Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Ptáčínek Příspěvek č. 65


Tak tohle je muj mazel. Zatim je to detatko a ziskal jsem ho asi takhle: Takhle jdu normalne po chodniku a najednou ke me pristoupi nejak malej kluk jestli nechci ptacka. Ja teda at mi ho ukaze. Von vytah IGELITOVEJ pytlik ve kterym byla mala zebricka ( to je druh toho ptacka ) Tak sem se zalek ze se tam ten ptacek udusi a za 20 kacek sem ho koupil... Zatim nema jmeno. Rikam mu Ptacinek. Je to vystihujici. Ale kdyz sem ho koupil byl uplne vyhublej. ted uz dost stloustnul. Mazlikum ZDAR.

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 10:50 AM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JIPak
Stálý Člen

Karma uživatele JIPak - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 66


citace:
Původní příspěvek od oton
tady je moje nová kykyna

PS: vypadá jak plyšová hračka, ale je fakt živá!



Neni to nahodou britska modra ? Hejhezci kocka co znam, az se vratim do cech taky si podobnou poridim. Je opravdu tak tuliva ?

Old Post 31-08-2002 v 11:41 AM
JIPak je offline   Profil uživatele JIPak   Find more posts by JIPak   Foto galerie člena JIPak   Click here to Send JIPak a Private Message   Add JIPak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JIPak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JIPak
Stálý Člen

Karma uživatele JIPak - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 61 

Nas nejkrasnejsi Příspěvek č. 67


Nas Leonberger po celodenim vyletu.

Old Post 31-08-2002 v 11:48 AM
JIPak je offline   Profil uživatele JIPak   Find more posts by JIPak   Foto galerie člena JIPak   Click here to Send JIPak a Private Message   Add JIPak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JIPak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Re: Nas nejkrasnejsi Příspěvek č. 68


citace:
Původní příspěvek od JIPak
Nas Leonberger po celodenim vyletu.


Ten je krasnouckejjjj

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 12:00 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 69

No vida, jak to z vás už leze . Moc pěkný zviřátka máte, K+ všem .
Jinak se do toho nechci budvarovi míchat, ale řekl bych, že není třeba sem ty fotečky cpát hned následně znova, jenom abyste je pochválili, zkouřeného člověka to pak může mást a já jsem takhle málem přišel o ganjafarmerbomberovo (to je zajímavý, že se tak dlouhej nick celkem dobře pamatuje ) ptáčka a k tomu moc hezkej příběh. Stáčí přece napsat třeba: "Moc hezkej hafan JIPaku" a je to .

P.S.No a teď koukám, že jsi i jeden z viníků .

Old Post 31-08-2002 v 15:33 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Ok.... Ok.... Příspěvek č. 70


dobrá....... přiznávám. sem jeden z viníků!!! nezavírejte mě!!! PROSÍÍÍÍM!!! jinak zviratka super. du rozdavat karmáče. zatim zdarec
P.S. jinak tady je jeden virtuální mazlík

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 16:29 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

A druhej Příspěvek č. 71


Adruhej virtuální mazlík

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 18:33 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

a třetí :D :D Příspěvek č. 72


Tady je poslední virtuální mazel. ( ale ty skuteční jsou samo lepší )

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 18:37 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 73

Mno co to je doba co jsem tu nebyl Jen se tu klidně roztahuj Al-Bánku,já nemám tolik času sem koukat,klidně to tu všechno srovnej Jinak K+ new zvířátkům

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 31-08-2002 v 18:45 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 74

to JIPak: jo je to britská modrá, vypadá jak plyšák moc pěkná, zatim je kotě, tak furt strašně zlobí, sama se moc netulí, ale jak se jí dotkneš tak strašně nahlas přede, včera jí vypadly přední špičáky a vypadá jak důchodce ale už jí rostou nový...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 08:31 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

tak já se taky přidám.. Příspěvek č. 75


tak tedy..
měl jsem na jaře psa z útulku, dal jsem mu jméno Rastafarián, krátce Rasta, ale umřel..
a paxem přišel do útulku ve Žďáře nad Sázavou a zároveň se mnou vstupovali dovnitř městští policajti a nesly takový malý klubíčko.. v tem útulku mu nedávali moc šancí, že přežije, bylo to totiž jen asi čtyři tejdny starý, neudrželo se to na nožičkách a vypadalo to jak mončičák - no ale... ač jí nedávaly moc šancí, krmil jsem to klubíčko kozím mlíkem, nechal si od toho čůrat do postele a sbíral jsem hovínka velký jak od myši - byly tak malý, až byly rozkošný no a podívejte se na tu moju "mejuňkovou" krásku Bet von Drak ve čtyřech měsících:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:35 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 76


jinak ešče miluju
(a proto všechny pouštím a proto taky mě, když jsem bydlel ještě u rodičů, nadávaly.. a taxem začal dycky říkat, že jsem raděj nic nechyt )
takovýdle mazlíčky:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:42 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička TAK TOHLE JE MAZEL.. !! Příspěvek č. 77


NEJRADĚJ SE SICE MAZLÍM SE ŠPÁZLÍKEM, ALE NEODPUSTÍM SI JEŠTĚ JEDNU FOTEČKU.. MOJE NETEŘ:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:48 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 78


ten menshi je muj, da si prda
ten vetsi me holky, tomu hulo nic nerika..

keep
balkon 2002

Old Post 04-09-2002 v 08:10 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 79

Dalajlamo, ty se mi líbíš víc a víc . Tvé zvířecí příběhy a obrázky dostanou po zásluze , ale "bohužel" jsem ti dneska už jeden příspěvek ocenil, tak musíš počkat.
A jinak bych moc nedal za to, že jsi vegetarián .

A prdow má samozřejmě taky hezký pejsky .

[Edited by Al-Ban on 04-09-2002 at 06:40 PM]

Old Post 04-09-2002 v 17:37 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

vim, že je to light offtopic Příspěvek č. 80


Mno snad mně nesežerete.........
Balíme si celý den, aneb jaký pán takový sisel

Stay high if u can

Old Post 05-09-2002 v 16:32 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6887660 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív