Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hrst pravdy, aneb co se da sehnat a antikvaraitu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Hrst pravdy, aneb co se da sehnat a antikvaraitu Příspěvek č. 1

To jsem takhle jednou zabalil svoje vypestky, vykouril brcko a vyrazil do města. Zapadl jsem do antikvariatu a hrabal se v knizkach. Natrefil jsem na malou starou knizecku, ve ktere je nekolik povídek. A jako nahodou jsem naatrefil na povidku a Konopí. (zajimava nahoda, jako kdyz prijde hora k mohamedovi) Moc se mi libi, tak se oni s mami rad podelim. Takze pro ty co maji radi zajimavou literaturu (moudra minulych generací): Preji vam prijemnou cetbu.

Old Post 07-10-2006 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2









tak tady to jest. to je tak kdyz vypluje na povrch naky klenot z minulosti (lidi jsou porad stejni at je to kdykoli, komunikuji snama pomoci literatury...konec keců)

Old Post 07-10-2006 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 3

Zajimave:-)
Skoda jen, ze takhle nesmysli vetsina lidi...

Old Post 07-10-2006 v 16:23 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

Docela dobry
Snad brzo bude takhle premejslet vic lidi...

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 08-10-2006 v 23:00 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

a tak to bylo odjakziva!! jen posedni dobou je takovy histerie s travou, myslim ze je to jenom zpolitizovana zalezitost, pestovat travu je jednodussi nez vyrabet vino, varit pivo nebo palit chlast, takovy veci se proto kupujou - a DANĚJ!! proto z travy by nebyli zadny dane --- tak zakazat, picovina co? co se da delat, jinde sou na tom este hur (napr. Chorvatsko nebo USA)

Old Post 09-10-2006 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 6

Mno vypadá to jako úplně moc zajímavá knížka...asi si zajdu do knihovny nebo antiquariátu ...

hodně dobře to popsal...dal bych mu K+

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 10-10-2006 v 08:10 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4379180 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív