Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Grower.cz Sebrané spisy? Návrh na rozšíření nabídky originálních Grower Suvenýrů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Nápad Grower.cz Sebrané spisy? Návrh na rozšíření nabídky originálních Grower Suvenýrů Příspěvek č. 1

To letošní kouření je nějaký moc silný. Přepad mě nápad a to se nestává často! Tak kuju myšleku, dokud se drží v paměti.

Napsal jsem Carlosovi:

"Zdravím. Dostal jsem nápad ohledně oživení growerskej nabídky "suvenýrů" a hned jsem chtěl založit novej tread. Ale došlo mi, že se to spíš hodně týká ownera a dost málo mě.
Takže jak mám Grower.cz rád, tak jsem přemejšlel o supportu. Kouknul jsem do Suvenýrů a teda nic moc. Trička a drtičky... Prostě nic, co by mě lákalo. Ubalil jsem a zapřemejšlel, co bych ale vlastně chtěl? A napadlo mi, že Grower je za ty roky fakticky nacpanej spoustou autorskýho (specificky zhulenýho) psaní. A co teprv Galerie a zhulený umění všeho druhu tady všude! Si myslím, že by lehce šla sestavit taková knížečka fotek, hlášek, postřehů a podobně. Byla by spousta možností, jak to pojmout. Mně by se nejvíc líbila taková koláž všeho, třeba jen lehce navazující. Anebo vůbec. Taková knížečka do kapsy, která by potěšila oko a mysl na každej stránce.
Nebo to vzít jinak a složit třeba Growerův rok... Tady sou hnedka další varianty: in/out..
No, nápadů by bylo hafo, spíš jde o to, jestli je to vůbec reálný?

Takže co na to Grower Guru, je to dobrej nápad, nebo je to špatnej nápad, nebo jakej je to nápad??

TdT"



A jeho odpověď:

Carlos: RE: Námět a ohlas

Je to samozrejme dobry napad, ovsem te prace s tim Na pul roku minimalne.. Spis to pojmou jako "co by clenove chteli v tistenem Grower pruvodci mit", tzn. aby sami upozornili na zajimava temata/obrazky/vtipy/cokoliv.
Nejakou brozurku s kratsim rozsahem (treba A5, do 40-ti stran) bychom z techto prispevku pote nalamat mohli...
Mej se,
carlos

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-10-2006 v 23:09 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

Takže pokud by se totok ukázalo životaschopným, mohli bysme sem teď vkládat nápady, náměty a ohlasy nejdříve nejlépe o celkový koncepci a tak vůbec. Podiskutovat a tak.. A časem by se to sesumírovalo a mohlo se začít hledat a nabízet vhodný věci.
To sem zvědavej, jestli nejsem snílek....

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-10-2006 v 23:17 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

tak mohl by to být třeba almanach umění na groweru... spouta lidi tu pise basnicky, povidky, atd, proč to neuplatnit... sem tam do toho kresba...

Old Post 09-10-2006 v 23:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Napište tam Omnihashovy kecy o trusu velblouda a bude o zábavu postaráno

Naposledy upravil 10-10-2006 v 14:08 PM

Old Post 10-10-2006 v 07:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 5

Locus: Výbornej nápad!!! Jsem pro, mně by se takovej název rozhodně líbil..

Máš to pěkný! K+

Jinak já bych to osobně pojal jako spíš zábavné čtení, kde by byly vybran é příběhy lidí, co tady zveřejnili, výběr těch vypečenejch vtipů z nejmenovaného threadu (a že jich tam je dost.. ), kompletní FAQ co se týče pěstování, možná i ta příručka co se dá stáhnout a v neposlední řadě by tam mohly být thready ze síně slávy..

Rád se na vývoji této publikace budu podílet..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 10-10-2006 v 09:22 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 6

Kdyby se to mělo vytisknout v množství větším než zvládne průměrnej kancelářskej laserjet tak bych viděl vydávání FAQ/příručky jako problematický (debilní zákony...). Ale to už je věc "zodpovědné osoby"
Jinak nápad to je dobrej.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 10-10-2006 v 14:50 PM

Old Post 10-10-2006 v 14:44 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 7

+ imho problem s tim, ze by kazdej autor musel dat souhlas s publikaci mimo web (coz myslim v registracnim disclaimeru neni), urcite ne kazdej da - viz tenkrat afera se zamyslenymi dvds...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-10-2006 v 14:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Dude:
no ale CD s obsahem groweru se za fin obnos prodavalo ne?

Old Post 10-10-2006 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 9

No jo, no... materiály tady na groweru jsou skutečně utajený..

..přečte si je jakýkoli neregistrovaný uživatel...

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 10-10-2006 v 21:19 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 10

praxer - ja mam prave pocit, ze na to nakonec nedoslo...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-10-2006 v 08:55 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 11

Ja bych tu knizku udelal jako kapesni format nakej plakat,samolepky a vsechno by to bylo na tvrdym papiru ktery by se dal trhat na rouče nakej navod na baleni Histrorii atd + fajfka ke kazde mu vytisku

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 11-10-2006 v 16:42 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru :D Příspěvek č. 12

2omni
citace:
Zajímavé je taká, že když si vezmete výšku Džoserovi pyramidy, násobíte jí obsahem základny a umocníte na číslo rovnající se průměrnému množství trusu, který vylučí jeden elbloud tahající kámen o hmotnosti 2225,7kg což je průměrná váha jednoho bloku kamene pyramidy a od výsledného čísla odečtete 11,1548972133*10^241 dostanete číslo pí.


Heh to bylo fakt dobrý

Old Post 11-10-2006 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 13

Knižka - Jiste že A5
+ nejake bonusy - třeba stranka pouze s obrázkem
- nejakýý plakát s motivy
a nebylo by marné o tom jenom kecat a vybrat nejaké cleny (jisteže se nejaci nabídnou) aby tu knižecku za nejakou odmenu (vdecnost vsech groweru (nebo aspon vetšiny)) napsali a sepsali

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 11-10-2006 v 18:06 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Hlasim se do sepisovaci a posuzovaci komise dobrovolne

Old Post 12-10-2006 v 00:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 15

Xerxes + Omni
Bylo by to asi idealni napsat do textového editoru (nebo do čehokoli jiného ) a pak předhodit nekolika (náhodne) vybraným členům aby ohodnotili (známkani od 1(nejhorší) do 10(nejlepší)) a pak předat na cenzorské úpravy a na tisk
Mezi tím by bylo jeste nekolik vecí ale na to je dost casu
PS - hlasim se jako koordinátor

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 13-10-2006 v 16:51 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

sHrnovačka Příspěvek č. 16

Zdarte. Tak jsem rád, že mé semínko padlo na úrodnou půdu a já myslím, že můžem začít hnojit..

Zdá se mi, že moje představa víceméně koresponduje s většinou tady, viz. Xerxesův Almanach umění na Groveru, Omniho výskyt hlášek, cHodcovo zábavné čtení... To je prostě přesný.
Chtěl bych to udělat nějak tak, aby se tím nakonec listovalo asi stejně, jako když si zhulený brouzdáte v noci po Groweru...
Akorát, že mi uděláme Výběr!
Kondenzovanej Grower.cz na cesty!!!


FAQ a příručky bych do toho necpal, to je jiný šálek mléka (Naučná literatura).


Nápad s K+ jako názej je uplně výbornej!
Mně nedávno přišla od Skřeťáka takováhle pěkná karmička: "tykráso luxus! K+"
To je boží, že se to rýmuje..

Formát A5 jasnej! Akorát do kapsy...





Takže si myslím, že teď je potřeba nabalit jointy a rozběhnout se po Groweru a v duchu toho, co napsal carlos:

"Spis to pojmou jako "co by clenove chteli v tistenem Grower pruvodci mit", tzn. aby sami upozornili na zajimava temata/obrazky/vtipy/cokoliv"

..sem začít kopírovat, to nejlepší, co najdeme. (Pokud se bude jednat o fotky a obrázky, tak asi nejlepší bude hodit jen link.)

To by bylo asi tak k té Sepisovací komisi. To budou prostě všichni, co daj ňákej návrh. (Takže spíš Vyhledávací komise.) Široký prostor pro uplatnění zkušených Kanálníků, viď Omni..

Dále bych ustanovil Posuzovací komisy!
V té může být taky kdokoli, kdo zrovna bude chtít nějaký konkrétní návrh komentovat, že..?

No a nakonec si k tomu musí sednout Výběrová komise, která si prostě sjednotí představu o konečným výsledku, vybere příspěvky, skontaktuje autory a požádá je o souhlas s publikováním (popřípadě sežene lepší verze fotek..) a sestaví to všechno dohromady. Zde naopak nemůže být skoro nikdo!
Ideální by bylo, abych tam byl Já (pokud mne ovšem ve vašich očích dostatečně kvalifikuje ten původní nápad??? (Ne Ale fakt, kvalifikuje?)), někdo za Aktivní Growery (Pokud možno někdo, kdo je tady registrovanej aspoň desetkrát dýl než já )., no a někoho přímo z Grower Teamu by to chtělo též, že.. No. Ale ona tahle závěrečná komise asi nejlíp vzejde prostě z toho, jak se to tu bude vyvíjet, kdo bude mít jaký nápady a tak. Ne? Co řikáte? Vrhnem se na to?





Například mne dneska ráno pobavily dva poslední Smoke Reporty Ramona_Dextera (viz. ::ramónovo skleník 2006:: ). Tak mi přišlo, že by bylo dobrý dát jeden na jednu stránku a ten následovný na další str. No a z toho mě napadlo, že by bylo supr najít ňákej pořádnej flame, ňákej pěkně vyostřenej spor, ten rozdělit a nafikat to právě postupně na jednotlivý stránky.. hmm?



Jo a taky Jestli by nestálo za to, přesunout tenhle tread do Kuřárny?? Aby si toho všimlo větší množství lidí.. Nakonec, teď u to není ani tak Návrh.., jako spíš UDĚLEJME SI SVŮJ KNIŽNÍ GROWER VÝBĚR!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 14-10-2006 v 12:53 PM

Old Post 14-10-2006 v 10:14 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4870060 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív