Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pro nás, co jsme sklidili víc než spotřebujem...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Pro nás, co jsme sklidili víc než spotřebujem... Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu!
Nedávno jsem se dozvěděl o konopném výtažku Fenixovy slzy, tak jsem pátral a narazil na českou org. Konopíjelék, kde prosí pěstitele o dodání materialu na výrobu. Policie jim zabavila cca 1000 rostlin, které byly určeny lidem s rakovinou, alzheimerovou nemocí, roztroušenou sklerozou atd.
Včera jsem se setkal se zakladatelem stránek, výrobcem extraktu a "pěstitelem" Dušanem Dvořákem, od kterýho jsem se dozvěděl hodně zajmavejch věcí. Bohůžel nemají konopí na výrobu dostatečnýho množství Fenixovejch slz...
Tímto prosím vás, kteří by jste byli ochotni pomoc, at se podíváte na http://www.konopijelek.cz/ a kdyžtak darujte část svý sklizně- může to pomoc spoustě těžce nemocnejm lidem!
Jo a ještě jedna věc, jelikož do ted vyráběli extrakt z nějakýho noname "modelu", tak jsem slíbil, že se poptám někoho, kdo si doma drží outovou matku, jestli by na jaře nebyl ochoten věnovat alespon pár řezů. Kdyby se tu našla nějaká dobrá duše, tak se jim prosim ozvěte.

P.s. vím, že to patří spíš do léčitelství, ale chtěl jsem, aby to bylo víc na očích a když se rozjede diskuze, tím líp!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 12-11-2009 v 15:40 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 2

Zrovna jsem si nedávno psal s Bushkou Bryndovou , protože sám láčím blízkou osobu a toto mi psala, je to citace od jednoho člověka který se tímto léčí rakovinu lymfatickych uzlin:

> Po dlouhém přemýšlení jsem nenastoupil chemoterapii a obstaral jsem si > výtažek z konopí.Jsem na výtažku 25. den.Přestal jsem mít bolesti zad > a krku.Rakovinu, kterou mám v krku si kontroluji pohmatem.Zjistili > jsme s manželkou,že se uzliny zmenšily.Jediný nepříjemný efekt je ,že > se po vyšší dávce objevuje únava a ospalost.Slangově řečeno"sjetý".
> Zmizelo ze mě napětí a nervozita.Po dlouhé době se těším na > spánek,protože se už v noci nebudím úzkostí.Do této chvíle > dobrý.Akorát nejsem schopen dát dohromady další dávku.Přitom by bylo > nejjednodušší si zajít pro bylinku přímo k apatikáři, měl bych pokoj.

Takž potřební jsou a navíc Bushce někdo čornul out pro nemocné, takže kdo chce udělat dobrej skutek, tak se obraťte na ni.

Naposledy upravil Bárt 12-11-2009 v 18:41 PM

Old Post 12-11-2009 v 18:35 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 3

Čáslove : a nebo nějaké semena místo řízků na příští rok by nestačila ? Kdyby tady každej grower dal co já vím deset semen nějakého dobrého out modelu muselo by to stačit. Jen vyhlásit nějakou zbírku, ale aby jim lidi nenandaly nějaký hermáče )

Old Post 12-11-2009 v 19:28 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Čáslove : a nebo nějaké semena místo řízků na příští rok by nestačila ? Kdyby tady každej grower dal co já vím deset semen nějakého dobrého out modelu muselo by to stačit. Jen vyhlásit nějakou zbírku, ale aby jim lidi nenandaly nějaký hermáče )

neboj je dost dobrych matkaru a jetli se kuci apatykari nauci sadit driv a venku si to narezat na dalsi tak maj vystarano

Old Post 12-11-2009 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diidy
Nový Člen

Karma uživatele Diidy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Bohužel, také mám jen semena ale kdyby se opravdu nějaká zbírka vyhlásila přidal bych se ...

Old Post 13-11-2009 v 13:12 PM
Diidy je offline   Profil uživatele Diidy   Find more posts by Diidy   Foto galerie člena Diidy   Click here to Send Diidy a Private Message   Add Diidy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6

nesklidil jsem sice letos ani ge pro sebe natoz na darovani ale osud nemocnych mi neni lhostejny mam kamarada s metastazi v noze, absolvoval uz jednu "kůru" chemoterapie a konopi mu pomaha proti bolesti takze bych byl tez ochotny poskytnout nejaka semena na pristi rok.bohuzel zatim nemohu pomoci jinak...cusek a vezte ze konopi je lek

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 16-11-2009 v 10:18 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Upozornění A nyní i pro komerční pěstitele !!! Příspěvek č. 7

Jestli opravdu rádi a dobře pěstujete a nestydíte si vzít za to nějakou kačku - tak letos hulení snad budou na léčebné účely i vykupovat - viz http://www.konopijelek.cz/?stranka=legalizujeme-konopi
Je to sice jen 25 000 Kč za 1 kg kvalitních palic (tedy na trhu opravdu ubohá cena 25Kč/gram) - ale přece jen ten pocit že jste někomu pomohli je za všechny peníze...
Je to spíš pro outdooristy a skleníkáře, protože za tuhle cenu to indoor asi nikdo nevypěstuje... ale zase je to v podstatě skoro legální a u soudu poměrně dobře obhájitelné, pokud by do toho chtěl jít někdo natvrdo a na jižní Moravě osázel nějaký větší pozemek tak by se tím nejspíš i slušně uživil...
A navíc si myslím že www.konopijelek.cz a vůbec aktivity kolem léčivého konopí jsou to nejlepší co se pro legalizaci dá udělat... jen řekněte, kterej politik - šmejd by zakazoval babičce mazat si bércový vřed mastičkou z léčivé byliny? To už by musel být extra nácek a i takového si zase můžou výborně vychutnat novináři A přesně tohle může změnit vnímání konopí ve společnosti... No a když už nám jednou zlegalizujou léčebné konopí (a pokud Dušanovi Dvořákovi pomůže hodně lidí tak tomu věřím) tak jsme za vodou, neboť každý má občas bolení hlavy nebo zad... a já se moc rád budu léčit oficiální indikou z lékárny...
Osobně už jsem konopijelek věnoval přebytek z loňska a myslím, že by bylo slušné od každého, co má víc než 1 minikytku pro sebe takový desátek na prospěšné/léčebné účely věnovat...

Old Post 23-06-2010 v 15:19 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

jestli grower obecně je tak nějak "na hranici" zákona, tak tohle vlákno je už za ní... a klidně mi dejte K- ale tohle porušuje pravidla groweru

Old Post 23-06-2010 v 22:41 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Rory
jestli grower obecně je tak nějak "na hranici" zákona, tak tohle vlákno je už za ní... a klidně mi dejte K- ale tohle porušuje pravidla groweru
coze? spise bych rek, ze stavi grower do uplne jineho svetla! cim ze porusuje pravidla? jestli bude aspon neco z outu rad se pripojim a podaruju. hm tech 25 za ge, to nema cenu ani brat

Old Post 24-06-2010 v 05:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Tak to je masakr, prodáš svůj out když máš dejme tomu 15 kytek a uděláš 10 kilo za 250 000 Tak to fakt nemá cenu brát. Spíš by mne zajímalo kdo to zaplatí, ti nemocní lidé co v ten lék vkládají naději, nebo sponzor? Ta první varianta mi přijde jako pěkná prasárna. Prachy bych do toho fakt nemotal.

Old Post 24-06-2010 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

davaj to zadara. spise chcou nahnat lidi. uz maj dost skusenosti s fizlama. kdo vi kolko jim zabavi letos. nechapu, zaviraj se oci u tolika veci ale kdyz je neco pro dobrou vec tak to NEMUZE BYT

Old Post 24-06-2010 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

DARUJ TRÁVU DARUJEŠ ŽIVOT ! Příspěvek č. 12

Dle konopijelek.cz onkologický pacient potřebuje půl kila kvalitních palic, což je i kdyby si to celé platil při jejich výkupních cenách 12.500 Kč, což mi nepřijde až taková můra... Pravda je, že onkologická léčba chemoterapií, která se běžně používá například u rakoviny plic stojí několik set tisíc korun a výsledek je předem jasný - člověk stejně umře, ale o několik měsíců (výjimečně let) později...
Jak je vedena celá věc www.konopijelek.cz je samozřejmě taky na debatu, ale nic lepšího tady zatím nebylo, myslím že MMM je proti propagaci léčebného konopí pro legalizaci celkově hodně málo přínosný (nic proti tomu, taky jsem tam byl a dokonce se snažil pomáhat - promítání filmů apod.)... Jenže MMM je mediálně využitelný spíš proti nám... pani jen se podivejte na ty dredatý feťáky jak poskakujou před bednama...

Tenhle thread má být hlavně výzva - nekašlete na nemocné a nehulte si jen na svým písečku

Daruj trávu daruješ život !!!

Old Post 24-06-2010 v 12:08 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 13

Nedávno jsem daroval pár gramů na vyzkoušení jedné paní, co trpí chronickými bolestmi a ještě se jí do toho přidává roztroušená skleróza. Musím říct, že jsme z toho měl velmi dobrý pocit, konečně svou úrodou někomu pomáhám... Pokud by to šlo takhle ve větším, bylo by to více než skvělé!

Old Post 24-06-2010 v 14:00 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4052460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív