! :-) Na plánku bytu jsou 4x a já našel dva!

Old Post 05-01-2016 v 13:33 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 308

Zkus se zeptat sousedů jestli komín používaj... popř jestli by nemohli na pár hodin zatopit pokud nepoužívaj. Po pár hodinách bys měl i přes zeď cejtit v kterym se topí.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-01-2016 v 18:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 309

hochu tak to nepůjde pac jsem v přízemí. Komína nepoužívá asi nikdo, je to starej barák z roku 1949 a kdysi se tady topilo kamnama. můžu se podívat u spřízněného souseda kde má díru on.

Old Post 05-01-2016 v 19:41 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shady93
Nový Člen

Karma uživatele Shady93 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 310

čaute hoši, neviem či to sem môžem dať ale ak je pre to lepšie tema kludne admin mi to prehoď.

mám taký postreh k odtahovému potrubiu aluflex vs sonoflex
mám 2 odtahove ventilatory TD SILENT 500 a na nich som mal aluflex na jedom cca 2m a na druhom 10m ale roztiahnuty iba na cca 2 m.
obi dva odtahy boli nastavene na tu menšiu rychlost čo je cca 2x440m3/h
+ oba šli ešte na transformatorový regulátor na rychlosť 2 z 5. stýmto nastavením som mal cez den 26-27 stupňov

lenže chcel som aspon teplotu tych idealnych 25 stupnov tak som tam dal 2 x sonoflex rozmery dlžky skoro rovnaké 2-2,5 m oba
hluk bol nižší pri rychlosti 2/5 ale tepolta bola 28 stupnov tak som to prepol na 4 / 5rychlosť tepolota bola tych 26-27.. čiže som došiel k tomu že ten sonoflex moc teda nepomáha, lebo ak chcem dosiahnut rovnaku teplotu musim použit pri nom večší výkon.. zrejme sonoflex má aj vedšie prietokove straty oproti aluflexu.. tak teraz nwm či ho dat preč naspeť aluflex a ušetrit aj trochu viac energie alebo to nechat tak.. alebo to nejak vychytat. mate stym nejake skusenosti ? dakujem za postrehy

ešte k tomu hluku že sonoflex som skušal preto lebo aluflex už bol dost počut ked som ho mal na 3jke porovntelne to bolo so sonoflexom na 4-5 rychlosti

Old Post 02-05-2016 v 13:47 PM
Shady93 je offline   Profil uživatele Shady93   Find more posts by Shady93   Foto galerie člena Shady93   Click here to Send Shady93 a Private Message   Add Shady93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 311

Hledal jsem nějakej kvalitní regulátor s termostatem k odtahu a místo toho našel rovnou odtah s plynulou regulací a termostatem.

http://www.ventilatory-klima.cz/kat...3-hod-regulace/

Zdá se to jako hodně muziky za málo peněz (pořádnej regulátor by samotnej o moc dražší asi nebyl) tak mě zajímá jestli s tim někdo má zkušenosti... nebo mam vzit drazsi a silnejsi PRIMA KLIMA?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 21-06-2016 v 18:51 PM

Old Post 21-06-2016 v 18:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 312

Já bych do toho už nešel. Regulace přestala po čase fungovat u obou. Je to regulace zapnu-vypnu. Kdo někdy zkusil kvalitní regulaci s plynulým řízením ventilátoru, dá mě za pravdu. Sice stojí hodně, ale 100% spokojenost.

Old Post 21-06-2016 v 23:05 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 313

Už pár kol používám NTS TT 125 RT a spokojenost, vše funguje jak má a ve srovnání s papírově stejným Vents TT 125 má určitě vyšší výkon, koupě rozhodně nelituju.

Old Post 22-06-2016 v 09:22 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 314

citace:
Původní příspěvek od DOCtom
Já bych do toho už nešel. Regulace přestala po čase fungovat u obou. Je to regulace zapnu-vypnu. Kdo někdy zkusil kvalitní regulaci s plynulým řízením ventilátoru, dá mě za pravdu. Sice stojí hodně, ale 100% spokojenost.


Zapnu/vypnu, ano, ale pak už to jen hlídá max teoplotu a když jde nad tak foukne naplno dokud zas neklesne... takže zapnu a nic neřešim ne? Jinak si sám můžu plynule regulovat ty minimální otáčky... aspoň podle toho co píšou. Právě že to neumí o nic míň proti těm drahejm regulátorum (jo hygrostat nemá, ale ten já ani nepotřebuju) tak mi přídě blbost dávat za regulátor pomalu to samý co za celej odtah s regulátorem.

U obou, tim myslíš že si měl NTS i Prima Klimu a u obou odešly regulátory?

Jinak dík za info.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-06-2016 v 14:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 315

Jen dva NTS a nikdy víc. To je ale na jinou debatu. Primu mám teď s externí regulací. Jinak dokud to neporovnáš, můžeš jen polemizovat a věřit svému rozhodnutí. :-)

Old Post 22-06-2016 v 20:57 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 316

Tak přesně proto sem píšu, abych měl nějakou referenci od jinejch než se rozhodnu něco koupit. A co ta prima... ta šlape v klidu?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-06-2016 v 21:31 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 317

Já mám konkrétně tyto a šlapou po roce naprosto bez problémů. http://www.higarden.cz/ventilatory-...0-m3-h--160-mm/

Old Post 23-06-2016 v 10:42 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 318

Snad to není OT ale musím výrazně NEDOPORUČIT ventilátory AP hobby, odjel jsem s ním jedno a půl kola a šel do kytek...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 23-06-2016 v 20:15 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lados
Stálý Člen

Karma uživatele Lados - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 319

Zajímá mě jestli je nějaký zásadní rozdíl když ještě mezi ventilátorem a filtrem nechám trochu sonoflexu, je to k vůli uspořádání v boxu. Bude mít nějaký zásadní vliv, když mezi filtr a ventilator dám cca 40 - 60cm sona? Nebo prostě ten filtr musí být naražený hned před tím ventilátorem? Díky.

Old Post 19-10-2016 v 08:20 AM
Lados je offline   Profil uživatele Lados   Find more posts by Lados   Foto galerie člena Lados   Click here to Send Lados a Private Message   Add Lados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 320

Trosku se vice akorat nadre ventas jinak je to ok.

Kvalita predevsim!

Old Post 19-10-2016 v 09:05 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0790140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív