Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejvýnosnější odrůdy ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Monster ICE Příspěvek č. 49



ice ice baby.......info........

....mocný ZEN 2013....2009 ScreenOfGreen....double.clon.attack....jooo u potoka bejvávalo....HIGH....ukaž své oko....

Naposledy upravil zfiře 05-10-2009 v 20:52 PM

Old Post 03-10-2009 v 21:54 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 50

Ja osobne som mal najvetcsi Vynos S Durban Poisona Konkretne to bol Out 2008 Skusim Pohladat foto Ale tiez by ma zaujimala velmy vynosna odroda pre IN. Teraz sa chystam na Svoj Prvy MicroGrow , A Chcel by som mat dobre postarane o zimu

Old Post 10-11-2009 v 16:29 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=36788 co tohle? bohužel jen na indoor

Old Post 10-11-2009 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

tohle se mi taky líbí Příspěvek č. 52

Máte někdo skušenost s The Ultimate ??
Vypadá zajímavě!
http://www.dutchpassion.nl/index.ph...etail=80&grow=1

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 11-11-2009 v 10:47 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 53

Nenapadlo mně, kam to dát a tak to hodim sem. Doufám, že to nevadí.

http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 26-11-2009 v 17:48 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Nenapadlo mně, kam to dát a tak to hodim sem. Doufám, že to nevadí.

http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy


mě to nevadí ale příště bych to šoupl jinam to dá rozum .)

Old Post 26-11-2009 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drucski
Nový Člen

Karma uživatele drucski - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 55

Super skunk!Jednoznacne.

Old Post 04-01-2010 v 05:27 AM
drucski je offline   Profil uživatele drucski   Find more posts by drucski   Foto galerie člena drucski   Click here to Send drucski a Private Message   Add drucski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onyxxxxx
Nový Člen

Karma uživatele onyxxxxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 56

Zdravím, ideál pro mne a mé blízké jednoznačně AK-48. Jel jsem ho přes dva roky síla a výnos brutální... :-)

onyxxxxx

Old Post 28-01-2010 v 22:23 PM
onyxxxxx je offline   Profil uživatele onyxxxxx   Find more posts by onyxxxxx   Foto galerie člena onyxxxxx   Click here to Send onyxxxxx a Private Message   Add onyxxxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 57



hoj,jen pro pobaveni se podivejte na storm trooper s vynosem 1800g/m2 a 45,4% thc
http://www.canadianhempco.com/index...roducts_id=1292
nebo Infinite Bliss s 2000g/m2 a 49%thc
http://www.canadianhempco.com/index...roducts_id=1286
Ale ne,ze si je nekdo objednate,je to podraz prvni kategorie.


A abych nebyl zas tak uplne od veci,tak nejvynosnejsi odrudy podle me:
green giant,ak47,big bud,dynamite,the hog,lui,heavy duty fruity,c99,chronic,critical mass,medicine man,ak99,pog,arctic sun,donk,magic bud,the pure,ssh,double dutch,white russian,swt3
Ale samozrejme vzdycky zalezi na fenu

foto c 1.green giant
c 2.ak99

edit-prilozene foto je prevzato z icmagu

dr.greenhorn

Naposledy upravil františekzeleny 15-09-2010 v 00:50 AM

Old Post 14-09-2010 v 18:24 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 58

49%thc :-d to už nemůže být myšleno ani jako vtip....

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 14-09-2010 v 18:50 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 59

Ou nasekany palky!! NYCd jsem myslel že je nejvýnosnější než jsem viděl tohle
frantiskuzeleny jedes ze semen nebo se daji v čr sehnat i řezy těchto pokladu??

Old Post 15-09-2010 v 16:12 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od coupac
Ou nasekany palky!! NYCd jsem myslel že je nejvýnosnější než jsem viděl tohle
frantiskuzeleny jedes ze semen nebo se daji v čr sehnat i řezy těchto pokladu??


Přečti si ten příspevek pořádne

Old Post 15-09-2010 v 16:24 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 61

no nechte bejt, zas taková volovina to nebude
dost se o tom mluví a hodně lidí se schodne že to neni nemožný, tech 49% je třeba přehnany ale takovejch 35% .....

Old Post 15-09-2010 v 18:45 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

já sem četl že přehnaně vzato pokud má kytka víc jak 25% thc tak je sama pro sebe toxická. navíc oficiální měření u nejsilnější (co se %thc týče) odrůdy herihuany naměřili něco málo přes 25% .... a neni to nic hezkýho

Old Post 15-09-2010 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 63

Nechci bejt řiťopich,ale mam za to,že legendární matka G13 měla 35,4% THC .A to byla nejpotentnější genetika jaká kdy existovala. Pokud neni celý jenom výmysl.Ale 25% mi přijde jako velmi nízká hranice...To se podle mě překonat dá Ale je to jen můj názor . ceest

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 16-09-2010 v 14:48 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers


mě to nevadí ale příště bych to šoupl jinam to dá rozum .)


No tak ja jsem to zkusil poresit, cekam nejakou odpoved :-)

Dobrý den,



výzkum pokračuje, váš dotaz jsem přeposlal Dr. Spíchalovi, který se tímto projektem zabývá. Myslím, že v této fázi výzkumu vzorky neposkytují, ale uvidíte, co vám odpoví.



S pozdravem,



Mgr. Jan Kolář, Ph.D.

propagace a popularizace vědy

Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.

Rozvojová 263, 165 02 Praha 6

e-mail: kolar@ueb.cas.cz

tel.: 225 106 414, 608 557 328

web: www.ueb.cas.cz

Twitter: UEBavcr

Facebook: facebook.com/UEBavcr



-----Original Message-----
From: R-Man [mailto:R-Man@seznam.cz]
Sent: Tuesday, September 21, 2010 3:11 PM
To: Kolar Jan UEB
Subject: Zadost o vzorek



Dobry den,



narazil sjem na webu na Vas clanek http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy . Rad bych se zeptal jak vyzkum pokracuje, zdali se vyviji spravnym smerem.



Dalsi moje otazka je mozna trosku netradicni, ale neda mi to a zeptam se: Lze nejakym zpusobem ziskat vzorek roztoku k postriku? Co pro to musim udelat? Jake podminky mam splnit, abych mohl roztok zkusit pouzit (bezpecnost zachazeni...)?



Dekuji mnohokrat za odpovedi



R-Man

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 21-09-2010 v 18:29 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2008 - Nejvíc plesnivějící odrůda - 8 odpovědí
06-03-2007 - Co říkate na nejlevnější odrůdy? - 11 odpovědí
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4843980 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív