Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nákresy boxů!!! Přidejte svůj...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Co si myslíš o tomto?
Jsem rád, že jsem si toho všiml.
Přečtení tohoto threadu mi zničilo den!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
xender
Nový Člen

Karma uživatele xender - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 97

Zdravim, potřeboval bych poradit, uvažuji o koupi zhruba 100W-250W sodíkové výbojky se stínidlem atd...prostě komplet, na skříň 50 * 50 * 200 š/h/v/ Chtěl bych poradit jakou watáž zvolit tak aby mi to nesežralo moc elektriky. Kdybyjste měli nějaký tip na nějaký sodíkový set tak mi ho tu prosím nechte. děkuji všem za komentáře.

Old Post 01-09-2008 v 17:44 PM
xender je offline   Profil uživatele xender   Find more posts by xender   Foto galerie člena xender   Click here to Send xender a Private Message   Add xender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od xender
Zdravim, potřeboval bych poradit, uvažuji o koupi zhruba 100W-250W sodíkové výbojky se stínidlem atd...prostě komplet, na skříň 50 * 50 * 200 š/h/v/ Chtěl bych poradit jakou watáž zvolit tak aby mi to nesežralo moc elektriky. Kdybyjste měli nějaký tip na nějaký sodíkový set tak mi ho tu prosím nechte. děkuji všem za komentáře.


doporučuju toto:
http://www.growshop.cz/katalog/sezn...58c48c3749127ab

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 10-09-2008 v 19:06 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99


Taky vám tu přidám můj nákres BOXU .

Old Post 10-10-2008 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100


Zdravim potrebujem vas nazor na tento box. len cisto teoreticky ci by to mohlo fungovat a ake chyby su tam....

Old Post 22-10-2008 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLOODER
Stálý Člen

Karma uživatele BLOODER - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 101


neco som skusal navrhnut a rad by som bl aby ste mi to okomentovali...sleniecko by bol nejaky neon alebo led...a pritah a odtah nejeke malicke ventilatory s PC...co vy na to ????

Old Post 24-10-2008 v 19:17 PM
BLOODER je offline   Profil uživatele BLOODER   Find more posts by BLOODER   Foto galerie člena BLOODER   Click here to Send BLOODER a Private Message   Add BLOODER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Dotaz hej myslite že to povalii??? Příspěvek č. 102

jakože teplota je tam dobra a zatím rostou no tak nevíím mám tam přívod dole a a nehoře odvod z boku svití x3-20W + ten halogen 150W a budu tam asi ted dávat jeste jeden halogen ten samej taky 150W rozmněry 40x45x100

Old Post 04-11-2008 v 17:56 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 103


myslíte že to bude fungovat a jak dobře nahoře je 150w sodííík ....

Old Post 10-11-2008 v 16:31 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Dotaz Příspěvek č. 104


Tohle by šlo ne ?

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 18-11-2008 v 21:21 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 105

Hagrid000: No já plánuju něco podobnýho, jen celá skříň bude vyšší, grow část nižší a nad tim bude matkárna.

Old Post 19-11-2008 v 20:18 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Palec nahoru Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od Skáčkař
Hagrid000: No já plánuju něco podobnýho, jen celá skříň bude vyšší, grow část nižší a nad tim bude matkárna.


skus sem taky hodit nákres - ať vim co bych moh vylepšit pls

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 19-11-2008 v 20:21 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 107

Já to mam na čtverečkovanym papíře, ale zkusim to oskenovat a hodit sem...

Old Post 20-11-2008 v 15:47 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 108


tady nákras:
na levé straně mýho boxu
na pravé tak by to mělo vypadat až dojedu tuhle sklizeň a vylepším to

jinak osvetlení sodík 150w 14500lm
odtah sunon 193m3/h
ofuk 12v 12cm vetrák
přítah 8cm vetrák...
pachovej filtr
iso flex potrubí

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-11-2008 v 23:42 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 109

Dobrej večer, mám dotaz a nechce se mi zakládat nový téma. Jakej si myslíte že bude nejlepší půdorys pro sodík 250w? Dík

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 23-12-2008 v 20:21 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 110

nejlepsi je tak 60x80 podle me

Old Post 23-12-2008 v 21:58 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 111

farda : dikec

Měl bych ještě pár dotazů-
dá se spojit ventilátor s odtahem 120m za hodinu s pacháčem na 160M za hodinu?

bude takovej odtah stačit pro škřín cca 60x60x120 se sodíkem 250 bez pouziti coltube?

Dík hej rup

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 29-12-2008 v 20:17 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skáčkař
Stálý Člen

Karma uživatele Skáčkař - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 112

No jestli to bude mít dostatečnej tlak an profouknutí pacháče, tak to půjde a myslim, že ti to i uchladí.

Revolution is now!

Old Post 29-12-2008 v 21:39 PM
Skáčkař je offline   Profil uživatele Skáčkař   Find more posts by Skáčkař   Foto galerie člena Skáčkař   Click here to Send Skáčkař a Private Message   Add Skáčkař to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skáčkař! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8426790 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív