Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Muj prvni indoor v Thajsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Tak musim přiznat že ti opravdu závidím takovou pohodu :-))
Pokud to není tajný - rozepiš se prosím o tom jak jsi doputoval tak daleko :-()
Kytí je opravdu gut ale ja bych byl asi hodne opatrnej (posranej) 50let je 50let.

Old Post 18-09-2006 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 12


to Fistekk
v Thajsku jsem nesehnal ani jednoho obchodniho zastupitele
Plagron ci Bcuzz tak je snad jasny, ze skoro vsechny hnojky jsou z Evropy.
Mno a az mi dojdou tak brnknu kamosovi do Prahy ci Londyna a on mi posle expres novi.
Lehky jak facka
Mno manzelka se zrovna vratila a bez ryb tak je nastvana no ale alespon na to foto jsem ji ukecal
PS; pises ,ze tyto hnojky jsou pouzivane jen u vas tomu nerozumim pac napriklad v Anglii kde jsem nakupoval vse od Lampy az po hnojky maji celkem slusne vybavene obchody
viz: www.aquaculture-hydroponics.co.uk
www.growell.co.uk
www.3countieshydroponics.co.uk
a ver mi ze jsou to opravdu libovy obchody kde maji veskerou techniku na ukazku takze si vse muzes prohlidnout jak to slape a ze super prodavacem ktery ti vse vysvetli a ukaze

Naposledy upravil Pampalini 21-11-2008 v 22:44 PM

Old Post 18-09-2006 v 13:35 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 13

to C.H.T.
No ja bydlim na jednom hezkym ostruvku na Thajsko-Kambodzskych hranicich asi 60 km od Cambodia
(Kambodza) a pri nejhorsim skocim do me pramice a hura pryc
A kdyz by mi dosel muj super leteckej benzin a oni mne dostali
tak 50 let bych nedostal pac Thajska policie je nejvic zkorunpovana tak by mne jen oskubali o ty tezce nadreny penizky z me brigady

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 25-09-2006 v 01:11 AM

Old Post 18-09-2006 v 13:44 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 14






to fistekk no ja v Bangkoku zadne hnojky jako plagron ci Bcuzz nevidel ale je to stejne jedno pac mi je kamos muze poslat to postovny stoji jenom par stovek
Tva kamoska ma pravdu oni tady zerou vse co jim prijde pod ruku.
primo na ulici si muzes koupit smazenyho cerva ci zabu,pavouka ci polniho 6cm svaba, chutna to celkem dobre pac je to vysmazeny v oleji
ja to papam k pivu stejne jako ty si davas v hospode orisky ci bramburky
2 foto mistni prodavacka velice libovych smazenych cervu
1 foto toho skorpika jsem nasel ve sprse nastesi jsem ho videl driv nez jsem se zacal sprchovat

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 04-11-2007 v 18:39 PM

Old Post 18-09-2006 v 15:02 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 15

Prvni rok jsem tu nejedl skoro nic mno a pak si zvyknes jednou ochutnas a je to pak to do sebe cpes horem dolem
pac jsou v tom protejny.
Skorpik jedovaty je ale takhle maly je celkem neskodny ty vetsi jsou horsi ,proto radsi chodim v sandalech aby mi tam nic nevlezlo.
daleko horsi jsou tu hadi na to musim davat majzla

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 18-09-2006 v 15:16 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 16

to thalos predem dik
To je poprve tak doufam ,ze to vyjde vsechny informace ohledne pesteni jsem ziskal tady na Groweru tim bych chtel vsem podekovat
Dikec

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 18-09-2006 v 16:23 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 17

Tyjo vojto jednoznačně K+, super thread, super kytky vypada to na první pokus luxusně..!

Old Post 18-09-2006 v 16:34 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 18










to fistekk druhu rybareni je hodne to podle nalady kdyz nejsem moc z cazenej a mam dost energie tak si vemu brejle ploutve a harpunu a jdu se potapet vetsinou to vydrzim tak 3 hodky pak jsem ztahanej jak bejk.
Kdyz ty energie moc nemam tak si vemu lod a jedu na more tam zakotvim a chytam normalne s prutem na tezko dulezita je ksiltovka pac to pece. Mam sebou polistirenovou krabici a v ni led s pivkama a za uchem zamotany brko mno a to tam vydrzim i klidne cely den pac mam zasoby.
Obcas natahnu 50 metrovou sit s plovakama na hore no a cekam az je odliv a pak jen tu sit vytahnu a jeto pac s odlivem jsou i rybi.
Kdyz mam chut na kraba ci lobstra na to mam speciani klec neco jako past na raky. Do klece dam navnadu (mrtva ryba) ke kleci privazi 50m pradelni snuru splovakem abych ji pak nasel mno a tu klec spustim na syrim mori na dno a druhy den jsi pro ni jdu a mam veceri krabik na grilu fakt super.
Muj soused ma peknou rybarskou lod tak pribizne dvakrat do mesice jedeme na 3 az 4 dny na rybi coz je super ta lod ma malou kuchynku kde se da varit a matrace a houpaci site na spani takze jsme nezavisli a jen si tak jezdime mezi ostrovi a chytame rybi

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 02-02-2008 v 03:07 AM

Old Post 18-09-2006 v 23:52 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 19





to fistekk najem je tu ruzny od 1000kc az do 50 000kc
ja su skromny staci jen prumerny bydleni sklimatizaci pac kytkam to dela dobre ja platim 4000kc na mesic , ale vetsinou mas smlouvu minimane na 6 mesicu proto je to tak levne
vybral jsem par baracku na ukazku prumerna cena 10,000kc na mesic
kdyz vis kam jit

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 27-01-2008 v 14:03 PM

Old Post 19-09-2006 v 00:20 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 20


Mno a tenhle je zadaca akorat koupis komari sit pac by te pres noc sezrali

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 19-09-2006 v 00:26 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8873770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív