Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Jak zalévat ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Jak zalévat ... Příspěvek č. 1

Čus zkušení groweři potřeboval bych od vás poradit jak a kolik a v jakou dobu bych měl zalévat asi tak 7 dní starý rostlinky. Já je zalejvam vodou o pokojové teplotě, někdy pátou hodinu z 16 hodinovýho svícení. Předem mockrát díky za vaše ohlasy a rady zatim zdarec

mrak

Old Post 02-11-2006 v 18:40 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 2

přece mě tu vtom nenecháte napiště někdo pls kdy je tak nejvhodnější doba pro rostlinky je zalejt, četl jsem že až kořeny proschnou, ale kdy po svícení před svícenim, uprostřed svícení apod... díkes moc

mrak

Old Post 03-11-2006 v 13:15 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORIS A VASIL
Nový Člen

Karma uživatele BORIS A VASIL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 3

zdarek hele to poznas nic na tom neskazís, zalevej to rozumne...je to v podstate plevel...

Old Post 03-11-2006 v 19:22 PM
BORIS A VASIL je offline   Profil uživatele BORIS A VASIL   Find more posts by BORIS A VASIL   Foto galerie člena BORIS A VASIL   Click here to Send BORIS A VASIL a Private Message   Add BORIS A VASIL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

napis neco vic .ale jinak o zavlazovani tady toho najdes spousty .kdo hleda najde.a cim hnojis?

Old Post 04-11-2006 v 07:54 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 5

caf
jde o to, ze korenovy musi castecne proschnout v jednom zalevacim cyklu.Uz jsem v tom zalejvani celkem zbehly,ale na zacatku jsem to delal tak, ze jsem vzdy zapichl prst do substratu(asi 2-3 cm) a pokud jsem citil zadnou nebo minimalni vlhkost tak jsem kyti zalil.Pozor na prelivani!!
Jinak FAQ : http://grower.cz/pestovani/navody/z...vyziva/7.html#3
At to roste

Old Post 04-11-2006 v 08:52 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 6

to jozef, jsou 8 dní starý, takže ještě nejhnojim, ale určitě k tomu přistoupim. jinak všem moc díky za rady supr, a když už sme u toho, čim je nejlepší hnojit v růstový fázi? pište pls sem rád za každou radu

mrak

Old Post 04-11-2006 v 22:24 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 7

jo a ještě kdybych asi tak měl začít hnojit poprvý a nějaký rady by se moc šikly díkes díkes moc

mrak

Old Post 04-11-2006 v 22:33 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

hnojit uz muzes zacit ale jen velmi opatrne.a na trhu je spousta druhu hnojiv .je jen na tobe ktere si vyberes.zajdi do growshopu a tam ti neco dobreho nabidnou.

Old Post 05-11-2006 v 06:59 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 9

jj tak díkes moc

mrak

Old Post 05-11-2006 v 16:38 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2007 - jak vam to - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9562390 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív