Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravím growery
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Zdravím growery Příspěvek č. 1

Zdravím,
již jsem se představil,ale v jiném trýdu,nevadí představím se znova,doufám že to nevadí,pokud ano tak smáznu
Tak na Groweru už delší dobu brouzdám a sbírám informace o konopí a jeho pěstování.Jsem rád že tu jsem a že se můžu zůčastnit diskusí,pokusím se nevytvářet zbytečná témata,která zde jsou a nebudu ani zbytečně ''zasírat'' trýdy,a budu spíše přispívat užitečnými radami(i když tu už asi všechny jsou).Pěstím už dlouhých 9 let,stejně dlouhou dobu hulim,je mi 22 let,ted posledním rokem zkouším jet indoor,zatím mám jen matkárnu,ale jelikož mám příliš pomalý a starý počítač,a nemám program na úpravu fotek,tak se zatím bohužel nepodělím o své výpěstky,doufám že se to v nejbližší době změní
Ještě bych chtěl poděkovat všem členům kteří přispívají užitečnými radami na Groweru,díky vám jsem se zdokonalil v pěstění a ve všeobecném pohledu na tuto velice užitečnou a krásnou rostlinu
Díky,mějte se a growu zdar

MangoMan

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 24-11-2006 v 21:24 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAM
Stálý Člen

Karma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

Ahoj Mango.Ať se ti tady líbí.

SAMova říše '06'
SAMova říše '07'/1
SAMova říše '07'/2


Old Post 24-11-2006 v 21:35 PM
SAM je offline   Profil uživatele SAM   Find more posts by SAM   Foto galerie člena SAM   Click here to Send SAM a Private Message   Add SAM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 3

Díky, líbí,ale až dnes jsem se zaregistroval,ale o Groweru vím přes rok,je to jistě nejlepší stránka co znám

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 24-11-2006 v 21:55 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POP
Nový Člen

Karma uživatele POP - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Boom shiva všem growmanům.

Old Post 25-11-2006 v 16:39 PM
POP je offline   Profil uživatele POP   Find more posts by POP   Foto galerie člena POP     Add POP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5

POP - nejseš ty náhodou jarda250?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 25-11-2006 v 16:40 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bella
Nový Člen

Karma uživatele Bella - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

Ahoj všichni, o pěstování a šlechtění ganji se zajímám už dlouho, ale teprve po přečtení pár knih (samozřejmě v angličtině, tady jsou zakázaný) mě to začalo naplnovat víc. Vybrat si model tzv.na tělo, ranní kouř, odpolední a večerní, na nemoc, na celodenní pokuřování, prostě na cokoliv je fajn. Bylo by super kdyby mohla v češtině vyjít třeba Cannabible, Big book of Buds, apod., nejen kvůli fotkám ale hlavně kvůli zajímavým článkům o původu kulturních modelů, o začátcích šlechtění atd. A taky jsem narazila na další problém, když tady vypěstuješ opravdu něco supr, skoro každej ti jenom závidí, pomluví tě a pak tě udá. Letos jsme vyzkoušeli novou metodu pěstění, kvetem venku kdykoli třeba duben-květen, sklízíme začátkem června.

Old Post 03-12-2006 v 13:58 PM
Bella je offline   Profil uživatele Bella   Find more posts by Bella   Foto galerie člena Bella   Click here to Send Bella a Private Message   Add Bella to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
22-08-2020 - Zdravím všechny growery !!!!! - 20 odpovědí
11-05-2020 - Zdar groweři - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7580170 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív