Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pěstírna Loweridera....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 17

wow..seriously nice job, ten Pc vypada lahodne
sem zvedav na finalni gramaz..

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 29-12-2006 v 15:57 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 18

btw. na fotkach vidim nejaky misky s vodou..bejt tebou, tak je pri kvetovy fazi vyhazu ven.Jinak si rikas vo plisen nebo ridkej vyslednej material...

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 30-12-2006 v 22:35 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 19

uz jsem ti to vysvetloval pres ICQ...bud trpelivej a uvidis jestli tam budu mit plisen ci ne...

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Old Post 30-12-2006 v 22:37 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 20

2lowerider: Vyzerá to fajn. K+for you.
2D_2501: Ako to myslíš s tými miskami s vodou ohľadom riedkeho výsledného materiálu? Myslíš to tak, že keď je v prostredí, v ktorom rastlinky kvitnú, vysoká vlhkosť, budú šišky riedke? Stalo sa ti to, a ak áno, pri akej odrode?

Marihuana je dar.

Old Post 09-02-2007 v 23:17 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 21

Ono:problemy sem mel predevsim s plisni, a to pri vysoky vlhkosti v kvetu...na odrude se da rict celkem nezalezi,kdyz uz to vlhko ve skrini mas, ikdyz nektery kytky maji vetsi tendenci plesnivet.Obecne si myslim, ale plati ze vlhkost kytce v kvetu neprospiva.Mluvim ale jen o kvetovy fazi...

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 10-02-2007 v 08:06 AM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DropRaid
Stálý Člen

Karma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% PěstitelskáKarma uživatele DropRaid - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 22

to Lowerider: cau no mas to moc pekne jen se chci zeptat samo se ti to tak nadherne rozvetvilo a nebo si zastrihaval? Diky

Old Post 10-02-2007 v 08:57 AM
DropRaid je offline   Profil uživatele DropRaid   Find more posts by DropRaid   Foto galerie člena DropRaid   Click here to Send DropRaid a Private Message   Add DropRaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 23

Ono: diky...za pochvalu a za K

DropRaid: samozrejme jsem je zastrihaval...ale ne moc jen na mistech kde to bylo treba,)


D_2501: nepamatuju ze bys ty mel nekdy nejakou skrin...ale to mas jedno. sam vis ze se tvoje obavy nepotvrdili...


jinak diky vsem za K.+

edit_: tady pohled z venci na muj growbox

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Naposledy upravil lowerider 07-03-2007 v 10:43 AM

Old Post 10-02-2007 v 14:25 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 24

Tak nejaky info...pred mesicem jsem to uz sklidil a bylo z tech celkovych 5ti kytek cca 230g +/- 10g suchyho. neni to moc cekal jsem vic ale i tak jsem rad ze mam aspon co palit.
ten Peacemaker je chutove lepsi nez Ww ale hodne zasekovej. Kdyz si dam speka obcas se mi zda ze jsem ozralej nez zhulenej
White widow je chutove trosku horsi ale to je mou chybou ze jsem to posledni 14 hnojil nejakym shit hnojivem pac mi dosel Plagron Bloom,,
ale zkuruje to vyborne takovy tezky High.
mno..tak nejak bych to popsal zadny ovoce jak to tu par lidi psalo jsem z toho necitil.
nejaky fotky ze sklizne mam ale mam to v mobilu kterej mi spad do vody a uz nefunguje takze je to v p***.
timhle tenhle thread koncim a jede se SECOND ROUND WITH LOWERIDER!

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Old Post 05-03-2007 v 21:50 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3089600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív