Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Liber Agape
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 17

Uz sem to nasel:
http://fishki.net/comment.php?id=15012
Janísek, jukej

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 13-12-2006 v 11:36 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 18

ice13: nesníš. Vlasy jsou fuč zvykala jsem dost dlouho... ale jak říká brácha - jsem ti říkal furt, že krátký vlasy by ti sedly a kérka...je překrásná:-)) v národních barvách a klidně ji ukážu, jestli někde bude vidět hezky. (Kdyby mě chtěli zavřít, tak mě nenechají ani sklidit)

Dejavu: nechodím. to spíš fotograf lítá a zkoumá jak kdo fotí...no a líčidla musím někde splašit..popř nejakou moc pěknou škrabošku
K těm nasvětleným fotkám..jako zajímavé, neotřelé..ale na mě až moc divoký. Nebo spíš moc moderní a nerozumím jim.

apofiss: haluz..zrovna včera jsem si prohlížela kříže cestou domů---a nakonec mě napadalo, že by vůbec nebylo od věci udělat nářez v kostele:-)) ted jen sehnat faráře, co by nešmíroval:-)) muhehe

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 13-12-2006 v 12:07 PM

Old Post 13-12-2006 v 11:41 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 19

2Janis: Mas pravdu. Ty tvoje jsou o hodne vic NATURE
EDIT:
Zkus treba tohle pro inspiraci:
http://browse.deviantart.com/?catpa...ography/horror/

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 13-12-2006 v 14:18 PM

Old Post 13-12-2006 v 12:33 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 20

Hehe, já znám jen správce jedné fary a takový PRASE bys pohledala....ten čumí i na ženský kolo ..........nejlepší by byl kostel na Karlínském nám. v Karlíně.....btw natáčel se tam i Hellboy.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 13-12-2006 v 13:47 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 21

Apof: to bych musela zvednout svoji krásnou prdel a jet do Phy. ...ikdyž....je tam někdo, s kým bych se chtěla vidět
btw: Karlin znam vcelku dobře až po Urxovu

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 14-12-2006 v 05:28 AM

Old Post 14-12-2006 v 05:09 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 22

vážně?

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 14-12-2006 v 10:57 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Hehe, já znám jen správce jedné fary a takový PRASE bys pohledala....ten čumí i na ženský kolo ..........nejlepší by byl kostel na Karlínském nám. v Karlíně.....btw natáčel se tam i Hellboy.


Tyjo, myslim, ze ten kostel znam docela osobne, chodim tam v Praze rollit brka, kdyz dojedu z Florence. Jestli je to teda on, ten muj je vzdalenej asi 8 minut chuze... Normalne si na cirkevni architekture moc neulitavam, ale tenhle ma vazne neco do sebe...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 15-12-2006 v 11:21 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 24

To je on........vyskytuju se tam dost často.....mám ho rád, i stím parkem......jen mě serou některý individua co se tam poflakujou.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 15-12-2006 v 13:49 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

super fotky...mělo by tu toho být více..

Old Post 16-12-2006 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

těla Příspěvek č. 26

Já bych to viděl tak, že tohle je GROWER, ne FUCKER... Pomáhat pěstovat, ne pomáhat k sexuálnímu šílenství... Od toho máme: "www.amateri.cz"...
Běda Vám za K+!!!!!!!!! Kdybych tady dal fotku přítelkyně a Vy z toho stříkali na monitor, tak jsem automaticky nejlepší pěstitel z celého fóra????????????????????????????????????????

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-12-2006 v 19:09 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Re: těla Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od teaman
Já bych to viděl tak, že tohle je GROWER, ne FUCKER... Pomáhat pěstovat, ne pomáhat k sexuálnímu šílenství... Od toho máme: "www.amateri.cz"...
Běda Vám za K+!!!!!!!!! Kdybych tady dal fotku přítelkyně a Vy z toho stříkali na monitor, tak jsem automaticky nejlepší pěstitel z celého fóra????????????????????????????????


grower chápu jako fórum pro lidi co pěstujou anebo hulej anebo vobojí vyjmečně a zhulky se tu můžou podlě mě vyjádřit ve všech možnejch směrech a voe si fak tasi jedinej kerej proti tomuhletady remcá a pokud s tim máš problém lez jenom do vyloženě konopnejch témat a neser!

a janis je umělec kerej pěstuje a pálí a prezentuje tady svoje zájmy tak nekritizuj

co v tom případě tread nekonopné fotky? celej kanál? grower rádyjo? a sta dalších co?

jsi eunuch že tě netěší pohled na nahý ženský tělo? mě se to teda líbí

vyjádřil si svuj názor oukej mě přijde debilní .. sexuální šílenství? .. fakt nemáš ani nejmenší představu

Old Post 17-12-2006 v 16:54 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 28

No tak teda joooo... Beru tedy zpět...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 17-12-2006 v 18:07 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 29

Tywe sancha je sekernice měsíce

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-12-2006 v 13:34 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

SANCHA RULEZZZZZZZZZZZ

dalo by se říci že ses do toho obula

Old Post 18-12-2006 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Re: těla Příspěvek č. 31

[QUOTE]Původní příspěvek od teaman
[B]Já bych to viděl tak, že tohle je GROWER, ne FUCKER... Pomáhat pěstovat, ne pomáhat k sexuálnímu šílenství... Od toho máme: "www.amateri.cz"...
Běda Vám za K+!!!!!!!!! Kdybych tady dal fotku přítelkyně a Vy z toho stříkali na monitor, tak jsem automaticky nejlepší pěstitel z celého fóra?????????????????????????????
...Takže kdo má fotografii rád - kochejte se. Kdo se křižuje - nečumte sem :-))


nauč se číst, a pak mi můžeš lozit do trýdu. ...na nic jsem se tě neptala...

tady se mrkni na můj out, když jseš línej si klinout na odkaz a pak mi něco o pěstování a karmách otírej o hubu.
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22953
....a už sem nelez. Püüüüz

Sancha: čím dál lepší, holka:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 18-12-2006 v 16:04 PM

Old Post 18-12-2006 v 15:43 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 32

Janísek:nemáš nějaký další foto?Myslim že nejsem sám kdo by se rád pokochal dalšíma
Jinak pěkný

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 18-12-2006 v 16:23 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3142140 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív