Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » trochu z jiného soudku - že by na vodě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Přečetl jsem si příspěvky o pěstování na stromech a napadlo mě - totiž nejen mě, že by nemuselo být špatné pěstování na vodě. Kus polystyrénu, pořádný rákos na nějakém rybníku a...
Vyřeší se problém se zalejváním, závratě, a do rákosu taky nikdo nekouká.

Toť idea

Já jedu teda indoor ale v létě bych chtěl dát i outdoor tak uvidíme.

LEGALIZE IT !!!

Old Post 29-01-2002 v 22:16 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalash
Nový Člen

Karma uživatele kalash - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 18 

Nápad rákos Příspěvek č. 2

Rákos je vpoho. Keďže je ale pôda, v ktorej rastie príliš podmáčaná, neprospievalo by to rastline. Preto by bolo dobre zadovážiť si nejakú väčšiu nádobu, najlepšie obdĺžnikového alebo štvorcového tvaru, do ktorej poukladáš vedrá postavené na nejakých hranolčekoch práve kvôli tomu, aby neboli podmáčané korene. a chodievať k "holkám" v gumákoch.

Old Post 30-01-2002 v 11:54 AM
kalash je offline   Profil uživatele kalash   Find more posts by kalash   Foto galerie člena kalash     Add kalash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Obecné Příspěvek č. 3

já myslel dát trávu do květináče, zespodu zavést knot pro zalejvání a celé to posadit na poly.desku a vrazit někam do rákosu u rybníku (taky by to chtělo asi poradne ukotvit)

LEGALIZE IT !!!

Old Post 30-01-2002 v 22:35 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Je to genialny nápad. Idem pohladat nejake trstie. Najlepsie je na tom ze sa o to nemusis starat.
KforU

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 12-02-2002 v 19:41 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

zdravím mmmmmm no nevím hoši,každopádně jestli to někdo bude zkoušet,dejte vědět,už jsem nad tím taky uvažoval,ale věřte není to tak snadné jak se zdáááááááááá

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 02-03-2002 v 09:19 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Pohodička Příspěvek č. 6

Hlavně at vám to neuplave!

FASTGROW

Old Post 02-03-2002 v 14:05 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighGrower
Nový Člen

Karma uživatele HighGrower - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 3 

Organika Smrad Příspěvek č. 7

Nóóó, tak to je celkem dobrej nápad kterej by možná vyřešil moji nouzi o dobrý fleky někde v přírodě, akorát se bojím, aby ty naše holky trošku nenačuchly žabyncem nebo podobnejma ňamňam věcma co v těch rybníkách většinou plavou. Vono zkusit se má všechno, ale hulit potom nějakej Cannabis Žabynys....... ehm.
Každopádně to asi vozkoušim a dyžtak dám vědět.

Sranda musí bejt!

Old Post 09-03-2002 v 21:27 PM
HighGrower je offline   Profil uživatele HighGrower   Find more posts by HighGrower   Foto galerie člena HighGrower   Click here to Send HighGrower a Private Message   Add HighGrower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

Neni to špatnej nápad, ale rybníků s rákosím moc neni.A když, tak ma to rakosí ani ne metr. Taky lituju ty, kdož nejsou z oblasti, kde je hodně rybníků.
Já sem z jihu a najít vhodný rybník bude stejně fuška.

Myslim si,že misto polystyrenu by asi byla lepši nějaka dřevěná plošina, která by byla čtyřma kůlama zatlučena v bahně.Na plošině by byl kus polystyrenu (pojistka proti kolísání hladiny) a na polystyrenu pár květníků,uprostřed s dírou na knot, který je zaveden skrz polystyren a do vody.Knot by neměl mít moc dlouhou vzdálenost mezi vodou a květníkem(max 15cm), protože by pak nemusel zavlažovat. Jenom by to chtělo ňák zajistit ten polystyren proti větru a vlnám. Představte si, kdyby stoupla hladina, polystyren by plaval na vodě, pak by přišla nějaká vlnka, naklonila desku...... Asi by to chtělo ty květníky přilepit nebo přitlouct a desku přivázat k rákosum.
Budu na tom dělat.Až na něco přídu, tak dam vědět.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 16-03-2002 v 15:59 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Palec nahoru Příspěvek č. 9

Toje dost dobrej nápad a ještě sem otom neslyšel.Plně souhlasím ze Stormem.Musim to zkusit jako sem zkoušel pěstovat na stromech taky sem tomu zpočátku nevěřil a pak se mi to vyplatilo!!!!!!!!!
Motto:Voda,voděnka.......... :-)

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 26-03-2002 v 07:39 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 10

Zrovna dneska jsem našel perfektní místo na zasazení.Je tam asi 300 sq. m rákosu, tak 2-3 metry vysokeho.Myslím,že žádného normálního člověka, natož čorkaře nenapadne lozit do bažiny.Vyzkouším, zdokumentuju a ozvu se.

Old Post 22-04-2002 v 17:40 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

V rákosí Příspěvek č. 11

To Lee: To si špatně pochopil. To neni hydro, jen je to jako samozavlažovací květináče, akorát to bere vodu rovnou z rybníka.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 22-04-2002 v 19:37 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duf
Nový Člen

Karma uživatele Duf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

Hydroponie Příspěvek č. 12

Nevim, nevím, ja jsem uz něco podobného zkoušel, ale většinou mi ty kytky od spoda uhnili, protože na ně bylo až moc vlhko. Chce to vychytat s tím mokrem aby toho nebylo moc a pozor na rákos ať vám nezastíní kytky.

Old Post 23-04-2002 v 10:32 AM
Duf je offline   Profil uživatele Duf   Find more posts by Duf   Foto galerie člena Duf   Click here to Send Duf a Private Message   Add Duf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 13

Zdarec palec,
netyka se to primo rakosi, ale vyhlidl jsem si jedno misto a je to celkem bazinaty (hodne vlhka puda, ale neni to zaplaveny vodou). Myslite, ze mi tam kytky uhniji.
pro jistotu je tam chci dat predpestovany.
Budu vdecnej za kazdou zkusenost, kterou s tim mate. Diky

Old Post 23-04-2002 v 11:31 AM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 14

Nekde tady nekdo rikal,ze se daji sehnat kyble v pekarne za 10 korun/V=10l/.Tak jsem si tam dneska zasel a ejhle....No zatim mam 5 doma a dalsi na me cekaji.
Vcera jsem byl nekde v bazine a byla tam pevna puda uz tak 10 cm pod vodou.Hodim tam par kybliku a s vrsku tam dam ten knotek,jak tu nekdo rikal.Bojim se ale,ze by se kybliky mohli prevratit.Asi po obvodu zavesim 3 cihly.Doufam,ze to pujde.

Old Post 23-04-2002 v 17:22 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noger
Nový Člen

Karma uživatele noger - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

vlhka puda Příspěvek č. 15

custe lidicky mam stejny problem . Nasel jsem si fleka v rakosu . Rakos sem odsekal ale puda je trochu vlhka tak jsem vykopal diru a zmeril jsem si hladinu spodni vody.Je cca 25 cm nevim jestli ty kykicky to zvladnou . Uvazoval jsem ze vykopu kolem toho policka kanal cca 30cm a vykopanu hlinu nahazel na policko tim se vyska policka zvedne. A jeste ktomu ti slizke potvory se neprebrodi pres ten kanal takze si myslim ze to bude v poho. napiste co si o tom myslite . jo ta puda je celkem jilovita nevite nekdo jak to zurodnit

do pohody

Old Post 28-04-2002 v 22:23 PM
noger je offline   Profil uživatele noger   Find more posts by noger   Foto galerie člena noger   Click here to Send noger a Private Message   Add noger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Hydroponie To je skvělý Příspěvek č. 16

Včera jsem objevil dobrej rybník, takže to hned dneska zkusím, myslím, že by to mohlo být v poho...

Shiva ))

Old Post 02-05-2002 v 08:33 AM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3907880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív