Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 289

yeah, přesně na to sem se ptal.... já si vždycky říkal že když přítah bude slabší, logicky to bude spíš překážka než pomocník. Ale viděl sem tu dost boxíků, který to tak měly řešený a to mě trochu mátlo...

K+ díky

Old Post 07-04-2015 v 15:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 290

Tak většina komponentů je doma a koukám že hned při výběru sem udělal školáckou chybu. Objednal sem stínidlo s odtahem, no idiot sem místo průběžnýho filtru koupil koncovej. Jenže ono to stínidlo je dost malý takže stejně budu muset sehnat jiný.

K odtahu... vzal sem TT (málo peněz), ale nebojte na vaše rady dám, bude buď ufo nebo VK stopadesátka, k tomu bude muset i jinej filtr. S TTčkem mam ještě jiný plány... Achjo... to je tak když zhulenej i nakupuju, no zatim to musí stačit, stejně byly v plánu časem jiný věci.

Takže pro vyhulený makovice jako já, který začínaj s indoorem a řeší odtah... dvakrát si rozmyslete než něco koupíte a prohlídněte si to pořádně abyste měly nějakou představu jak to bude fungovat. Ušetříte spoustu peněz.

Až to bude svítit a seženu řezy tak dám nějakej report.

Old Post 09-04-2015 v 21:50 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 291

Mám box 50x50x100 a potřebuju do toho dobrý odtah ale tak aby to nedělalo moc velký hluk aby se u toho dalo nejlépe spát.Poradí mi někdo jaký ??

Old Post 09-09-2015 v 19:43 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 292

citace:
Původní příspěvek od d2n5k@seznam.cz
Mám box 50x50x100 a potřebuju do toho dobrý odtah ale tak aby to nedělalo moc velký hluk aby se u toho dalo nejlépe spát.Poradí mi někdo jaký ??


To je spíš mikropěst. Záleží na tom čím budeš svítit. Když LED tak ti stačí pár 8cm PC větráků, když HPS tak budeš muset mít velký ventilátor aby jsi to uchladil.

Old Post 10-09-2015 v 09:55 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 293

mám to pod 125 w dual úsporkou a příjde mi že je tam pořád dost teplo a dva pc větráky mi to neuchladí a navíc potřebuju to udělat tak aby mi ten odtah šel přes pachový filtr.

Old Post 10-09-2015 v 18:24 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 294

odtah řeším ventilátorem TT 100 s pacháčem Can-Lite 150 v 80*80*160 a za 15 minut provozu hezky vymění vzduch v boxu a není ani moc hlčný

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 25-10-2015 v 18:39 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Ventilátor TT SILENT/DALAP -100 (170-240 m3/h) - Zkušenosti ? Příspěvek č. 295

Zdravím rád bych dal do boxu uprage a jelikož mam box vedle postele tak chci co nejtišší ventilaci pro 400w sodík

Ventilátor TT SILENT/DALAP -100 (170-240 m3/h) - tichý, silný

je dobrý ?

Old Post 04-12-2015 v 17:06 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 296

mam box 1m²

Old Post 04-12-2015 v 17:09 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 297

Ja mam sice obyc TT125, trochu silnejsi (280m3) a i tak to sotva uchladi (stejnej box, stejna lampa), tak bejt tebou popremejslim o necem silnejsim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-12-2015 v 23:32 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 298

já mám takový problém, kdysi dávno když jsem kupoval byt jsem si nechal zazdít vývod do komína. komín normál mám jenom je ta díra zazděná a nevím kde se přesně nachází. Hodně by mi to helflo pač bych pouštěl odtah rovnou do komína a ne do pokoje jak dneska (akumulace tepla a vlhka) přemýšlím jak to udělat, jestli by ten komín nešel nějak najít eventual jít do klimatizace...co myslíte?

Old Post 29-12-2015 v 10:44 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 299

zkus poklepat na zeď v místech kde bejval... dutinu uslyšíš a tam na 99% bude.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 10:59 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 300

zkoušel jsem, nenašel. tak až není nějaká sofistikovaná metoda odhalení komínu tak mi zbývá jenom klima

Old Post 29-12-2015 v 13:18 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 301

a co treba planek bytu/baraku... majitel by mel mit, podle toho snadno zjistis za kterym kouskem zdi bude. Jinak se mi nezda ze by komin nesel poznat poklepanim... i pres 30cm silnou zed je to vetsinou znat a nejakej vyvod do komina by nikdo ani takhle silne nezazdival...

Nebo jestli ti neni zdi lito, vem vrtacku a vrtej... casem na nej narazis.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 13:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 302

tož já plánek mám. jenže z toho zjistím hovno, pač v baráku jsou tyto byty 4x a tím pádem ve zdi i 4x komín (každý má svůj). nechci rozmrdat celou zed nebo se napíchnout do komína sousedům.

Old Post 03-01-2016 v 14:37 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 303

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Ja mam sice obyc TT125, trochu silnejsi (280m3) a i tak to sotva uchladi (stejnej box, stejna lampa), tak bejt tebou popremejslim o necem silnejsim.


Sotva uchladi? Jak to mas prosimte s teplotou? A jeste dotaz mas na tom i pachac? Popr. Jaky?

Old Post 04-01-2016 v 17:31 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 304

citace:
Původní příspěvek od someone.noone


Sotva uchladi? Jak to mas prosimte s teplotou? A jeste dotaz mas na tom i pachac? Popr. Jaky?


No zalezi na vic vecech takze, ti popisu jak to zhruba u me vypada...

pachac mam odpojenej (can lite 300m3)... s nim se to neda uchladit vubec. Skrin mam u okna, vzduch taham z mistnosti kde se teplota pohybuje cca mezi 8-17. Teplota v boxu u vrcholu 26-29... kdyz v mistnosti leze k tem sedmnacti tak ve skrini to leze i k 30, ale ted jak mrzne uz to nehrozi. A to mam jeden velkej ofuk na kytky a malej primo na vybojku... odtah mam primo naproti vybojce a tomu vetraku. A tyhle teploty mam az ted kdyz je venku zima... v lete mi to litalo az na 33 s lamou 45cm vysoko (ted cca 30cm)... takze pocitam ze v lete svitit proste nebudu. Kdyz zavru okno do hodiny a pul mam u vrcholu 35 stupnu a pak zacne strasne rychle stoupat teplota v cely mistnosti, takze zaviram jen kdyz maj zhasnuto. Zatim sem jel bez zvlhcovacky coz taky muze nakej stupen ubrat.

Pokud budes tahat vzduch primo zvenku tak to TT125 urcite bude stacit, ale s boxem u okna v byte dost pochybuju, pokud se nevyresi poradne cirkulaci vzduchu v celym pokoji s boxem.

Odjedu jeste jedno kolo a kdyz tepltoty nevychytam budu muset jit do cooltube coz sem od zacatku odmital... takze tak... neni to sranda vyresit spravnou cirkulaci v panelaku.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-01-2016 v 17:51 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2121290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív