Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Stínidlo Adjust-A-Wings
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Mr. Nobody
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Nobody - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 65

Cena je vysoká,ale taky tam píšou,že má zabudované chlazení vzduchem,to by mne zajímalo jak funguje

Old Post 07-04-2008 v 09:55 AM
Mr. Nobody je offline   Profil uživatele Mr. Nobody   Find more posts by Mr. Nobody   Foto galerie člena Mr. Nobody   Click here to Send Mr. Nobody a Private Message   Add Mr. Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 66

Naživo jsem origo Industrii neviděl, ale logika mi velí, že tam bude díra s ventilátorem, který bude teplo od předřadníku vhánět do pěstebního prostoru. IMHO lepší mít předřadník mimo pěstební prostor, aby tam nezvyšoval teplotu

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 07-04-2008 v 10:04 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Nobody
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Nobody - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 67

já myslel,že by to mohlo chladit výbojku,mrknu se na to v shopu.Na jak velkej prostor používáš to stínítko?

Old Post 07-04-2008 v 11:14 AM
Mr. Nobody je offline   Profil uživatele Mr. Nobody   Find more posts by Mr. Nobody   Foto galerie člena Mr. Nobody   Click here to Send Mr. Nobody a Private Message   Add Mr. Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozmir
brumbambule

Karma uživatele kozmir - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 68

čaute moje skušenosti s wingsem-luxusní

uaa

Old Post 01-05-2008 v 23:51 PM
kozmir je offline   Profil uživatele kozmir   Find more posts by kozmir   Foto galerie člena kozmir   Click here to Send kozmir a Private Message   Add kozmir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 69



Nazdarek,
tak se taky pridam. Pred nejakou dobou jsem si zbastlil A winga, jako základ poslouzil pozink, kterej je polepenej Al izolepou. Vic z fotek. jinak rozmery jsou 800x500x0,5 a vsechny uhly 140 stupnu.

Pár postrehu: Pokud budete delat winga, tak vrele doporucuju pouzit minimalne kladivkovej plech, jelikoz tak jak to mam já, to svítí strasne do stran, tzn. ze je znatelne vic svetla tak 5-10 cm od kraju. Pokud by se pouzil proklepavanej, tak se to svetlo vic rozptyli. Je ale taky mozny ze mam spatnou geometrii stínidla.

Pristi kolo pojedu bud s lestenym antikorem, nebo nejakym stuccem pokud ho sezenu.

Zatim caf.

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 12-05-2008 v 09:52 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od GrowLAMA
Nazdarek,
tak se taky pridam. Pred nejakou dobou jsem si zbastlil A winga, jako základ poslouzil pozink, kterej je polepenej Al izolepou. Vic z fotek. jinak rozmery jsou 800x500x0,5 a vsechny uhly 140 stupnu.

Pár postrehu: Pokud budete delat winga, tak vrele doporucuju pouzit minimalne kladivkovej plech, jelikoz tak jak to mam já, to svítí strasne do stran, tzn. ze je znatelne vic svetla tak 5-10 cm od kraju. Pokud by se pouzil proklepavanej, tak se to svetlo vic rozptyli. Je ale taky mozny ze mam spatnou geometrii stínidla.

Pristi kolo pojedu bud s lestenym antikorem, nebo nejakym stuccem pokud ho sezenu.

Zatim caf.


Než polepovat plech hliníkovou izolepou tak si rovnou kupte 0,5mm hliníkový plech jako já. 1x1m vyšel na 190,- což je myslím vpoho cena když jsou z něho 2 A-wingy.

Old Post 12-05-2008 v 22:24 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Capo


Než polepovat plech hliníkovou izolepou tak si rovnou kupte 0,5mm hliníkový plech jako já. 1x1m vyšel na 190,- což je myslím vpoho cena když jsou z něho 2 A-wingy.


JJ cena je to urcite v poho, ale ja jsem nemel moc cas shanet plech a ten pozink sem mel doma, takze to dopadlo takhle :-) Priste to prubnu urcite s necim kvalitnejsim.

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 13-05-2008 v 07:32 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 72

S kamosem sme skusily udelat stinitko komplet pres celej prostor tzn 120x85 a pod spoj obou wingu umistily svetlo a vitrek wingu byl pomoci silikonu vylepen diamatovou folii ktera po stranach schvalne prebyva a tim prebytkem sme myslim dostatecne vyfakovali spatnou geometrii toho neuveritelnyho hovada.Btw jeste sem vetsi nevidel ale funguje krasne ted pod tim vyrostlo 285 rezu nebulky/950g ale dve sestikole:[ neva priste bue lepsi.Good luck everyone

kritika kritiky kritizuje kritičnost kritického kriteria a člověk ví jen co chce vědět ,a tak to nové bude jájista stále jen kritizovat, jinak to nebude jinak to nevidím a že si zahulím?, za to se nestydím Lipeeno

Old Post 16-12-2008 v 13:55 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 73

Koupil jsem si A-winga-bazarovýho, ale borec se stěhoval, ale nenašel lanka...moh by někdo s originálním a-wingem napsat, JAKÁ DÉLKA LANEK JE U ORIGINÁLU ??????? DOST BY MĚ TO ZAJÍMALO....i když vim že si to můžu udělat podle sebe

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 22-05-2009 v 14:01 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Brdaaak_01
Koupil jsem si A-winga-bazarovýho, ale borec se stěhoval, ale nenašel lanka...moh by někdo s originálním a-wingem napsat, JAKÁ DÉLKA LANEK JE U ORIGINÁLU ??????? DOST BY MĚ TO ZAJÍMALO....i když vim že si to můžu udělat podle sebe


Večer to zmeřím a napíšu,když si zavoláš do vetšiny Gshopů tak jsou schopni ti to určite taky říct

Old Post 22-05-2009 v 14:14 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 75

super, dík moc, hledal jsem to abych zbytešně neoživoval starý téma, ale nenašel. až to sem dáš karma letí

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 22-05-2009 v 14:17 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Brdaaak_01
Koupil jsem si A-winga-bazarovýho, ale borec se stěhoval, ale nenašel lanka...moh by někdo s originálním a-wingem napsat, JAKÁ DÉLKA LANEK JE U ORIGINÁLU ??????? DOST BY MĚ TO ZAJÍMALO....i když vim že si to můžu udělat podle sebe


ahojj , snurka ma 67 cm a 5,5 cm od kraje je ten uzlik na zmenceni wingu, cuss m.

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 23-05-2009 v 07:07 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Pohodička Příspěvek č. 77

mám skříň 80x60= o trošku menší rozměry než má a-wings,takže by se tam stínidlo vlezlo jen tak tak. zajímá mě jestli to není zbytečný na tak malej prostor ? nebo sa na to mám vyjebat a pořídit větší prostor?.. ..když ta skříň tak hezky zapadá do interiéru O:-)

Old Post 17-08-2009 v 03:27 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 78

mate nekdo zkusenost s tim valstne vyrobenim a wingem potazenym diamantovou folií?

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 23-08-2009 v 10:42 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele Pineapple - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 79

Dávam dohromady a-winga a zkončil sem u toho že v tý krabičce co je objimka jsou dva dráty,no jeden bílej druhej černej a z předřadníku mam vytažený klasicky modrej hnědej a žlutozelenej,tak žlutozelenej je mi víceméně jasnej ale nevim co stěma ostatníma,kdyby moh něakej majitel a-winga poradit jak to ma zapojený byl bych moc vděčnej nikde sem tu informaci nemoh najít a k tomu stínidlu je akorát manuál na sestavení mechanickejch částí ale elektrický zapojení tam popsaný neni dík

Old Post 09-09-2012 v 13:28 PM
Pineapple je offline   Profil uživatele Pineapple   Find more posts by Pineapple   Foto galerie člena Pineapple   Click here to Send Pineapple a Private Message   Add Pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloraElektro
Stálý Člen

Karma uživatele FloraElektro - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 65531 

Příspěvek č. 80

cernej je jako smrt takze to by mela byt faze a ten pripojit na hnedej, jeste jukni ,mi na prodejne mame awingy a uvnitr jsou oba cerny a jsou oznaceny 1 a 2 ,1 je faze takze pripojit na hnedej

Old Post 09-09-2012 v 23:17 PM
FloraElektro je offline   Profil uživatele FloraElektro   Find more posts by FloraElektro   Foto galerie člena FloraElektro   Click here to Send FloraElektro a Private Message   Add FloraElektro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3292030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív