Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Wikův Mountine grow 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Wikův Mountine grow 2006 Příspěvek č. 1



Zdravím, všechny obdivovatele přírody...

Napřed bych vás chtěl obeznámit s tím, že moje políčka jsou v nadmořské výšce okolo 800m.n.m.
Mám zkušenosti z minulých let, ale bohužel ani jednou z toho nakonec nic moc nebylo. Buď mi to ožrali slimáci a srnky, jindy zase rozdupal divočák a taky bohužel 2x setnul lidský tvor(na jiných místech, než mám teď) .

Letos jsem se do toho pustil s většími opatřeními a to:
proti slimákům - popel + Vanish
proti srnkám a divočákům - zpočátku pet láhve, potom pletivko + vlasy + voňavka
proti hajnému - nechodit po stejných cestičkách a co nejméně (letos pouze samice), teda vlastně krom 1 rostlinky...doufám, že mě nesklame

Na 1. políčku mám 5 kytí Santa Maria
Na 2. poli 5ks SM + 1 OB

Asi 28.4. jsem dal řízky do hlíny pod zářivky.
Ven zasazeno: 14.5. - vše 1 x zastřihlé, vícekrát zatím neplánuju, poněvadž se moc nahoru netahají a krásně se větví samy od sebe( vyzkoušeno).

Naposledy upravil Wik 21-06-2006 v 12:32 PM

Old Post 26-05-2006 v 08:18 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 2

Málem bych nezapomněl: hlína je donesena min. rok asi 2 velké pytle rašeliny s perlitem + něco kupovaného a letos jsem dodal 1 pytel kokos/perlit/substrat pro pelargonie/rašelina - v poměru 1/1/3/4 + dolomit na upravu ph - tu jsem ovšem zapomněl změřit...jo a fotky jsou jen z jednoho políčka, druhé jsem pro změnu zabudnul vyfotit...

Old Post 26-05-2006 v 08:23 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 3

Pěkný, ale na co tam máš ty klacky?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 26-05-2006 v 08:53 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 4

Kolem klacků mám natažené pletivo(nestihl jsem to vyfotit), aby ho srny nebo prasata nevyvrátili

Old Post 26-05-2006 v 08:59 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oralius
Stálý Člen

Karma uživatele Oralius - 83% PěstitelskáKarma uživatele Oralius - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

cim to budes hnojit?? a inak mas to dobre zabezpecene na zaciatok ti davam k+ .. zdarec

**-Oraliusove-holky-z-balkona-**

Old Post 26-05-2006 v 09:55 AM
Oralius je offline   Profil uživatele Oralius   Find more posts by Oralius   Foto galerie člena Oralius   Click here to Send Oralius a Private Message   Add Oralius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 6

zajímavý, na výsledek si počkám, máš to docela vysoko. k+ dostaneš až jak to bude vypadat na konci

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 26-05-2006 v 10:11 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 7

to Oralius: Kristalon start, už jsem jim dal kořenový stimulátor, teď nevím název. Později, až budou na pastvě krávy, přidám kravince a kuřince. Při zálivkách ještě OBM

Old Post 26-05-2006 v 12:14 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 8

Pár rad (neber to jako pruzení)
-------------------
To pletivo - před srnkama ok, ale pro prasata asi moc velikou překážkou nebude.
-------------------
Kořenový stimulátor je sice dobrá věc, ale je určen spíše na řízkování, případně při větším poškození kořenového systému při přesazování. Neni dobrý to s nim přehánět(dělal jsem pokusy).
--------------------
To OBMko si nech na květ. Až začneš hnojit, tak jim dávej samotnej krystalon, ikdyž ani s krystalonem bych to moc nepřeháněl (třeba 1x/14dní) a na doplnění živin použil hlavně hnůj či obecně hovna býložravců. Ale na druhou stranu bacha na čerstvej hnůj - když je čerstvej tak s nim kytky lehce spálíš.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 05-06-2006 v 22:12 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 9

To erixon:Za rady jsem jen rád...na nic lepšího než pletivo a dřevěné kůly proti srnkám a prasatům jsem nepřišel...jedině elektrika. Kořenový stimul jsem používal už několik let a vždycky se mi osvědčil(používal jsem BIALGEN , a le teď mám něco jiného), už ho nemám v plánu dále použít. Chtěl bych sehnat květový hormon, pro dřívější kvetení, ale bohužel už se myslím nedá sehnat, myslím, že se menoval BIGBUD...

Old Post 05-06-2006 v 22:33 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 10

Jestli myslíš bio-algeen tak to neni typický kořenový stimulátor - to je dobrá věc na pravidelnou aplikaci

O prevenci proti zvířatům je už popsáno hafo stránek, tak už to nebudu tak rozebírat (vždy když to někdo zmíní tak se oběví od několika členů návody na "zaručeně nejlepší" ochranu - vlasy ale i jiné prostředky jejichš účinnost je diskutabilní). Jo jinak na srnky doporučuju repelent viz.třeba http://grower.cz/forum/showthread....4272#post364272

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 05-06-2006 v 23:00 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Sklizeno! Příspěvek č. 11











Letos se mi úroda na horách oproti minulým sezónám docela vyvedla. Bohužel jsem musel první políčko sklidit trochu předčasně(1.10), kvůli plísni, ale i tak toho bylo docela dost v dostačující kvalitě. Druhé políčko jsem sklízel 10.10. - palice už byly očividně hustější. Gramáž ještě nevím, ale pečlivě si poznamenávám, kolik jsem spotřeboval a kolik rozdal.

Přikládám fota z 1. políčka:

Old Post 18-10-2006 v 10:39 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 12






2.políčko:

1.foto je nějaká no name, měla jen 1 vrchní paličku(asi 3g) a byla celá modrá, ostatní Santa Maria

Old Post 18-10-2006 v 10:44 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 13






Nechce se mi zakládat nový thread, tak zde přikládám ještě 1 úrodu, taky Santa Marie, z Našeho zeleného ráje.

Pro informaci je to 1 kytka ze 3.

Old Post 18-10-2006 v 10:48 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 14

Jednoduše jsem natáhl kolem políčka pletivko a upevnil zabodnutýma kůlama směrem ven, aby ho nemohly srny překlopit...Všem díky za káčka

Old Post 19-10-2006 v 12:37 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 15

To fox_tonnzo:viz 1.příspěvek

Old Post 20-10-2006 v 10:27 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

nooo, velmi pekne - mam tez pekny flecok asi v takejto vyske ako ty, ale doteraz som tam nic nesadil, lebo som si myslel ze je to vysoko. ale ako vidim tak to o rok skusim. samozrejme k+

Old Post 20-10-2006 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-09-2008 - Selfíkův TreeGrow 2008 - 17 odpovědí
04-01-2006 - BIO Tree Grow 2005 - 133 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8971760 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív