Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ŠPAJZ 2nd ROUND - DOUBLE MASAGE :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 49

Tak ESO trefil primo do cerneho
Bylo to 249 (+- neco sem uz drive uhulil) Muj tip byl mimochodem taky 250. Eso pokud budes bydlet nekde pobliz me, rad ti na ochutnani neco venuji, to postelujem pres PM.
Co se vynosu tyce, predpokladal jsem ze bude vetsi. Nakonec jsem moc rad za 250 Priste to snad bude jeste o trochu lepsi.

Prijemne zhulenej vsem jeste jednou dekuji za rady a karmy. At se dari, brzy vas o5 necham nahlednou do spajzky na nejake ty dobrutky.

Old Post 26-02-2007 v 15:30 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6325190 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív