Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dlouhodobe huleni a co mozek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jazzman
Nový Člen

Karma uživatele Jazzman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny zajimalo by mne a myslim nejenom mne jestli jsou tady lidi co dlouhodobe huli rekneme 1 rok a vic,jaky to ma na vas ucinek?Napriklad,ztraty pameti,deprese a tak,nebo pozitivni ucinky
vsude se o tom mluvi,a tak mne to zajima diky
Jazz

Old Post 02-10-2002 v 19:29 PM
Jazzman je offline   Profil uživatele Jazzman   Find more posts by Jazzman   Foto galerie člena Jazzman     Add Jazzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

dlouhodobe? jeden rok? sakra, tak to jsem uz trochu nejak "zestarl"... preci jen uz si to prohanim plicema prez osm let a jsou tu i taci, kteri dvakrat, trikrat dele...

a zijem....

Old Post 02-10-2002 v 19:49 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazzman
Nový Člen

Karma uživatele Jazzman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 8 

Pohodička Příspěvek č. 3

to Walhala hm dik za odpoved ale prosil bych objektivnejsi hodnoceni neco jako
pozoruju na sobe zlepseni vsech vlastnosti o 100%
,né fakt...ale diky...

Old Post 02-10-2002 v 20:00 PM
Jazzman je offline   Profil uživatele Jazzman   Find more posts by Jazzman   Foto galerie člena Jazzman     Add Jazzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Já byl dycky cvok :) Příspěvek č. 4

Tož nepamatuju si skoro nic, ale zas něco jo
Kvantifikovat to lze dosti ztěží. Řekněme jen, že za těch 5 let co hulím, čím dál sveřepěji a specifičtěji rozlišuji věci pro daný mment (a pro mou existenci) významné a věci zcela nevýznamné - bez ohledu na to, že tomu nějaký Matěj (čti pablb) význam přikládá
Inu Rozčiluji se jen do výše svého budoucího platu
Co nás nezabije, to nás posílí. Jediná věda je kvantová fysika.
Vše už tady někdy bylo.
Vše ještě někdy bude.
A teď momentálně jsem ve 4. ročníku na Lékařské a v 5. ročníku na Pírodovědecké fakultě a v podstatě si pískám
Až na ty depky 3x denně 20 minut

Srážka s Blbcem vždycky potěší. A současně nasere, pokud mě ten Blbec má pod palcem. Ale nic mě nerozhází. Dyk tý chvíli, co budu na světě, nemusím přikládat zvláštní význam. Nemyslím, že by se mi po smrti žilo špatně. Na pomník tituly mi vytesají a já se tomu budu smát. Někde jinde, někdy jindy. Ale aby bylo jasno, v reinkarnaci NEVÉŔÍM! Jen ve fysiku.
Howgh -

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 02-10-2002 v 21:16 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

2Jazzman Příspěvek č. 5

Abys nerekl, ze jsme skoupi na infoze a chovame se nekamaradsky: hulim nekdy od prvaku stredni skoly, (takze pres 10let) a popravde samotnyho by me zajimalo, jaky dlouhodoby fyzicky/psychicky ucinky na me huleni vlastne melo... SPATNA PAMET? Urcite! Ale na spoustu veci jsem zapominal uz davno predtim, nez jsem zacal hulit.
DEPRESE? Urcite! Ale ty jsem mel uz v paty tride na zakladce a nebyly zrovna maly...

Takze tezko rict. Musel bych si asi obdobi mezi 16-21 roky prozit cely znova, abych jednoznacne rekl, co by bylo jinak, kdyby... Ale i tak by to mohlo byt zavadejici, protoze jak uz se rika "do stejny reky nikdy nevstoupis"... Proste s jistotou nikdo nikdy nemuzeme rict, co by bylo, kdyby...

Vem to tak, ze na obecne znamych faktech, jako "zhorsovani kratkodoby pameti" ci "mozny odkryti skrytych dusevnich poruch" neco je. Ale v jaky mire a co se projevi treba zrovna u Tebe, to Ti nikdo nerekne, protoze jsi proste individuum . Snad jen jednu radu na zaver "co Te nezabije to Te posi.." eehh.. kdepak! Ta rada nasich babicek zni "VSEHO S MIROU" (a kdyz ne s mirou, tak aspon s Mirou, rikali jsme ve skole a brali toho kamose ssebou).

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 04-12-2012 v 01:25 AM

Old Post 02-10-2002 v 21:25 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 6

k+ for 4C3,za to,že to napsal za mne.Všechno má vedlejší účinky.Sladký taky nemůžeš žrát v jednom kuse...
peace

SMOKE IN PEACE

Old Post 03-10-2002 v 11:48 AM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ??? Příspěvek č. 7

Zdarec,

no tak, nevím jak kdo, jak jsem tak četl, tak většina co tu psala, ale nějaký deprese na sobě nepozoruju a ani jima netrpím. Abstinenční příznaky taky ne, přece jen hulím, když chcu , ale kdybych nehulil (jako že občas nehulím a byly doby, kdy jsem nehulil aji víc jak tejden nebo 14 dní), tak nějaký třepky, zimnice a neschopnost usnout mě mijí-to jsem měl spíš problém, když jsem chodil pravidelně na pivko-tak na 2-3 denně a pak jsem nešel po dlouhé době, tak se blbě usínalo. Nevím, čím to je, ale nemyslím si, že ty třepky, zimnice, depky apod. nepochází z užívání T.H.C., ale něčeho jinýho, z čeho, to ať každej v sobě najde, nebo si vzpomene, co kdy valil.

Jazz: ganja jako taková umocní jen to co je v Tobě samým, tzn. pokud jsi depresivní typ, tak počítej s tím, že pokud hulíš, abys depky neměl, tak budou o to větší když hulit nebudeš, a když hulíš a máš depky, tak se v tom budeš o to víc babrat, o co víc seš zhulenej-x-pokud seš v poho tak budeš o to víc v poho když seš zhulenej Apod. Jinak paměť klasika-vypíná-, ale není regenerace neschopná, takže když nebudeš hulit, tak to bude v poho. Spíš bych viděl problém v plících, pokud to nejíš. Ale jinak v pohodě.


Ta paměť zrovna jsem sem zapoměl napsat, že hulím 8 let

Mějte se good
Zdarec


[Edited by hihi on 03-10-2002 at 02:38 PM]

Old Post 03-10-2002 v 13:36 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 8

Já hulim tak tři roky a žádný deprese, žádný negativní projevy dlouhodobé abstinence. Jenom ta děsná chuť dát si brčko... lehce překonatelná. Jednou za čas dám den pauzu a jinak žiju uplně normálně.

Nejhorší co mi hulení dělá je, že když se večer řádně zkouřim vůbec se mi pak nechce vstávat do školy...

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 03-10-2002 v 16:44 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazzman
Nový Člen

Karma uživatele Jazzman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 8 

Pohodička Příspěvek č. 9

lidi dal bych vam vsem karmu,co jste odpovedeli ale nevim jak .poradi nekdo?

Old Post 03-10-2002 v 19:13 PM
Jazzman je offline   Profil uživatele Jazzman   Find more posts by Jazzman   Foto galerie člena Jazzman     Add Jazzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

thc :) Příspěvek č. 10

eh no ja hulim cca 6 let.. asi od poloviny prvaaaku.. ze bych na sobe videl nejake zavazne poruchy ci negativni dopad to rict nemuzu..
..ale to pozitivni.. za tu dobu co hulim se tak nejak vice vteluju do pocitu druhych.. myslim tim empatii a tak nejak jsem spise klidnejsi.. ale to bude asi tim neustalym hiGh ) kazdopadne za tu dobu my kyti prirostly k srdci a muzu rict ze me pekne sere ze uz si to ani nemuzu doma LeGalNe vypestovat.. (
..,.,; tj vse.. growers rulZzz

Old Post 03-10-2002 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
32
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 11

Za priznaky dlouhodobyho huleni povazuju obcasny vypadky pameti. Jdu si treba pro neco z pokoje do kuchyne a po deseti krocich zapomenu, co jsem to vlastne chtel. Ale to se da prezit. Horsi je, ze se obcas clovek chova jako dite. A to druzi nemusi dobre chapat. Zda se me ze kdyz se kouri dlouho, treba tak pet deset let, tak toho ma clovek v sobe tolik, ze je porad tak trochu zkourenej.

Old Post 04-10-2002 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Pohodička Příspěvek č. 12

Jo, jo, vypadky paměti mě taky provázej - přesně ty typu, že musím něco udělat, zvednu se, udělám dva kroky a zapomenu pro co jsem šel. Ale zatím se tomu jen směju Naopak si často vzpomínám na věci, který jsem už dávno zapoměl. A to je příjemný. Jinak hulim už tak sedm let, z toho poslední rok a půl denně.
Myslím, že jsem teď víc v pohodě a klidu než dřív, když jsem spíš kalil alkohol. Teď si taky rád dam pivko, ale alkohol piju mnohem míň.
A mnohem líp si povídam s lidma a usmívám se na svět - protože na světě je přece krásně

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 04-10-2002 v 15:19 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 13

Myslím, že thc je takovej lepší alkohol, se všemi klady i zápory co k tomu patří. Prostě sem vyměnil hulení za chlast. Pivko si někdy dám, ale jinak vůbec nepiju. Hulim asi 4 roky a nějaký disfunkce nepozoruju snad jen ty úlety na hezkejch věcech. Třeba du lesem a uvidim nějakou hezkou kytku, tak tam stojím a koukam jak je krásná, i když sem třeba neměl 14 dnů brko v puse. To je jedna z věcí, za který sem rád, že mi je ta ganja dává.
Spíš se mi nelíbí, když vidim jak si děcka na základce denně zhulujou huby, asi nějak stárnu nebo nevim, ale zdá se mi, že si nějaký rizika vůbec nepřipouštěj.

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 04-10-2002 v 22:03 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

******* Příspěvek č. 14

Takze me 6 lete huleni ganji pomohlo zbavit se docela vaznejch psychyckejch problemu.Nez jsem zacal hulit, chodil jsem casto do hospod a musim si objektivne priznat, ze jsem byl agresivni hovado.Casto jsem se pral,doma jsem mel problemy s rodici a vubec jsem byl docela hodne vznetlivej "clovek". Od doby co hulim je moje agresivita uplne pryc a to je pro mne jednonacne plus....Naprosto diametralne jsem zmenil svuj pohled na okolni svet, zacal jsem se smat, komunikovat s lidmi atd. atd.
Nicmene dlouhodobe uzivani se urcite podepsalo na me pameti, ale neni prece nic jednodussiho nez si dat par tydnu pauzu a je to v pohode.....Dulezite pro me je, ze moje agrese, nebo jak to nazvat, je pryc :o)

peace Sido

End

Old Post 05-10-2002 v 08:15 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDGE
Nový Člen

Karma uživatele EDGE - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

Ahoj hulím 13let min 2x denně nic moc co :-)
Ztrátou paměti trpím asi jako každej druhej :-) (nejvíc si nepamatuju jména lidí kteří mě moc nezajímaj) dělal jsem totiž už se stovkama lidí a kdo si to má na druhou stranu pamatovat :-) ale i nehuliči maj výpadky paměti :-)
Když jdou někteří mí známí na pivko daj si pár pivek tak si ráno také nepamatujou o čem kecali a to nehulej :-) ,já do hospody nechodím je tam moc agresivních lidí, což mě se s někým hádat nebavý :-) a hlavně alkohol moc už nemužu.

Já komunikuju s lidmi jen když jsem nehulil a to ztoho důvodu že vnímam, proto si pamatuju co mi kdo říká ;-)
Depresema moc netrpím spíš vše beru tak jak je ,přece se ztoho nezblázním :-)))

A pozitíva jelikož mám vrozenou nemoc která je nevyléčitelná a po které mi v těle vznikají záněty v kyčlých a ztuhlost zádového svalstva, tak mi hulení pomáhalo uvolnit svaly ,to jest od bolesti a to několit let než mi na nemoc přišly (trvalo to 4roky) je to totiž vzácné a nikdo mi z doktorů nevěřil, když jsem popisoval problémy, tak nevěděli nic jiného než do mě pumpovat dipidulor a jiné věci které mi píchaly k páteři ,aš jedna vynikající doktorka mi zdělila verdikt copak mě postihlo(po 4rocích mě konečně poslali na mag. rez.) :-(
Do té doby jsem kouřil pořád abych se mohl pohybovat a přes noc se mohl vyspat a ne se probouzet v křeči!! klydně i víckrát deně jsem kouřil ve 3hodinovych intervalech abych mohl chodit a celej den funguvat (chodil jsem do práce a stavěl barák nic mi podle doktorů přece nebylo )
Teď podstupuji bioléčbu a konečně mám pokoj od šroubováků v kyčlých a zádech :-)))) tak to totiž při chůzi připadalo šílená bodavá bolest každým krokem, každý den byl pro mě boj ale hulení mi pomohlo překonat tu bolest a fungovat !!!!
Ne že by mi kouření odstranilo bolesti ,ale pomohlo mi překonávat tu bolest a žít s tím a fungovat!!!!!! přesto jsem pajdal a podlamovali se mi kolena to jo, ale bylo mi suprově byl jsem štastnej (zhulenej)

Negativa u mě při dlouhodobém kouření jsou že mám v krku cisty a nateklé hrdlo kouřím totiž tak že to míchám s tabákem v cigaretové formě, na vaporizer nejsou peníze .Druhá věc které se obavám jsou chlupatý při silniční prohlídce a jejich papírek :-(((((( 20h ve slinách totiž zůstáva thc, což když kouřím večer před spaním je na ho..o a nikdy jim to nevisvětliš !!!!!
Díky tomu že canabis je droga tak dost lidí na tebe koukaj jak na feťáka a tak tě i berou to je další negativa !!!


Takže podle mě ano hulení je škodlivé ale co dnes není stačí ti jít jen ven.(smog,dlouho na slunci,káva,alkohol,přejídání ,chůze po městech večer atd.)

A eště něco, záleží na tom jestli si dopřáváš i jiné drogy ty totiž dokážou vygumovat mozek já to nazívam chemie !!!!!znám lidi kteří míchali tvrdé drogy a měkké ,dělali pokusi jsou to teď jen figurky které mají svůj svět (absolutně nefungujou !!!!!)nepoznaj tě na ulici ani přes to žes snima vyrůstal!!!

Já nikdy nemíchal a jen hulil,po základce na odborné škole pak jsem udělal dálkově maturitu a rekvalifikační kurzi mám za to že je na mě spolehnutí, nikdy problém se zákonem, stavým sám barák v práci nevědí že hulím jsem bez jakých koliv problémů .


Nejvíc ale záleží na člověku samotném jaký je a jak se stavý k životu a co chce sám dokázat v životě!!!!!!!

Snad ti těch pár řádků pomůže ;-)

Old Post 17-01-2012 v 21:06 PM
EDGE je offline   Profil uživatele EDGE   Find more posts by EDGE   Foto galerie člena EDGE   Click here to Send EDGE a Private Message   Add EDGE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 16

Kdyz pominu ze tema je 10 let stare a tomu kdo se ptal to uz teda moc nepomuze tak se taky sverim. Hulim cca 3 roky, reknu vam pamet sem mel vzdycky fajn a dlouhodobou porad mam, ale kratkodoba nak ochabla a tak se musim malicko vic soustredit Jinak depresema nebo necim takovym netrpim a malo co me nastve.
Takze ucinky zatim vicemene pozitivni!

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 21-01-2012 v 21:23 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2831310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív