Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W plagron BIO vol. 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

400W plagron BIO vol. 2 Příspěvek č. 1



Zdravím všechny,
takže rozjel jsem nové kolo. Oproti minulejšku jedna změna. Místo truhlíků jsem jako experiment použil jednu velkou vanu naplněnou vzdušnou směsí kokos+perlit+vermikompost. Jinak stejný setup jako minule.


  • Genetika : 8x chronic

  • Hnojky : Plagron Grow, Bloom, Phytamin + aditiva AH bio (root, enzymes, final solution)

  • Světlo : 400W philips son-t + Cool Tube

  • Skříň (bohužel větší zatím nemůžu) 40x80cm

  • Půda : vzdušná směs Coco + perlit, vermikompost, experimentálně umístěno do 60 l vany s odtokem, slibuji si více místa na kořenový systém což byla brzda v minulém pěstu.



Hnedka tu mám první problém. Okraje lístků začly takhle zlobit.Co by to mohlo být ? Jako první opatření jsem zvedl lampu, možná to bylo tím i když se to dělalo spíš u spodních lístků tak uvidíme


Jinak směle piště připomínky a rady, za každou jsem vděčný

Naposledy upravil smoke4ever 08-04-2007 v 12:28 PM

Old Post 06-04-2007 v 18:18 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

Lampu vrat s klidem na puvodni misto. Spis bych to videl na prehnojeni. V soilu se moc nevyznam ale nemuze to byt tim ze mas predhnojeny substrat na nejaky cas?

world aware :: free party is not a crime

Old Post 07-04-2007 v 00:43 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 3

hm......přiklánim se k rkcz.... Je to přehnojený,,,,,myslim že ten vermikompost to tochu posral..... No nic, zatim neni třeba panikařit,,, Zkontroluj PH a když bude v klidu, omezil bych tak na 14 dní hnojky. A pak bych zase začal hnojit - ale opratrně.... Dělej co uznáš za vhodný

Ať to roste
....................

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-04-2007 v 03:21 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

moc díky, máte recht.... kytky jsou ještě mladé tak jsem to s těma hnojkama neměl tak hrotit... stáhnu je do té doby dokud nechytnou hezky zelenou

Old Post 07-04-2007 v 09:46 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 5

Zdar!Kolik či spíš jaký poměr má směs?Vermikompostem to nakopneš na poměrně dlouhou dobu,aby si nemusel hnojit....max se dává tak 15% z objemu,ale i to už je celkem dost(spíš 5-10%) a některý kytky to nesou špatně...pochopitelně měř i PH...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 08-04-2007 v 14:07 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 6





Zdravím
takže mám tady rychlý updatek. Kytky se vzpamatovávaj z přehnojení, lístky chytaj zdravou barvu Chronic se krásně větví takže není třeba nic štípat. Za řízky díky jednomu čelnovi Na květ by to mohlo jít +/- za 9 dní

Old Post 10-04-2007 v 15:00 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 7

Chronici mi už krásně košatí ale krajní kytky mi zas nechcou růst, stejně jako minulý grow, výrazněji však kytky vpravo i když maj stejnou vzdálenost od lampy jak levé kytky... tak mě napadjí dva důvody

1. Lampa tam prostě nemá takovou efektivitu
2. Na dvě pravé holky fouká přímo přítah

Přikládám fotky, poslední je z matkárny... Přepli byste už na květ ?

Old Post 19-04-2007 v 15:18 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 8

Ahoj
Mám tu čerstvý update ze dneška, kytky rostou jak z vody.. myslíte že už přepnout na květ ? skříň je dost vysoká, úzká a natřená na bílo tak to snad nějakou tu džungli prosvítí

Obligátní problém... kytky na bocích jsou menší, hlavně teda ta vpravo...
Nejspíš to bude tím že lampa tam ztrácí efektivitu. Proč je ale pravá kytka menší ? Mohlo by to být tím že na ní fouká přítah ? (PC větrák)
Jinak jsem s růstem spokojený

Old Post 19-04-2007 v 16:45 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9




Zdárek,
Kže mám tu další updatek, chronici rostou jak z vody

Jinak klasika problém.. kytky po stranách jsou menší než ostatní, hlavně teda ta vpravo.. nemůže to být tím že na ní fučí PC větrák jako přítah ?

Mám to už přepnout na květ nebo nechat trošku džangl ? Skříň je celá bílá, vysoká a úzká tak to snad něco prosvítí

Tady nějaké dnešní foto

Old Post 19-04-2007 v 17:50 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 10

Vypadá to výborně. Jestli máš lampu na pevno tak už je asi čas ale jestli se s ní dá hnout vejš tak bych to určitě nechal růst ještě tak 10 dní, výnos bude pak šílenej

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 20-04-2007 v 21:32 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 11

právě že skříň je vysoká dost.. a lampa pohyblivá tak to právě ještě nechám další update dám z přepnutí na květ

Old Post 21-04-2007 v 15:41 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 12

citace:
Jinak klasika problém.. kytky po stranách jsou menší než ostatní, hlavně teda ta vpravo.. nemůže to být tím že na ní fučí PC větrák jako přítah ?

Z fotek to tezko poznam, ale pripada mi ze mas tu kultubu dost nizko, dej ji vys, ale to uz je asi stejne pozde kdyz ty prcky prerostly kytky ze stredu.

citace:
Mám to už přepnout na květ nebo nechat trošku džangl ?
Ja uz bych to prepl, ale je to na tobe, nikdy jsem neporovnaval kytky driv prepnute nez kytky pozdeji a zda-li by mi vubec ten usetreny cas kompenzoval vynos, ale tedko se na to chystam Chci jet kytky ktery dostanou 5-10 dni 18/6. Jinak jungli bych asi nikdy nenechal, zbytecne bych plytval svetlem kdyz by se ani na ne nedostalo.

world aware :: free party is not a crime

Old Post 22-04-2007 v 09:52 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 13


Kytky se začly nějak divně barvit do žluta... lampou to není, takže mě napadaj živiny nebo Ph... hnojím 2ml enzymu+ na litr a asi 4ml plagron bloom - klasicky podle obalu, 3litry roztoku ob den... nenapadaj vás ještě jiné důvody ? Přidat hnojky ? častějc zalívat ? Ph zálivky je okolo 6

Old Post 02-05-2007 v 12:50 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 14

prosí napište mi vaše názory, nerad bych kdyby mi kytky zvadly

Old Post 06-05-2007 v 11:38 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 15

Hm,,,koukám že máš stejnej poblém jako já,,, sice u mě to je trochu mírnější ale taky mi kytí strácí barvu,,,u mě to de od spoda,,, Myslel jsem si že je to nedostatek dusíku...ale tím to zřejmě nebude, kytka prostě nějak strácí chlorofil,,,musí se přijít, na to, co to způsobuje,,, (škůdce a vnější vlivy můžem vyloučit)

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 06-05-2007 v 13:26 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Update Příspěvek č. 16






Tak po dlouhé době přiáším novou sadu fotek... tentokráte z 18 dne květu. Kytky znatelně povyrostly a začly se tvořit paličky.. no budou to košťátka



Mr.Firgaro: mě se to jakž takž srovnalo samo, ale oukej to zdaleka není.. nejspíš to bylo fakt tím dusíkem, víc sem si hlídal Ph a barva jde do normálu. Sorry že píšu až teď, nevšim jsem si postu

Naposledy upravil smoke4ever 17-05-2007 v 15:01 PM

Old Post 17-05-2007 v 14:35 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-04-2007 - 400W plagron BIO - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1020380 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív