Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Jak na plíseň v šiškách??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 33

CO?: Ozón ve formě jakým je produkován horským slunkem a při množství které se vyzáří za dobu, než to upeče matroš na prach, nijak neoxiduje ani nedegraduje THC, míra je pod 1%, odpovídá to zhruba 1 dni na běžném slunci..

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 15-10-2006 v 19:46 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubakubykula
Nový Člen

Karma uživatele kubakubykula - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 34

Taky s mi to stalo, včera jsem klízel a koukám, že pět největších palic které byly prorostlé, husté a obsypané nejvíc jsou totálně splesnívělé, myslel jsem, že jsou jen vršky, ale když jsem palici rozřízl byla plíseň všude vevnitř ((
Šok jak hovado !

Old Post 16-10-2006 v 10:05 AM
kubakubykula je offline   Profil uživatele kubakubykula   Find more posts by kubakubykula   Foto galerie člena kubakubykula   Click here to Send kubakubykula a Private Message   Add kubakubykula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 35

Valdez: Ten kyslík bys tam foukal, ještě jak by kytka rostla? Podle mě by to tu plíseň určitě zabilo ale nezabilo by to i tu kytku?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 16-10-2006 v 18:12 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 36

valdez: to máš z praxe?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-10-2006 v 22:30 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Co?
valdez: to máš z praxe?


Ano, tento postup používám opětovně a vždy s více čí méně splněným očekáváním. Postup je to každopádně funkční a ikdyž je to tak trochu baron prášil styl, funguje jak potřebuju.

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 18-10-2006 v 12:48 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 38

Jo UV zareni bude jiste fungovat, to zabije vsechno zivy. Myslim, ze to neni ozonem, ale energetickou silou UV zareni. Stejne by asi fungovalo i rentgenove ci gama zareni.
Mam k plisni vsak jeste jednu vec. Letos jsem na Power Plantech pozoroval plisen belostnou jak na hermelinu. Jeste jsem takovou nevidel a na jinejch kytkach nebyla. Podle me musela byt napadena matka, protoze na vsech klonech z jedne rostliny se ta bila vec objevila. Chci se zeptat, jestli jste ten belostny druh plisne uz nekde videli
Cao Espado

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 24-11-2006 v 08:37 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Obecné Jak na plíseň Příspěvek č. 39

Může mi někdo poradit,jak se zbavit plísně? Dobrá rada nad zlato...Díky

trápi mě plísen na paličkách ve skleníku,není tam moc vlhko a ani se to neopíra o sklo.Co s tím?

poradte ako si vytvořit galerii abych mohl přidat foto

img

Naposledy upravil 18-09-2007 v 18:20 PM

Old Post 18-09-2007 v 16:34 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 40

Nemat rastliny na vlhku !!! Vetrať !!! Používať nejaké hnojivo.

Shaman...

Old Post 18-09-2007 v 16:50 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 41

gregys: Nejlepší je určitě prevence. Ale teď už to asi můžeš jenom prohlížet a škubat, ať zachráníš aspoň něco (pokud teda nechceš použít chemii - ale pak to hulit....).

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 18-09-2007 v 16:55 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 42

Sucho je.větráni také už to ani nezamikám a aké hnojivo dávam plagron

Hanizek:není to napadený nejak hodně,ale do sklizně ještě měsíc.Nejak mi nejdou pridat fota

ještě skusím ty fota

img

Naposledy upravil 18-09-2007 v 18:22 PM

Old Post 18-09-2007 v 16:56 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 43

gregys: Pokud plánuješ sklízet až za měsíc, zkusil bych tu chemii. Myslím, že těch 30 dní by se vešlo do ochránné lhůty fungicidu. Otázka je, jestli by to pomohlo.

Já jsem letos použil RIDOMIL PLUS 48 WP. Je určený na vinnou révu, chmel apod. Plíseň se zatím neobjevila (a to už jsem jednu kytku sklidil).
Taky mám taklhle ošetřené kytky ve skleníku, ale ty jsem už týden neviděl (není to můj skleník). Takže můžu potvrdit, až tam někdy dorazím.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 18-09-2007 v 17:14 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 44


f

Hanizek:nevim nevim já na tu chemii moc nejsem.Jenom hnojím a to také ne moc často.Přidal bych čerstvé fota ze včerejška,ale nejde mi to-já totiž nejsu počítačovej génius.trvalo mi asi rok než jsem se rozhodl,že to skusím...no nic moc

img

Naposledy upravil 18-09-2007 v 18:25 PM

Old Post 18-09-2007 v 17:47 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 45



f

img

Old Post 18-09-2007 v 18:00 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 46

Mne kyticky napadli musky, ktore nakousali stonky a na tych kusancoch sa vytvorila plesen
- k.....jedny

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 27-09-2007 v 22:27 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 47

...nepomoze odstranit zostatok chemie na kytkach či už (fungicidu,insekcidu..) roztok H2O2 a postriekat nim kyticky

Nemate skusenost niekto?

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 27-09-2007 v 22:37 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 48

Jo,Jo...Rovral FLO za 80kc pomuze hodne!!

Old Post 18-10-2007 v 17:11 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2015 - Plíseň v palicích? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9876640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív