Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » testy na THC!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Palec dolů testy na THC!! Příspěvek č. 1

Zdravim osadenstvo.

Druhy rok na strednej mi nevysiel a ja som bol vyluceny. Riaditelka mi vsak dala moznost nastupit na inom odbore znova.
Stala sa mi vsak nemila vec - v triede je praskac. A ja som bol dnes rano (este vypaleny) predvolany do riaditelne. Okrem mnoho polopravd a klamstiev (ako napr. ze sikanujem /co ma teda dostalo/) mi bolo oznamene ze do piatku mam doniest vysledky testov mocu a krvy na thc... v opacnom pripade som vyhodeny..

spociatku som rozmyslal o vselijakom moznom sfalsovani... kamarat mi hovoril aj o prezumcii neviny - resp. oni musia dokazat mne vinu, nie ja im nevinu, a to ze by mi v mali testy uhradit oni, nie ja..to mi vsak nic nebude platne pretoze vysledky budu tak ci tak pozitivne...

mate niake rady na tuto na prd situaciu, alebo si mam uz len uzit posledny tyzden skoly...??

pls poskytnite aspon niake nazory.. vela casu nezostava...diky caute

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 15:01 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 2

ty jo někde se to tu už mockrát řešilo, zkus hledat...
v opačným případě bych zkusil vymyslet něco jako pytlík s cizí močí pod trikem a pustit tam hadičkou.. A nebo jenom přes známý sehnat nějaký rozumnýho doktora, popřípadě mu to vysvětlit.... jinak, kdyby jsi je žaloval, asi bys to vyhrál... taky někde v americe jsou nějaký detox prostředky... nebo říct nějakýmu dobrýmu kámošovi aby šel k doktorovi místo tebe a nějakým způsobem se za tebe vydával... Asi jsi musel ředitelství pořádně nasrat... 18 ti taky asi nebude, což
,

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 27-11-2006 v 15:10 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

nazdar , hale existujou připravky tkery když vypiješ , nebo sniš prašky , tak ses po nejaky době ,na určitou dobu negativni , prodavaj to třeba tady : http://www.shayanashop.nl/ProductDe...20quick%20flush ale fakt newim za jakou dobu ti to přijde , newim hale jak jim máš donest vysledky?? jako jim máš donest ten použitej test na chcanky??? bud si sežen od nekoho chcanky , nebo si kup tohle , jeslti ale budou vyžadovat na krev , tak to ses f prdeli ta vošmelit nejde ani vomylem , vic ti asi nikdo neporadi

EDIT: ještě přidávám link na durhou stranku kde je připravek na ten detox , kterej funguje rychlejc , snad sem trochu pomoh

Old Post 27-11-2006 v 15:13 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

takze nesom si isty ci celkom rozumim..oni ta kcu vyhodit len pre podozrenie z "uzivania marihuany"? alebo mas dosranych viac veci? podla mna ta nemozu vyhodit len preto ze si oni zmyslia ze im mas dokazat ze nehulis, to akoze mas dost do riaditelne a nastat im do pohara zeby si to mohli zmerat? a testy na THC z krvi su pekne drahe a myslim si ze ta nemozu nutit na nich ist..fakt nechapem, vyhodia ta ked im TY nedokazes ze nehulis?? mala by platit prezunkcia neviny..



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 27-11-2006 v 15:20 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

no hladal som,ale nic nenasiel,zkusim este...
no s tym mocom by to islo, ale krv to uz tazko... nad doktorom znamych som uz tiez uvazoval, berem to ako alternativu, chcel som aby isiel kamos, ale vraj by musel mat rovnaku krvnu skupinu..
..no to by som asi vyhral, cele je to niake divne, vyhrazali sa mi a nechapem preco ja mam podat ziadost o ukoncene studia,ale ma rovno nevyhodia...

idem citat zakony.. mozno nieco najdem

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 15:25 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 6

jeb nato nic im nenos..ak chcu aj krvne testy tie neoklames..takze ked pojdes na testy a prinesies im to tym len potvrdis to co si oni myslia..ked im nic nedonesies predsa ta nemaju zaco vyhodit..ak ta riaditel nevidel s blantom v ruke nic na teba predsa nemaju..



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 27-11-2006 v 15:28 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

to ican:
chcu aj krv..diky za linky,ale do piatku to cele nemam sancu zmaknut

to herb:
presne tak pre podozrenie z uzivania marihuany.. jedine co mam este dosrane je ze mam napomienku...

takze je to cele niake divne...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 15:29 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8

to herb:

vies co mi povedali? ze ak tie vysledky nedonesem a nedonesem ani ziadost o vylucenie, poslu vraj na skolu hliadky aby mna setci dojebali, ze je to kvoli mne.. vydieracky...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 15:31 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 9

vyzera to tak ze sa ta snazia za kazdu cenu zbavit..lebo toto neni seriozne jednanie..tu sa potom vynara otazka ci sa ti oplati ostat na skole de ta nekcu a davaju to aj jasne najavo..ci sa ti neoplati odist..ale urcite by som nesiel na tie testy..ich podozrenie nevyvratis nijak z krvi to nedostanes akurat sa ich spytaj ci su jebnuti ze skade mas zobrat 20000 na testy



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 27-11-2006 v 15:37 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

dobre dik..na testy urcite nejdem, ak budu mat zasa problem vyuzijem svoje prava, v lepsom pripade vysledky zfalsujem a bude pokoj...
A mozno mas pravdu na takej drblej skole sa neoplati byt (ale skor mi ide o to, ze sa mi nechce zacat robit a bude mi luto za tymi ludmi)..ale az tak lahko sa im nevzdam,..nech si ma aspon zapamätaju...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 15:46 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Upozornění Search ! Příspěvek č. 11

Hledej ! Je to tady + tady...

Old Post 27-11-2006 v 16:10 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 12

Reggaemanista - no to prve som uz predtym cital, ale to neni presne to co potrebujem... ide mi skor o to co mam v tejto situacii robit, samotny test a testovanie pre mna nieje niak podstatne..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 17:32 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Ta skola je statni, nebo soukroma? to je totiz dost podstatne.

jinak urcite na skolu primo neser! Neni nic moc , pracovat dneska jenom se zakladkou, vstavat brzo, koncit pozde, pro vsechny jsi skoro nula, a penez taky smesne.

Zkus prejit na jinou skolu, pujde to o pololeti.
Urcite te nekam jinam vezmou, v nejhorsim na ucnak. ale furt lepsi nes zacit pracovat hned po ZS!
napis svuj dotaz na www.drogovaporadna.cz napis ze to specha.
Odpovi ti odborne.
Nedojebaval jsi predtim nejak ucitele? Nebo reditele?


Naposledy upravil 30-11-2006 v 15:40 PM

Old Post 27-11-2006 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 14

tyy kraavo.. a to sem si myslel ze nase
skola je opravdovy ustav, ale tohle co
pises ty je fakt moooc..

a co takhle zkusit rozumnou domluvu?
myslis ze po rozumne a klidne konverzaci
s reditelem by to nejak vyresit neslo?

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 27-11-2006 v 18:54 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 15

statna.. aky je v tom rozdiel..?

prave ze ja som sa tesil, ze sa budem moct este chvilu vyvalovat a ziadna robota..

diky za odkaz, mrkam na to

no neviem, na niektorych hodinach som si so spoluziakmi robil haluze tykajuce sa trafky..ale to vedeli setci ze je len haluz...

dakujem! vitazstvo slobody som sa este rozhodol podporit mensou peticiou! necakam ze to bude nieco zlomove, ale podpora väcsiny je podpora väcsiny!

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 18:56 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 16

originalthc - z mojej strany neni rozumne dohovorenie problem, obavam sa ze druha strana uz taka ochotna nebude...
cokolvek som hovoril, zastupca ma odpalil a stale ma dostaval na moju pamät..tam moc cestu nevidim..aj ked by to bolo fajn..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-11-2006 v 19:01 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Pozitivní test na THC - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4167330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív