Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » joint
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

Palec nahoru joint Příspěvek č. 1

Nazdarek vsichni, hulim od 14 a za 2 mesice mi bude 23 jsem vasnivej pestitel pestuju asi tak od 15-16 par sklizni jsem zazil

Old Post 07-12-2006 v 22:41 PM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

joint Příspěvek č. 2

Zdravim vsechny je tady nekdo na pokec chci se poptat na na seeds a na vybojku Metalhalid 600 na netu jsem ji nenasel muze dat nekdo par rad diky

Old Post 08-12-2006 v 11:52 AM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

Chci ted kupovat novou vybojku tu co mam uz neni ono co ty seeds dalo by se to nejak osefovat dejte mi vedet dik

Old Post 08-12-2006 v 19:50 PM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tak tady mas tu vybojku: http://eshop.klecka.cz/product_info...roducts_id/1081
a kdyby se ti nelibila tak se podivej tady: http://eshop.klecka.cz/index.php/cP...er_id/14/page/4
a myslim ze si nejspis vyberes. :-))

Old Post 10-12-2006 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Dik za tu adresu urcite si vyberu a co ty seeds nevis kde by se dali koupit nebo obednat

Old Post 10-12-2006 v 12:26 PM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Noa zkousels treba hledat?

Old Post 10-12-2006 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Cus koukal jsem ted jeden manik tam pise ze by nikdy nic nevymenil nebo neprodal muzu rict ze si to mel pekny to musim uznat mam doma skrin asi tak 2 na 1,5 rekl bych nic moc ale jde to zkousel sem uz par seminek co my dali znami nic moc tak jsem musel ozelit jednu nebo dve sklizne fakt bych potreboval dobry seminka jinak to nema cenu to uz mam vyskouseny rada nebo tak neco fakt by to bodlo dik

Old Post 10-12-2006 v 19:53 PM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

Tak si pořid řízečky a máš to!!
koukni do bazaru...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 10-12-2006 v 21:40 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAM
Stálý Člen

Karma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 9

Než se piplat se semínkama,tak spíš určitě ty řízky.V bazaru je někde určitě najdeš.

SAMova říše '06'
SAMova říše '07'/1
SAMova říše '07'/2


Old Post 10-12-2006 v 22:34 PM
SAM je offline   Profil uživatele SAM   Find more posts by SAM   Foto galerie člena SAM   Click here to Send SAM a Private Message   Add SAM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jony 5
Nový Člen

Karma uživatele Jony 5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10

Cus koukal jsem do bazarku nic tam neni nebo neodepisujou jeste pockam par dnu jestli nekdo odepise pak uz nevim napisu kdyz nikdo neda vedet zatim cusky

Old Post 14-12-2006 v 14:07 PM
Jony 5 je offline   Profil uživatele Jony 5   Find more posts by Jony 5   Foto galerie člena Jony 5   Click here to Send Jony 5 a Private Message   Add Jony 5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 11

jony 5:
zahradnický bazar - http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=13
inzerce - http://grower.cz/home/advertise.php?
rozcestník - http://grower.cz/rozcestnik/?

= odpověď na tvé dotazy. Jinak hledej a pročítej - vše na co se ptáš tu je xxxxxxxkrát

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 14-12-2006 v 14:23 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9337620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív