Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1089

citace:
Původní příspěvek od mari


ahojj, ec 0,14 z kohoutku i kdyz odstata ? to je pomalu jak destilka, horska a kojenecka voda ma kolem 0,50. Taky bych chtel takovou vodu doma Meris ec kdyz michas hnojiva, jakym ec a ph zalevas, hojj. m.


kojenecká voda 0,50 ..?
ses posral ne?

dešťovka co lapu na zahradě má 0,18
EC 0,14 zdrojovka v klidu lze a tiše závidím

Horská a kojenecká voda je protiva jako sviň
...to jsou rady jako Pyča

K tématu: 100% spálený hnojkama

Old Post 21-04-2009 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Fleky lsity PLS RYCHLEEEE!! Příspěvek č. 1090



Pls tohle se mi objevilo na vsech kytiškách,jedna je uz totalne oskubana a na druhejch se to uz rozlejza! Nechci aby posli pls poradte dokavad je porad cas!
Podle rychlosti sireni ty sracky odhaduju ze mam tak tyden nez je muzu podriznout!

V growmanii radili,ze je to nedostatek zeleza,moje sefova zahradnice rika ze je to plisen a na netu jsem se docetl ze je to PH problem.
Jem mi jedno co to je,hlavne potrebuju vedet co delat abych se toho zbavil a kytky prezily!!!!!!

PLS PORADTE NEMAM MOC CASU!!!Jedna kytka jde do kytek,dve zatim
bojuji ale predem prohranou bitvu pokud mi nekdo nepomuze!!!PLSSSSSSSSS

hnojil sem Platenllou pro zelene rostliny a ted Alga grow,muj osobni typ ze je to prehnojeny ale fakt NETUSIM
VIZ FOTO:

Naposledy upravil SarumanCZ 23-06-2009 v 16:24 PM

Old Post 23-06-2009 v 16:16 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1091

Ahoj myslím že to určitě neni přehnojením! Jde o to jakou povahu maj ty skvrny. Nedostatek železa by ti dělal světlé skvrna podél žilnatiny a časem by zežloutly skoro všechny listy. Plíseň by ti dělala tmavé skvrny a potom by pletiva měkly. Mě to spíš přijde jako nějaká viroza či něco podobného.

PS Zkus mi popsat blíže ty skvrny či to detailněji vyfotit a písni mi zprávu já se na to kouknu. zatím

Old Post 24-06-2009 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 1092


zdravim vas kolegove mam mensi problem a potreboval bych poradit kyticky co mam na balkone zacinaji pomalu nakvitat a tak sem nasadil asi pred tydnem tuhle hnojku B´Cuzz Bloom Stimulator je tam psany ze se dava 1ml na litr vody daval sem 8l vody a do tohoo 8ml tyhle hnojky a poradne rozmycham mam tam 4 kyticky takze kazda dostala kazdy rano 2l tohole namychanyho sajrajtu a ńevim jestli to nehnojim nako moc prehnane nektery listy u koncu a pokrajich zacinaj usychat pride me to jak kdybych je trochu pripalyl do tedka sem byl zvyklej na Plagron tak se ptam odborniku nemate nekdo s touhle hnojkou skusenosti co delam spatne? dnes 2 den co dostaly jen cistou vodu...foto hnojky navodu na pouziti a poskozeny listky.... predem dik za jakoukoliv radu

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 24-08-2009 v 15:24 PM

Old Post 24-08-2009 v 15:08 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 1093


..

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 24-08-2009 v 15:11 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 1094


listecky

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 24-08-2009 v 15:12 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 1095

Hnojíš to každý deň ? Nie je to pričasto ?

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 24-08-2009 v 15:47 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 1096

citace:
Původní příspěvek od Anonymer
Hnojíš to každý deň ? Nie je to pričasto ?


jo jel sem podle navodu tam je psany dene v obdobi kvetu...ale tedka sem se bavil s kamosem a rikal me ze to bude asi mysleny spis indoorove a na out to bude takle moc silny takze budeme muset ubrat musi se to vyzkouset primo na nich jak casto a kolik ale rozhodne min tohle bylo asi silny kafco

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 24-08-2009 v 15:58 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 1097

A neni to jednoduše přelité vodou?-to taky hnědnou konce listů,

-vem tužku s gumou, píchni ji 10cm do substrátu, a jestli bude na gumě nalepená mokrá hlína, tak jim dej pauzu od zálivky.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 25-08-2009 v 05:52 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1098

Ahoj ,kurde tak po 3 měsících mám zase to samý ,sice to není tak moc sežloutlé ale je to zase před sklizní,hledal jsem podobný příspěvek ale tak hodně žluté listy jsem nikde u nikoho neviděl,,,co dělám špatně,udržuju ph,hnojím podle tabulky od plagronu a všechno dělám pečlivě a vždycky tak těch 14 dní až 3 týdny mi to začně žloutnout,,,až nabiju foták dodám fotky...snad mi někdo poradí:-( díky

Old Post 30-08-2009 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1099

foto

Old Post 30-08-2009 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1100



foto

Old Post 30-08-2009 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1101



další...

Old Post 30-08-2009 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Nedostated vapniku? Příspěvek č. 1102


Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 11-11-2009 v 19:30 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 1103

Tak zatim se mi to podarilo vyresit. Pomohlo presazeni a trochu vapence.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 22-11-2009 v 17:03 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 1104


Čestík, mám skoro ten samej problém, tak doufám, že to je tím Vápníkem.
Jedu ale aero, a toto mám už od začátku. Pravda, že používám mix destilku s vodou z vodovodu. Kytky sice rostou jak z vody, ale tyto skvrny mě celkem seřou...

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 25-11-2009 v 08:53 AM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0307800 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív