Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lipiho 2x27W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Lipiho 2x27W Příspěvek č. 1










Zdravim vás přátelé umělého slunce! Já nejsem sice takovej vyznavač pěstování v domácích podmínkách ale situce mně letos dovedla k tomu že jsem si udělal v prádelníku takovou mini předpěstírnu na řízky, který jsem pozdeji umístil ven.Když byla prászná, tak jsem se rozhod, že zkusim co pod tim může vyrůst a hodil jsem tam řízek z jedný kytky co byla venku (Early Skunk). Teď je 46. den v květu. Fotky ze začátku bohužel nemam, protože původně jsem tu thread ani zakládat nechtěl, ale pak jsem si řek že by to někoho třeba mohlo zajímat a že kdyby byli nějaký dotazy, tak bych moh třeba i někomu trochu pomoct. Fotky tý skříně najdete na začátku mýho threadu "Lipis out 2006" http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 Doufam, že mi nebudete mít za zlý, že to tu zasíram takovou fickou Musim uznat, že se mi tento způsob pěstování celkem zalíbil a na zimu uvažuju o něčem jakože silnějšim, tak se mějte a pěstujte!!!!! Zdárek


Fakta:

Kříň - 40x40x60cm obložená bílým papírem z kalendáře
Světlo - 2x27W cool vhite (po přepnutí na květ 2x27 warm white)
Ventilátor - 12V z PC napojenej na adaptér s regulací otáček
Květináč - asi 0,5l
Substrát - nějakej německej z baumaxu s guanem a PH 5,5-6
Hnojivo - růst Krystalon Start + vermesfluid
květ Plagron Alga Bloom
Osazenstvo - 1x řízek Early Skunk

Naposledy upravil lipi 04-09-2006 v 08:24 AM

Old Post 04-09-2006 v 08:10 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 2










... ještě pár fotek, nějaký to makro....

Old Post 04-09-2006 v 08:16 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall47
Stálý Člen

Karma uživatele Marshall47 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Marshall47 - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

Máš to moc pěkný. Sice toho nebude moc ale určitě z toho máš radost. Paličky vypadaj moc pěkně. Přeju dobrou chuť :-)

Zkus tam dát napříště 50W sodík a myslím že bys pak mohl mít za daných podmínek pěknou sklizeň. Já o tý padesátce přemejšlim taky, hned jak boudou nějaký penízky navíc tak do toho du taky. Boxík už mám udělanej, tak jenom už koupit sluníčko....

*** Ubírám se jen svou vlastní cestou ***

Old Post 04-09-2006 v 10:00 AM
Marshall47 je offline   Profil uživatele Marshall47   Find more posts by Marshall47   Foto galerie člena Marshall47   Click here to Send Marshall47 a Private Message   Add Marshall47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 4

Marshall47 a Dumb § Dumber: Dík za pochvalu. Ona ta kytka tam chudák dost živořila, protože často nejsem doma a máti si nějak nemohla zvyknout na zalejvání v prádelníku Taky se mi podělal větrák a tak od tý doby co byla přepnutá na květ z ní byl takovej samorost Akorát jsem jí jednou týdně pohnojil. Rád bych si pořídil takovou nějakou 100-150W, ale musim ještě pobrat nějaký moudra o zapojení, uzemění, tepelnejch pojistkách, odtahu a podobně, protože bych nerad třeba vyhořel..... Rád bych si taky zkonstruoval stínítko podle Krychle,ale to je všechno hudba budoucnosti (snad blízký). Co se týče množství materiálu, tak jsem docela spokojenej, protože to co je na těch fotkách tam zustalo po včerejší obřízce, kterou jsem utnul spodnější paličky a nechal tam jenom ty vrchní, který jsou na fotkách. Ale mně o nějaký výnosy nešlo, hlavně jsem chtěl trochu přičuchnout k indooru, se kterym nemám žádný zkušenosti, abych se příště vyvaroval začátečnických chyb

Old Post 04-09-2006 v 10:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 5

Zdar nevypadá to špatně... Až budeš zkoušek další indoor tak to jsem určitě hoď rád by jsem to viděl.
To:Marshall 47: Ta 50W sodík nebude špatná, ale když už by jsem si kupoval tak radši tu 70W. Pod tím už se něco opravdu dá.

Old Post 04-09-2006 v 13:54 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 6

idki: Na tý první fotce je kytka povytažená ze skříně Normálně jsou palice tak 1-2 cm od světla.

Sronson. Jak už jsem psal, tak když půjdu do sodíku tak do něčeho přes 100W, ale to je zatim jenom vize. Musim se tak trochu vzpamatovat z drobnější finanční krize

Old Post 04-09-2006 v 14:09 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 7

Jo jasné já už to snad taky všechno shromáždím a bude něco lepšího než teď. Tak se vzpamatuj co nejdříve z té krize zatím ať se daří!

Old Post 05-09-2006 v 15:35 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 8

Na kolik g to tak přibližně odhaduješ? Bylo to víc než 5g nebo víc než 10g nebo víc než 15g? Alespoň tak nějak řádově.

Old Post 05-09-2006 v 18:30 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 9

Tak tahle otázka je sice na místě,ale je dost těžko zodpověditelná. Když budu brát to, co se mi teď suší u postele+to co je na kytce, tak bych řek že to bude okolo 10-ti g. Pokusim se to zvážit a hodim to sem, protože i mně samotnýho to docela zajímá.

Old Post 06-09-2006 v 06:38 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 10








Sklizeno

Včera jsem se po víkendu vrátil domu a skosil jsem těch několik zbylých palic. Na květu byly 54 dní a flusing proběh desetidenní. Mokrýho toho bylo přesně 30g, tak jsem zvědav, jak to dopadne až to uschne. Jakej je tak asi poměr ztráty váhy po usušení? Palice jsou tvrdý jxviň a voněj uplně bych řek agresivně. Proběh i první test, kterej ale nebyl uplně objektivní, protože se jednalo o ty spodnější paličky, který jsem otrhal den po poslednim hnojení (takže žádnej flus.). Pokouření příjemný, neškrábe a příjemně mastí. Jeden ze zúčastněných si stěžoval na bolest hlavy, ale nelze vyloučit, že tato bolest měla zcela jiný původ Teď se to suší a za týden proběhne druhý kolo ochutnávky, který už bude naprosto regulérní Skříňka zhasla a až dam dohromady finance, tak začne shánění a vybírání materiálu na stavbu nové skříně. Mějte se všichni dost dobře a dík, že jste věnovali tomuhle drobnýmu threadíku pozornost a hlavně děkuju všem kteří některému z příspěvků zde věnovali kostičku, bo si toho vážim, bo jak jsem řek toto neni odvětví pěstování se kterym bych měl nějakou zkušenos
Adíjos Mučáčos

Naposledy upravil lipi 11-09-2006 v 07:15 AM

Old Post 11-09-2006 v 07:06 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

Tak došlo na ochutnávky a byl jsem mile překvapenej, protože chuť uplně výborná, jemná a účinek povzbuzující (žádnej výtuh).... Jediný co mě zklamalo je to, že se palice při sušení smrskli mnohem víc než jsem čekal, což ve výsledku znamenalo, že mi zustalo cca 8g (ale hustýho) materiálu o kterej jsem se podělil s přáteli. No aspoň mi to udělalo radost a objevil jsem kouzlo pěstování v umělých podmínkách
Peace

Old Post 18-09-2006 v 07:03 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONko
Stálý Člen

Karma uživatele ONko - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

ty kluku jeden ušatej jaxe ti to povedlo??to seš teda mástr,pod timhle světlem by mě ani nenapadlo pěstovat,ale jak na to koukám,tak to taky jde a vypadá to celkem solidně,možná něco takovýho drobnýho zkusim,pač to nejni nijak drahý a vypadá celkem snadný...ja myslim že tomu hodně pomohl plagron

napiš mi PM nebo email

Old Post 30-09-2007 v 19:01 PM
ONko je offline   Profil uživatele ONko   Find more posts by ONko   Foto galerie člena ONko   Click here to Send ONko a Private Message   Add ONko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ONko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4608200 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív