Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70w bubbler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Tak co myslite,jak to dopadne??
zdechne to jako predtim
prezije to ale bude to sotva na jointa
vyrostou slusny kytky
bude toho tolik,ze to poleze ze skrine
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 17



Tak sem vzal akvaristiku utokem a koupil sem si Elite 802 a kameny<30,5cm >

Fotky:
1-vzduchovaci moturky<pouziju oba>
2-vzduchovaci kamen vedle kolicku

Taky sem si koupil moc peknej casovej spinac za par korun,ale o tom az nekdy jindy.Dneska to snad konecne dodelam :O

Old Post 21-11-2006 v 12:43 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 18

uuuuuuuuuuuuááááááááááááááá!!!!!!
Tak sem vcera zapnul ventik a asi po hodine se tak zahral ze se mu utavila vrtulka!!Tak sem dneska psal do dospelu,snad mi daj novej a nebo lip,vrati prachy abych si mohl koupit nejakej lepsi.

Uz mi z toho vseho hrabe

Old Post 22-11-2006 v 13:27 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 19

Tak vcera se ozvali z Dospelu pani dodavatelka mela divny dotazy.Asi si mysly ze sem magor(ze by to bylo tolik poznat??)

Byl bych nejradsi kdyby mi vratili cash,aspon bych si mohl koupit tenhle
http://eshop.klecka.cz/product_info...roducts_id/1179
co na nej rikate??

Old Post 23-11-2006 v 15:24 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Pohodička Příspěvek č. 20

Tak koupim 5sunonu
2na odtah,2na pritah,1na ofuk+este nejaky ty jejich filtracni mrizky co k tomu prodavaj.ani jeden neni nad 24dB

Nevite nekdo kolik se vejde w do 1A

Old Post 23-11-2006 v 16:55 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

vetracky Příspěvek č. 21



Tak sem dneska vykuchal stary PC a uz mam zdroj

Dam tam:
Vent. MAGLEV SUNON 12VDC/1,0W, 2200ot, 66m3/h, 28dB, 92x92x25mm---------4krat_2na pritah<vedle sebe>
2 v kominku na odtah,na sobe
Cena jednoho je:88,40kc

na ofuk dam tenhle:
Vent. MAGLEV SUNON 12VDC/1,0W, 5800ot, 12m3/h, 27dB, 40x40x10mm

Značkový ventilátor SUNON s magnetickou levitační podložkou. Magnetické bezdotykové ložisko VAPO, střední výkon, tichý, velmi vysoká životnost, vhodný i do vysokých teplot.
Cena:65kc

A k pritahu a odtahu dam jeste:
Mřížka k ventilátoru 92 x 92mm s filtrem 30ppi, plast
Cena:52,34kc

Celkem:575kc

Porad me to vijde levnejs nez to Euro a kdyz se neco rozbije,vemu 50 a skocim do obchodu

Foto-zdroj

Old Post 24-11-2006 v 12:10 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 22

Tak sem vcera menil dygestor a ma docela peknej vetrak
tak ho skusim zapojit a kdyztak k nemu dam nejakej regulator otecek.
S Eurem 3 se to ma tak,ze jim ho zitra poslu a jejich technik se na to podiva.Pak mi budto ventilator opravi a nebo poslou novy<jestli bnude fungovat dygestor tak si ho necham na nejakej jinej grow a nebo nekomu prodam>.
Kdyz by dygestor nevisla tak mam v zaloze este hromadu zdrojovech ventilatoru<z PC>,na Sunony sem se vydlab pac bych je musel kupovat

Old Post 27-11-2006 v 13:35 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Obecné Dygestoř Příspěvek č. 23






Zdar Groweri a Growerky,
Tak uz mam konecne slusnej ventik.
220V 50Hz 21W
Q=0,05m3/s
APc=33Pa
2400ot/min
Je z dygestore,je stejne hlucnej jako Euro3 a hlavne BYL ZADARMO!!Ma docela silnej tah,chtel jsem ho skusit dat do filtru ale nejak se mi pri montazi ventiku povedlo vysipat uhli po celim pokoji,takze jsem mel o zabavu postarano.
Ta dygestor byla jeste od komunystu<fuj>,kdyz jsem premohl odpor k tomu kdo to vyrobil,odsrouboval jsem hromadu mrizek a dost jsem se zdesil.Takovouhle elektroinstalaci bych neudelal ani ja.Kovovej ventik ma uzemeni,ale to vede na kostru dygestore a tam konci takze kdyz ty bude probijet ventik tak si das pecku i na kostre.A takovejhlech hruz tam bylo plno.Nekdo by mohl namitat ze to ale fungovalo.Ano fungovalo ale kdyby tohle melo bezet celej den,tak bych mel docela bobky ze se tam neco utavi a dami to pecku a nebo to chytne.Takze sem musel vypinac arozvody komplet predelat.Kdyz jsem to strkal do zdi tak jsem byl jako malej kluk ny vanoce.Co se asi stane??Vyhodi to fazi jako vap z pajky??Ale nic se nestalo ani me ani nicemu jinymu.Ventik sa rozebeh a byla to docela sila 2m od nej mi na stole litaly papiry.

Kdybyste nekdo delali skrin,vrele doporucuju si sehnat nejakou dygestor.Usetrite si tim mnoho prace.Ventik tam je i s vypinacem,jsou tam objimky na zarovky<kdyby nekdo chtel usporky> taky s vipinacem,je tam hafec mista takze vibojka i za rivky by se tam v pohode vesly.Dal by se tam do predni steny vyvest displei PhEc metru a teplotny senzory.Kdybych uz nemel bednu,hned bych si ji udelal z tohohle.A tyky ty mrizky se muzou hodit aby vam kyti nelezly do vybojky.
Foto:
1-dygestor zespoda<ta bila,z casti urvana krabicka uvnitr jsou ty vypinace>

2-pohled z boku s ventikem

3-vypinace<dolni roh> a objimky<uzasny misto pro vybojku nebo zarivku>

4-detail vypinacu

5-hromadka mrizek

Naposledy upravil Darkken 28-11-2006 v 11:30 AM

Old Post 28-11-2006 v 10:40 AM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-05-2015 - 600w 9x bubbler NYCD - 179 odpovědí
31-10-2008 - 250w osram bubler - 13 odpovědí
04-02-2008 - 250W bubbler-MAZAR - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5242370 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív