Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Lis Rosin pressin 1tuna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Lis Rosin pressin 1tuna Příspěvek č. 1

Čau, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s tímhle lisem?https://www.higarden.cz/obalove-mat...uBoCbGYQAvD_BwE
Mám v plánu si koupit lis a tenhle mi přišel že už by za něco mohl stát..Co si o tom myslíte? Vaše zkušenosti?

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 08-12-2019 v 07:22 AM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

neco o rossinu zde: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=81150

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 08-12-2019 v 16:33 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

Čau, podle mě se to rozhodně nevyplatí. A to ne po stránce věci samotné, ale spíš co se ceny nabízeného pressu týče. Já osobně jsme si rosin press vyrobil z kombinace svěráku a žehličky na vlasy a funguje to taky dobře Každopádně nabízený press je z Číny a tady prodáván za nesmyslně vysokou cenu.

Jasnej příklad: https://m.alibaba.com/product/62015....487a284fd69QRk
a tady ten press má pětinásobný tlak a je za poloviční cenu. Je jasné že to co nabízí na českých eshopech je to stejné akorát natažené na nesmyslné ceny..

Konopí, to já rád..

Old Post 09-12-2019 v 17:39 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3478820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív