Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň na stonku ?? Suchá hniloba , jak na ní ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 17

prý je dobrý tea tree oil...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 23-09-2010 v 06:22 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18

zdravím všechny pěstitele...zajmalo by mě jak přesně se ředí BIOTON na lahvičce sem se dočet že se tam přidává jar a ředí se to jako postřik,jsem z toho nakej zmatenej...¨děkuju za odpověd

Old Post 23-09-2010 v 10:58 AM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od PavelS16
zdravím všechny pěstitele...zajmalo by mě jak přesně se ředí BIOTON na lahvičce sem se dočet že se tam přidává jar a ředí se to jako postřik,jsem z toho nakej zmatenej...¨děkuju za odpověd


Kua ty naděláš s tou plísní stonku, pár vteřin hledání:

!přečti si todle!

A s tím jarem si to nemyslel vážně že ne...

Edit: tak to jo, nečetl sem to celý a nějak mi ten jar neseděl, beru zpět

Naposledy upravil Zedy 23-09-2010 v 18:29 PM

Old Post 23-09-2010 v 11:45 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

To je fakt nadělám nechci o to přijít..neboj prolejzám to už třetí den ale nevěděl sem že bude vadit když se budu ptát...tak sorry...

Old Post 23-09-2010 v 11:59 AM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

Tak sem to spojil dohromady , ten jar se tam dává jako smáčedlo , stejne jako třeba u Bioolu , jen par kapek , viz

"Důležité!!!

Přípravek musí nutně plodinu smáčet (netvoří se kapičky, ale musí se rozpít!). Proto přidáváme tenzidy (smáčedla), např. Citowett, Agral 90, Velvet, mazlavé mýdlo, vyhovují i běžné prostředky na mytí nádobí v množství 0,01 až 0,1 % dle charakteru plodiny, tj. 1 až 10 ml na 10 litrů postřiku (Pozor!!! Na 1 litr postřiku vystačí jen několik kapek smáčedla). Pro tzv. "mastné" rostliny (postřik z nich snáze stéká, např. brukvovitá zelenina aj.) je vhodnější vyšší dávka smáčedla."

http://www.agro-bio.cz/nabidka/bioton

cau Hlava

Old Post 23-09-2010 v 17:05 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

děkuju za rady dneska sem to aplikoval a nakonec potřel štěpařským voskem,tak doufám že to dopadne a kytka celá pěkně dozraje...ještě jednou dík...

Old Post 23-09-2010 v 18:20 PM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23



Tak po dvou dnech začala kytka nad tím plesnivým stonkem žloutnout větší i menší listy...to asi nedopadne dobře...

Old Post 25-09-2010 v 19:21 PM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 24



pardon špatné foto...

Old Post 25-09-2010 v 19:26 PM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 25

Kua moje Herijuana chytla taky plisen stonku Včera ještě krásně zdravá a dnes stonek na dvou místech zlomenej Mám jí na balkoně s dalšíma kytkama, mám jí úplně odstranit nebo nějak léčit? Jedno ložisko plísně je cca 20cm nad zemí a stonek se v tomhle místě láme... nerad bych o ni přišel

Old Post 26-09-2010 v 14:38 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS16
Stálý Člen

Karma uživatele PavelS16 - 91% PěstitelskáKarma uživatele PavelS16 - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 26



Plíseň pokračuje...řádí na mataru a viřádila se i na woodoo..

1.-mataro
2.-woodoo

Old Post 28-09-2010 v 19:42 PM
PavelS16 je offline   Profil uživatele PavelS16   Find more posts by PavelS16   Foto galerie člena PavelS16   Click here to Send PavelS16 a Private Message   Add PavelS16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 27


Dotaz:

Je toto plíseň?
Pokud ne, tak co to je?
A pokud ano, mám to hned sklidit?

Old Post 14-10-2010 v 13:12 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od aejk
Dotaz:

Je toto plíseň?
Pokud ne, tak co to je?
A pokud ano, mám to hned sklidit?


Jo je to plísnisko, postižených vršků/míst se zbav a pokud to kytka vyžaduje nech ji v klidu dokvést.

Old Post 14-10-2010 v 15:31 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 29

Hm,přesně tak,ještě bych ošetřil ty postižený místa,po odtržení peroxidem,nebo Biolem,jak bylo řečeno nahoře.Já osobně bojuji také s plízní jak na stonku tak na květech a válku touto taktikou zatím vyhrávám a kytka má čas na dokvetení...

Good luck a měj se

Old Post 14-10-2010 v 18:52 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarouš
Nový Člen

Karma uživatele Jarouš - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 30

aejk mam uplne to same jako ty. A radeji jsem je presadil na pudu pod okno a kazdej den ze ctyr rostlin ustipnu tak dve, tri palicky a kytky dozravaj v pohode, takze je ustipni a udelej si hasik a zbytek nechat pekne dozrat... hlavne to hlidat

Old Post 14-10-2010 v 20:11 PM
Jarouš je offline   Profil uživatele Jarouš   Find more posts by Jarouš   Foto galerie člena Jarouš   Click here to Send Jarouš a Private Message   Add Jarouš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 31

Dneska jsem to sklidil. Výhled na další dny vypadá nedobře.
Podle barev blizen a trichomů byl ten pravý čas. Větvičky už visí na šňůrách na půdě. Foto dodám později.

Old Post 15-10-2010 v 09:29 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 32

Taky se mi objevila před 14 dny plíseň na stonku. Seškrábal jsem ji a pomocí tamponu do uší jsem poraněné místo potřel roztokem hypermanganu (KMnO4 - manganistan draselný). Minulý týden jsem aplikoval znovu a zatím to vypadá, že zabralo

Old Post 15-10-2010 v 22:54 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5697810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív