Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Stínidlo Adjust-A-Wings
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 49

woe, de o to, ze to stinitko je delany na urcitej prostor a na ten prostor musis dodat urcity mnoztvi svetla, aby to bylo efektivni. Delaj se i small A-Wing na 400W, tam by ti mohla 250W stacit

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 04-01-2008 v 14:02 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 50

Dělají se 3 druhy , ale u nás v obchodech jsem viděl jen dva.
1, je na 250 watt
2, je na 400 - 600
3, je na 600-100watt.
Já mám ten střední a mám v něm 400w, zkoušel jsem i 250w na mh na prostor 92 * 76cm , chtělo by to ale poměr stran tak 100*130-140 , a utáhla by to 400watt lampa v pohodě, světlo jde hodně do široka, šikula by udělal na střední stínitko i 2 lampy , pro případnou kombinaci spectra.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 04-01-2008 v 14:23 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 51

metalsodik
Souhlas s tebou.4 varianta Lange 2x 600W lamps.Stejná velikost jako 1000w,pouze s 2x objímkami.Idealní pro kombinaci spektra,jak píšeš.

Kdo se stará máá

Old Post 06-01-2008 v 17:06 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 52




Foto originalu a přesné kopie A-winga. V příštím kole bych rád jel obě tyto verze, takže snad bude konečně pořádné srovnání.....
(pro rejpaly... ta kopie neni ještě pořádně vyleštěná)

Edit: Už jsem udělal i objímku

Naposledy upravil modifi 16-01-2008 v 06:12 AM

Old Post 15-01-2008 v 06:42 AM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzix
Nový Člen

Karma uživatele Honzix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 53

Přidávím odkaz na na stránky http://uv-technik.cz kde se dá zakoupit kladívkový plech leštěný do reflektoru, je to také speciální plech s téměř 100% odráživistí světla, rozměr na který sem se tam ptal 50 x 90cm 0,5mm tlustý, stojí nějakých 1000kč. Možná že ty stránky znáte, zajímalo by mě jestli někdo nemá zkušenost s tímto plechem. Zvažuji teď výrobu stínítka a rozhoduji se mezi alobalem a tím spešl plechem, nevíte náhodou někdo jakou má alobal odráživost světla? já osobně bych řekl že by mohla být celkem vysoká. Ještě se chci zeptat, nikde sem tady nenašel žádné parametry a-wingu, nemohli byste je sem někdo dát? nebo dokaz jesli to tu už je, prosím.

Old Post 16-01-2008 v 18:31 PM
Honzix je offline   Profil uživatele Honzix   Find more posts by Honzix   Foto galerie člena Honzix   Click here to Send Honzix a Private Message   Add Honzix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 54

Alobal je na hovno, také odrazová folie se nedá ůspěšně použít, osobně vyzkoušeno . Jedině ten plech.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 17-01-2008 v 07:30 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 55

Honzix: aloba cca 70% odrazivost a oxiduje

A-wing 98% odrazivost prej nafurt

rozmery by snad mohl poskytnout modifi, kdyz si delal kopii

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 18-01-2008 v 00:15 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saladu-saladim
Nový Člen

Karma uživatele Saladu-saladim - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 56

Otestoval někdo tu vlaštovku z BIOPLANTS?

Old Post 18-01-2008 v 17:36 PM
Saladu-saladim je offline   Profil uživatele Saladu-saladim   Find more posts by Saladu-saladim   Foto galerie člena Saladu-saladim   Click here to Send Saladu-saladim a Private Message   Add Saladu-saladim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 57

OK, zitra to v práci nakreslim v autocadu a večer to sem hodím ;-)....

Old Post 18-01-2008 v 17:53 PM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 58

já si nemůžu poct, ale mě příde pořád nejlepší varianta párkrát kliknout tady na netu a za 3 dny to mám ve skříni



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 18-01-2008 v 20:01 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
modifi
Stálý Člen

Karma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% PěstitelskáKarma uživatele modifi - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 59





a-wing v rozvinu...... pozice děr jsou přesně, jen velikost nějakeých děr je malinko (desetiny mm) upravena, aby to zvládl vyrobit stroj na kterém jsem to dělal.... nezapomeňte, že tyto díly potřebujete 2

Kdyby někdo chtěl, mohu mu to poslat jako dwg

Old Post 19-01-2008 v 17:37 PM
modifi je offline   Profil uživatele modifi   Find more posts by modifi   Foto galerie člena modifi   Click here to Send modifi a Private Message   Add modifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 60

honzik: rozhodně lepší než alobal je 0,5mm hliníkový plech. Ve velkých železářstvích ho určitě mají. Ve Feroně v Ostravě stojí půl tabule což je 1x1m 190,- což je supr cena a je to tak na 2 awingy. A uděláš si ho přesně na rozměr který chceš. Už jsem z něho dělal 2 awingy a 1 stínítko pod zářivky do klonovny a super. A hlavně krásně se s tím dělá.

Old Post 21-01-2008 v 22:35 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 61

Tak lidicky....ja mam taky A-wing a oproti CT jsem naprosto spokojen-. Lepsi odrazovost.....vetsi osvetlena plocha....rovnomernejsi rozptyl....a taky..( coz me prekvapilo) se me snizila teplota.....s CT sem mel u vrcholku kolem28stupnu....s Wingem mam 25 a je mozna o neco niz nez CT..
Jinak nemam origos A-wing ale nakou ceskou napodobeninu za litrika. V g shopu mi typek rikal ze rozdil odrazu oproti normaln wingu je cca 1-2% coz se me zda zanedbatelny....
Jo jinak mam ten mensi 400/600w a jedu v nem 600W vybojku.....plochu 1,2*1,2m si to dava neskutecne....na sirku by slo jeste vic si myslim....

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 13-02-2008 v 12:31 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.vomacka
Nový Člen

Karma uživatele mr.vomacka - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 62

TAky jsem koupil napodobeninu Wingu, prý že MIG, kazdopadne hezky nazev. Tak jsem zvedavy jak ta stihacka bude svitit. Tady odkaz http://www.growpestitel.cz/index.ph...21e9ff1a85db220

Old Post 18-03-2008 v 15:05 PM
mr.vomacka je offline   Profil uživatele mr.vomacka   Find more posts by mr.vomacka   Foto galerie člena mr.vomacka   Click here to Send mr.vomacka a Private Message   Add mr.vomacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Nobody
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Nobody - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3  

Industria profi lampa Příspěvek č. 63

Každopádně wing je parádní,ale zajímá mne jestli máte zkušenosti i s jinými neobyčejnými stínidly.Tohle už tu někdy někdo linkoval: http://greenhome.cz/katalog/175006
Ale teď koukam po tomhle:http://greenhome.cz/katalog/090502
tim by odpadala spousta sraní s kabelama,..takže jsem zvědav na Vaše názory
PS: A tohle o něm píšou: Velmi oblíbená profi svítidla se zabudovaným speciálním reflektorem-stínidlem, pro optimální rozptyl světla - levné reflektory se vyznačují tím, že světelný kužel vyzařovaný výbojkou má nejsilnější záření ve svém středu. Po obvodu je světelné záření naopak velmi slabé. Může tedy snadno dojít k tomu, že rostliny umístěné přímo pod lampou se spálí a ty vzdálenější naopak trpí nedostatkem světla. Reflektory u profi svítidel mají ve svém středu umístěnou speciální rozptylku světla, čímž je zaručena rovnoměrná distribuce světelného toku.

Profi lampy mají navíc vysoký měrný výkon, lze je uvézt do chodu bez složitého zapojování - stačí pouze připojit napájecí (není součástí kompletu!) a vsunout do zásuvky. Veškerá elektroinstalace je umístěná v uzavřeném boxu, hi-tech design. Lze je snadno propojit s časovým spínačem. Součástí industrie není výbojka.

Vhodné pro použití ve sklenících nebo pro indoor pěstování. Nezahřívají se. Mají v sobě zabudované chlazení vzduchem, což umožnuje lampu umístit těsne nad rostliny a nemusíme se obávat, že se rostliny spálí.

Naposledy upravil Mr. Nobody 07-04-2008 v 08:51 AM

Old Post 07-04-2008 v 08:35 AM
Mr. Nobody je offline   Profil uživatele Mr. Nobody   Find more posts by Mr. Nobody   Foto galerie člena Mr. Nobody   Click here to Send Mr. Nobody a Private Message   Add Mr. Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 64

Stínítko z prvního odkazu používám už cca 1,5 roku a nenacházím na něm nic, co by mne vedlo k nespokojenosti. Je to přesná kopie reflektoru z lampy, na kterou odkazuješ druhým odkazem. Tahle lampa vychází z původní Philips SGR 200 a IMHO za zabudovaný předřadník příliš vysoká cena.
BTW rozptylka je IMHO nesprávná terrminologie pro to, co pod tou lampou visí. Já bych to nazval spíše deflektor

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 07-04-2008 v 09:34 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8674000 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív