Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první Indoor 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Obecné Můj první Indoor 400W Příspěvek č. 1




Zdravím všechny pěstitele čehokoli.Pustil jsem se do prvního Indoorku
a takhle nějak to dopadlo.

Světlo:400W son-T agro
Sklo na Ct mi přišlo teprve včera tak zatím nic,
ale teplota je v poho nějákých 26°C,tak6e uvidíme.

Zálivka:Koňský hnůj,Kristalon start

Tady je nějaké foto z prvního dne.

Old Post 10-10-2006 v 12:35 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Obecné Upload Příspěvek č. 2




Tak tohle je 9.den 18/6

Old Post 10-10-2006 v 12:36 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Upload Příspěvek č. 3




16.den 18/6

Vím,že je to dost na husto,ale na přesazení je pozdě a nedostatek místa.Přijímám každý názor.Poroste to?

Old Post 10-10-2006 v 12:38 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Upload Příspěvek č. 4




Přidávam ještě 21.den
Přepnuto 12/12
Možná je to brzy,ale nechci aby to přerostlo..
Jo a abych nezapoměl v polystyrénu je nějaký Noname od kolegy a vepředu v tom plastu je Ice.Tak uvidíme.Zatím čest,budu upgradovat.Díky za každý názor...

Old Post 10-10-2006 v 12:42 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Problém je tady Příspěvek č. 5

Zdarec všichni groweři.Dnes jsem byl u mých mazlíčku a mám jeden pro mě neřešitelný problém,ale někdo z vás ho už určitě řešil.
3 z mých 17 kytek se vyšplhaly velice vysoko nad úroveň těch ICEk.
To znamená,že vrcholky těch třech jsou už skoro u lampy.
Ustřihnout tomu vrchy a spokojit se s větvema se mi zdá dost morbidní,protože ty vrchy jsou to nejlepší co se sklidí.Nebo dát síto,ale toby muselo být zase nějáke extra síto,protože ty ICE mají asi 20cma ty Noname cca 40cm.Zítra večer dohodím fotky,tak snad někdo poradí.Jsou 10 dní na růstu...
Zatím Thnx

Old Post 16-10-2006 v 15:24 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Tak jsem tady s tou aktualizací.11 den květu.Mám takové podezření,že ten nejvyšší bude sameček,ale upřesním si to až zítra nebo pozítří.Jinak tady jsou nějáké fota jak jsem říkal.

Old Post 17-10-2006 v 17:29 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7






Tak jsem tady s aktualizací.Mam dojem,že z té nejvyšší se klube samec.11 den na květu.Zítra snad budu chytřejší..

Old Post 17-10-2006 v 18:06 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

Tak je to tady,dvě nejvyšší kytky šli dnes k zemi.Ale stejně na nich začli šíleně flekatět listy.Jak tak pozoruju,tak jste všichni buďto znuzeni mým threadem a nebo se žádná rada nenašla.Bohužel,nepatřím k těm,kteří jsou schopni napsat A4 na popis větráku.Nikdy jsem toho moc nenapsal,tak se nezlobte za jednoduchost a přeju ať máte všichni pokud možno co nejméně problémů s Florou..Zatím Čest zítra na šichtu v 6...

Old Post 18-10-2006 v 16:22 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9

chlape jednu radu bych pro tebe měl: Ten alobal,co máš na stěnách,se dává matnou stranou dovnitř-odráží víc světla než ta lesklá,ale stejně bych ho vyměnil za odrazovou folii z growshopu,přijde tě na pár kaček a odraz je s ní mnohem větší.Ať rostou.PEACE

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 18-10-2006 v 17:32 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

JJ.Chystám se na ní.Tohle byla dá se říct zkouška.Na druhé kolo mam už novou skříň a dokutím i cooltubu.Ale s tou matnou stranou jsi mě dostal,to jsem netušil dík..Zvláštní je,že se tomu nechce moc do květu.Dneska je to 13 den a furt nejde moc rozpoznat pohlaví.Nemám tomu snížit periodu na 8/16?Zatím díky za ohlas a ať se dílo podaří...

Old Post 19-10-2006 v 14:38 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

Zdravím všechny znuzene pěstitele.Mam dotaz.Stalo se někdy někomu,aby ze sedmi semen vyrostlo 7 samců?Může to být nekvalitními semeny?Dík

Old Post 25-10-2006 v 16:30 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12





Tak mam tady zase nějakou aktualizaci.Píše se 21 den 12/12.
Měl jsem uplně na hovno foťák.

Old Post 29-10-2006 v 17:30 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 13

to rozliseni twyho fotaku je uplne na HO...a pokad to neni fotak tak newim......na prwni fotce ze dne 29/10/je swidet samice...ale na zbytku je to na to HO:::::.....tak se polepsi a urcite se dowis wic....

SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 30-10-2006 v 09:42 AM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzamil
Nový Člen

Karma uživatele Dzamil - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

Čest draci.Byli to velice vyvedene fota,než jsem je zmenšil v Irfanwiew.
To dojebalo komplet cele rozlišení.V sobotu hodím další fota.Dneska jsem vysekal ještě jednoho samce jinak to jsou všechno holky.Takže uvidíme jaký bude průběh.

Old Post 30-10-2006 v 18:21 PM
Dzamil je offline   Profil uživatele Dzamil   Find more posts by Dzamil   Foto galerie člena Dzamil   Click here to Send Dzamil a Private Message   Add Dzamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7967580 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív