Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » zasadit ven po sezóně?!:?!!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CTL
Nový Člen

Karma uživatele CTL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Dotaz zasadit ven po sezóně?!:?!!? Příspěvek č. 1

Mám několik menších kytek(2 týdny). Chci se zeptat jestli mi kytka venku bude růst. Když už je tak pozdě (červenec), ale do října by snad rúst mohla nebo ne???

Old Post 18-07-2003 v 10:01 AM
CTL je offline   Profil uživatele CTL   Find more posts by CTL   Foto galerie člena CTL   Click here to Send CTL a Private Message   Add CTL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 2

Já bych je nelámal. Když ti přežijou nápor počasí, dobytka a zlodějů, tak by to klidně venku daly a když se nebudou zalamovat a zaštípávat, tak myslim, že sklidíš ...

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 18-07-2003 v 14:03 PM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 3

urcite vyrastie,ale nebude to taka bomba

Old Post 18-07-2003 v 18:48 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CTL
Nový Člen

Karma uživatele CTL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

all - Zastřihávat to zatím nebudu, nevidím důvod. Zlodějů se nebojím, mám zahrádku. Do října bude určitě pohodové počasí pak by neměl být problém.

Old Post 19-07-2003 v 18:25 PM
CTL je offline   Profil uživatele CTL   Find more posts by CTL   Foto galerie člena CTL   Click here to Send CTL a Private Message   Add CTL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prankster
Stálý Člen

Karma uživatele prankster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 5

No tie moje maju asi mesiac cize stihnut by sa to v podstate malo.

Húlení je dneska v móde, hlavne pro ty, z ciziny...

Daniel Landa

Old Post 19-07-2003 v 19:23 PM
prankster je offline   Profil uživatele prankster   Find more posts by prankster   Foto galerie člena prankster   Click here to Send prankster a Private Message   Add prankster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 6

no nevim nevim chlapiku kdyz uz ti neco vyroste tak to budou nejspis jenom slahouny s malim kartacem na vrchu mozna tak na 5-10retek mozna ani to ne

Old Post 21-07-2003 v 00:37 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
runner
Nový Člen

Karma uživatele runner - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7

Nebal bych se toho.Ja jsem zrovna dneska zasadil asi dvacet kytek. Vim, ze uz je trochu pozde, ale za pokus to stoji, ne???

Old Post 25-07-2003 v 19:36 PM
runner je offline   Profil uživatele runner   Find more posts by runner   Foto galerie člena runner   Click here to Send runner a Private Message   Add runner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8188960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív