Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.aeropokus-amazon-400W-great white shark z fem.seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
myslite si ze pestovat ze seminek v amazonu je dobry napad?
snad by to melo byt v pohode nebal bych se toho
no zadna slava to sice neni ale svuj ucel to splni
uplnej nesmysl koreny by se do sebe mohli zaplest a mohlo by to delat pjeknej cajk
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Zdravim,

jen bych měl malou poznámku ohledně toho propagátoru. Vyplatí se něco takového vůbec kupovat? Když si "úplně" to samé může člověk udělat doma za 1/4 ceny? Když počítám, že v growshopu stojí něco kolem 4 tisíc korun.

Old Post 15-11-2006 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

2mopslik>caues ,ziju ve spanelsku... makam denne 10 hodin nemam cas litat po shopech a shanet vychytavky hlavne tohle ma stejny cerpadylko jako amazon a dokonce i stejne kelimky na rockwooly je to i od stejne firmy...a posilal mi to eso z cr takze cena je za hubicku oproti tomu co bych tu poridil za eura byt i pokoutne udelanyho... mej se fajnes
edit>ten amazon propagator stal 2800+postovny okolo 900+kilo esovi za benos jeste jednou ESO JE MASER

Naposledy upravil 15-11-2006 v 18:00 PM

Old Post 15-11-2006 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Dotaz Příspěvek č. 19

hehe, eso je masér..
ale stejně má jenom ušmudlanej drip

jak rychle rotujou ty trysky v amazonu? zdá se mi to, nebo taky jen rozstřikujou? myslel jsem že budou rozpašovat, když je to tak drahý..

mopslik: jak pokračuje stavba systémku?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 16-11-2006 v 21:28 PM

Old Post 16-11-2006 v 21:18 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Nevím zda-li mohu zasírat thread... tak kdyžtak mě smažte


to Kwjetoň,

stavbička pokračuje celkem optimisticky pořád promýšlím a dumám a hlavně hledám vhodnou nádobu... jednu mam vytipovanou, ale není to pořád ono. Je to holt největší problém... no každopádně nakoupil jsem různý trysky od gardeny a konečně pochopil že jak mlhovací tak maloplošný jsou pro tlakový čerpadlo nebo napojení na vodovodní řád. Čerpadlo by neměl být problém - vytipovaný mám za 2500kč sice není tlakový, ale výtlak má 7 metrů o průtoku 6500l/h a 320W. Je ponorný s plovákovym spínačem, určeno pro stálý provoz... /ale najít ho mi dalo vážně zabrat!/

No ještě jsem si pořídil obyčejný fontánkový 700l/h, dopravní výška 1,5m. Nepoužitelný na mlhovací trysky... ale na rotační rozprašovací úplně dostačující. Bude použito na řizkovnu...

Ještě se rozhoduji před koupí toho "mega" čerpadla pořídit si MAXI-JET 1000... ovšem pokud je to čerpadýlko tlakový neviděl bych problém aby těch pár mlhovacích trysek utáhl... btw. už to tu myslím někdo i zmiňoval, že to funguje... tak uvidíme

Každopádně až bude čím fotit určitě se velice rád podělím...

Old Post 17-11-2006 v 00:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

2kwjeton>trysky rozprasujou kdyz si das do ty dirky na kelimek ruku je to jako vlahej destik

Old Post 17-11-2006 v 00:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22



nabira to pomalu tempo...meli jsme tam problem se stoupajicim ph vzdy to bylo do rana z 5.5 na 7...po jemnem odstraneni rockwoolu a vymene za prevarenej keramzit a jeste jsme museli vymenit kyselinu na rust za kyselinu na kvet od hesi bo ta rustova vubec ph nedrzela zato ta kwetova ho drzi jako svina a tady je par fotecek co to udelalo za 1.5 dne od poslednich fotek

Old Post 18-11-2006 v 00:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 23

Chtěl bych se zeptat jak máš časově seřízené rozstřikování ? Nebo Ti to jede nonstop ?

Old Post 20-11-2006 v 15:22 PM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

cus pacmak jede mi to nonstop

Old Post 20-11-2006 v 15:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25



mno a korinek po dalsim 1.5 dni

Old Post 20-11-2006 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


...a po dalsich 2 dnech

Old Post 20-11-2006 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27







caues je tu 7.den rustu
trochu jsme to posrali tim ze jsme do roztoku pridaly roots2 od bionova...koreny do 3 hodin totalne povadly a zcernali...okamzita vymena roztoku a peroxid nam od toho pomohli....takze do amazonu roots od bionova rozhodne ne aa tady par fotecek jak to vali

Old Post 22-11-2006 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 28

zdarec,tak to se teda rozbehlo jak divy,jen tak dal.kdyz to srovnam s mi rychlosti v hline...jen mi nejak nesedi tych sedum dnu,kdyz 15,11 to uz je hodne velky,nespletl si se?

Old Post 23-11-2006 v 09:55 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

2lubo>caues 14 dni kytky klicily korenily a potom sedm dni rustu pocitam to az od nakoreneny...s klidne jsem se mohl o den az 2 seknout bo nemam u kytek kalendar

Old Post 24-11-2006 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30







zdarec malej update z 10 dne rustu roste to opravdu sprinetrsky jak se sami racte presvedcit
fotky:
1-2>matkaren
zbytek-kwetova skrinka zraloci a korinky

Old Post 25-11-2006 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31








a tady par fotecek jak funguje ten aero propagator od nutriculture
http://www.nutriculture.com/foreign..._news_prop.html

Old Post 25-11-2006 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 32


a počkej až přepneš..
doufám že tam máš hodně místa, poněvač jinak - stacked jungle jaxvině.. střílí to jak z kanónu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 25-11-2006 v 21:45 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2053680 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív