Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 68 69 70

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 1105

to bude PH, koukni do mé galerie je tam fotka listů při vysokém ph.

Old Post 26-11-2009 v 16:14 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 1106

Ph merim a snazim se udrzovat kolem 6. mam jen 7 litrove kvetinace tak v tom vidim taky trochu problem. Presazeni prihnojeni privapneni a kytky uz jsou ok. Ale tezko rict co vlastne pomohlo protoze jednu jsem nepresadil a taky se uzdravila. Takze pomohlo bud vapenny postrik nebo vice zivin.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 28-11-2009 v 20:37 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Nedostated vapniku? Příspěvek č. 1107

citace:
Původní příspěvek od cosmicgirl
Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.



..jo a jak ses na to se vzduchem?? jde tam vůbec nejakej ???

..to je zaklad vzduch vs objem , a premejslej , cau Hlava

Old Post 29-11-2009 v 01:08 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Nedostated vapniku? Příspěvek č. 1108

citace:
Původní příspěvek od cosmicgirl
Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.


Problém s kořeny-přesně jak napsal Hlava.málo vzduchu.

Old Post 29-11-2009 v 01:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 1109

Jeden o veze druhy o koze :-)....co se tyce odvetrani prostoru mam 400m3/hod ufo na cca 2m3 objemu v tomu problem nevidim. Sice mam pomerne dost dlouhy asi 8 m odvod do kominu ale zas odpada pouziti fitru. co se korenu tyce grow mix obsahuje perlit takze je vdusny a lehky tam tam snad taky neni krpa. Rikam uz to roste dobre ale presne nevim co vlastne pomohlo jestli vapenny postrik nebo presazeni nebo prihnojeni. Dost mozna pomohla i kombinace techto veci dohromady.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 29-11-2009 v 12:03 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1110

sorry,já hlavovu odpověď jen přelítnul.Tyhle skvrny se mi dělaji budto,když mám spálene kořeny nízkým PH, nebo když jsem měl v bublerech a NFT neokysličenou vodu.

Old Post 29-11-2009 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baracuda1976
Nový Člen

Karma uživatele baracuda1976 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 1111



a

Old Post 07-12-2009 v 20:37 PM
baracuda1976 je offline   Profil uživatele baracuda1976   Find more posts by baracuda1976   Foto galerie člena baracuda1976   Click here to Send baracuda1976 a Private Message   Add baracuda1976 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zafo
Nový Člen

Karma uživatele zafo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 1112



Zdarec lidi. vypada to, ze muzu mit podobnej problem, jako popisujete tady, takze napisu sem. Podotykam, ze to je muj prvni grow. Problem je prakticky stejny, kytky mi postupne odumiraji. Zasadil jsem je v sobotu a po tech 3 dnech vypadaji docela mizerne. Svitim na ne 400W sodikovkou, teplotu mam okolo 30 stupnu, vlhkost okolo 50 % kdyz svitim (v "noci" stoupa na 80 % - 90 %). Sodikovka je cca 70 cm nad kytkama, ktere jsou zasazeny v 15 l truhlicich v hline BioBizz ALL-MIX. Na sodikovce je cooltube, z ni vede roura do vetraku (typu TT), z nej do uhlikoveho filtru. Vse se zda byt ok... Jsem uz bezradnej, poridil jsem kvuli tomu i zvlhcovac vzduchu, ale vlhkost je porad na cca 50 % (vlhkomer je v poradku, zkousel jsem v ruznych prostredich). Zalivam to odstatou, prevarenou vodou, kropim kytky rozprasovacem s odstatou vodou mixovanou s bublinkovou mineralkou, aby rostilny mely vic CO2. Zase zadny uspech. Zalivam to 1x denne, podle potreby, sahnu dovnitr a zjistim, jestli je puda sucha nebo ne, a podle toho kytky zalevam. Nicim to nehnojim, protoze jsem se docetl, ze s touhle hlinou neni potreba na rust hnojit. Kytky jsou seschle, listy jim postupne zloutnou a na jedne a trosku na druhe se objevuji takove cerne skvrny (docetl jsem se, ze to muze byt spalene od lampy, ale ja ji mam dost vysoko, a u vrcholku rostlin neni vysoka teplota). Myslim, ze jsem se docela pripravil a nacetl toho hodne, nez jsem se do toho pustil, abych predesel takovym problemum. Nejsem si vedom niceho, co bych delal spatne. Prosim Vas o radu, pokud mozno co nejdrive, protoze s kytkama to vypada fakt zle.

Old Post 21-12-2009 v 16:35 PM
zafo je offline   Profil uživatele zafo   Find more posts by zafo   Foto galerie člena zafo   Click here to Send zafo a Private Message   Add zafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baracuda1976
Nový Člen

Karma uživatele baracuda1976 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 1113

jo taky jsem se bal pohnojit a vidis sam jak to dopadlo. jaký tam leješ PH? maj ty truhlíky nějaký odtok?nevím jak máš velkej box ale na to jak vysoko máš lampu tak ti to docela hřeje zkusil jsi přes ně dát igeliták když jsi je dával do té hlíny? alespon ta vlhkost by se tím vyřešila zatím. jinak si i myslím že tam máš na ty řezy docela vysokou teplotu a na to ze tam máš ještě tubu je to nějaký divoký alespon dle mne co tam máš za odtah? nějaké starší fotky jak to začalo tam nemáš?

Old Post 23-01-2010 v 17:17 PM
baracuda1976 je offline   Profil uživatele baracuda1976   Find more posts by baracuda1976   Foto galerie člena baracuda1976   Click here to Send baracuda1976 a Private Message   Add baracuda1976 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 68 69 70  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7832170 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív