Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Cinderella 99 a Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Obecné Cinderella 99 Příspěvek č. 1

Ahoj,
jsem tu nový,doufám,že příspěvek jde do správné sekce.
Mam 1 kytičku cinderelly 99 , nikdy jsem se moc groweringem
nezabíval,zajímali by mě podrobnosti,kolik obsahuje thc , doba květu,
výnos,cena.Také bych chtěl zeptat jestli je možné,když ze stonku vyrůstá
list tak hned od "připojení" listu ke stonku vyrůstá další "stronek",jako kdybych ji zastříhnul,ale já jsem ji nezastříhl,a z toho "stonku" ,který výrůsta z hlavního stonku tak na tom vyrustaji další listy a z těch taky.
Také jsem se chtěl zeptat na levné osvětlení (výbojky),ale ne z growshopů ale třeba levnější od nějaké firmy (e-shop) nebo nabídka na netu.Ještě co znamená fialová barva stonku ?Vím,že neni indoor kytka ale jen me zajimá to světlo.


Děkuji za oshlasy

Naposledy upravil Cowboy 20-08-2006 v 18:52 PM

Old Post 20-08-2006 v 18:23 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 2

na vsechny otazky najdes odpoved kdyz
napises: grower.cz
kliknes do okenka Vyhledávání
zacnes psat a hledat veci jako :
-osvetleni (vybojky)
-hnojiva
atp atp...

pro zacatek si projed faq

btw: vytam te mezi pestitele;-D

Old Post 20-08-2006 v 19:04 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

zdar
takže to co jsi popisoval je výhonek ( sekundární růst) ,tzn. rostlina roste do šířky a košatí..některee rostliny prostě nemusíš zaštipovat a košatí hezky sami...
watáž výbojky musíš zvolit podle velikosti skříně..nejlepší ceny jsou v elektru...growšopy si berou kurevsky vysokou marži...
Cinderella 99

- nevysoka dobre vetvena kytka vytvorena na pestovani indoors
- vysoky pomer listy/kvety
- cisty,devastujici psychoaktivni raus
- kvete 50 dni
tohle by ti mohlo pomoct.. hodně zdar

Old Post 20-08-2006 v 19:07 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

mikel:jj stačí,ale rád bych ještě věděl o % a ceně.

Děkuji

Old Post 20-08-2006 v 19:12 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5

Cowboy

helereaguješ na pm ??

Old Post 20-08-2006 v 19:41 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6

mikel:

jo uz sem odepsal nez mi doslo ze mi neco prislo a pm zpravy sem iz obrazuji jen na indexu fora?

Old Post 20-08-2006 v 19:53 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 7

Zdar
tedka jedu zrovna cinderelly 99 a to v hline, v bubleru a taky jako crowcubes.
A zrona nemuzu souhlasit s mikel.
Je to sativa, tak se vytahuje celkem vysoko. Nenechal jsem ji wubec v rustu a vytahla se do vysky tak asi 70 cm(v hydru). V hline je o neco mensi. Rozhodne bych ji ale pro priste nechal v rustu tak 3 - 5 dni. Pri delsim rustu by brutalne prerostla. Jinak ma krasne ovocnou vuni.Fakt krasa . Asi za 14 dni sklizim tak potom poreferuji o ucincich a chuti.
Jinak mam doma 2 okopcene papiry s detailnim popisem.Kdybys to chtel mohl bych to treba naskenovat a hodit to tady.
Jo a s tim kvetenstvim zase nesouhlasim s mikelem. Podle tech papiru ma dobu kvetu az 60 dni.A podle vseho jak zrovna vypadaji je to nejspis pravda.
Zdar a silu

Old Post 20-08-2006 v 20:05 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

jaamal:prave ta vune jenze me moc nevoni ale hodne je aromaticka,a ma zvlastni patra vedle sebou nejsou 2 listy ale jeden a ty se stridaji jestli to mas taky ? jako ze nemam v patre 2 listy .. kolik stoji , a PROSIM naskenuj to

Old Post 20-08-2006 v 20:08 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 9

jo mam to taky tak.Listy jsou vzdy na stridacku.Ale uz to je celkem u konce tak mi uz nake listy vypadaly.
A uz to mas v kvetu??Jaky dlouho??
Jo a co kolik stoji?
Naskenuju ti to ale nemam doma sken tak mi to bude trosku trvat asi

Old Post 20-08-2006 v 20:15 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

nemam to v kvetu je tak 15 cm vysoka a nevym ani jak je stara prej je fenimizovana nebo jak to je ze je jenom zenska..?

Old Post 20-08-2006 v 20:20 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

.. Příspěvek č. 11

Jaamal
neříkám že cindarela neroste do výšky ale že výhonky jsou sekundární ruust-roste do šířky a rust do výšky se na chvíli zastaví...
a otom kvetení jsem to zkopčil a pochybuju že to bude blbě...
měl by sis změnit nick na Nesoouhlasič..nic ve zlém

Old Post 20-08-2006 v 20:20 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12

Cowboy..
jj feminizovaná znamená že to bude na 99% holka

Old Post 20-08-2006 v 20:26 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 13

mikel
hele sory ale jenom pisu z vlastni zkusenosti. Nic proti Tobe. S tim sekundarnim rustem mas pravdu.Ja to nenechal na tom rustu tak moc nevim.
Jinak tady pres tyden hodim to co mam skopcene z nakeho katalogu.Je to asi z holandu.Je to vsechno anglicky.
Ty mas taky naky popis k tomu??

Old Post 20-08-2006 v 20:27 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

ja vubec,dohodila mi to kamoska moc nepestuju moje prvni kyti

Old Post 20-08-2006 v 20:28 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 15

Jaamal
jen to co jsem kopčil...fpoho
hele když taky pěstíš cindarelu.nemáš semča , nebo řezy??
mám ve skříni místo ještě na 2 kytky a otomhle modelu jsem slyšel samou chválu...
dyžtak mi hod pm.ku díky

Old Post 20-08-2006 v 20:34 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cowboy
Stálý Člen

Karma uživatele Cowboy - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Jaamal
jo mam to taky tak.Listy jsou vzdy na stridacku.Ale uz to je celkem u konce tak mi uz nake listy vypadaly.
A uz to mas v kvetu??Jaky dlouho??
Jo a co kolik stoji?
Naskenuju ti to ale nemam doma sken tak mi to bude trosku trvat asi
o dik , kdy by to bylo tak naskenovane ?

Old Post 22-08-2006 v 16:17 PM
Cowboy je offline   Profil uživatele Cowboy   Find more posts by Cowboy   Foto galerie člena Cowboy   Click here to Send Cowboy a Private Message   Add Cowboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8700440 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív