Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » ToxSoul's SalVia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

ToxSoul's SalVia Příspěvek č. 1



Zdravim, zakládám(e) tenhle thread, abychom (my outdooraři) měli přes zimu co dělat a taky proto, že si rádi ukážem svoje šalvějky
Vzhledem k tomu, že je tu o šalvěji docela dost threadů, tak jsme si to hodili do společnyho, kam se po poradě vedení (ja+Tayem ) může přidat nějaká VIP osůbka, když bude mít zájem

Tedy k věci>>>

Moji šalvějku mam od Entteeho. Dostal jsem krásně zakořeňený a zdravý řízek, který dokonce přežil celonoční kalbu zmačkaný v batohu, což mě vážně potěšilo

Mám ji přesně 1 měsíc a 5 dní
Lebedí si na východním okně, občas přisvítím stolni lampičkou k večeru, tak hodinku dvě.
Květináček ma objem kolem 1/2 litru
Vlhkost moc neřeším. V komůrce mám kolem 40%. Z prvu byla přikryta petkou (asi 3 týdny). Teď už jen občas porosím.
Hlína je nejspíš nějaký zahradnický substrat s 30% perlitu
Zalevám a postřikuji odstatou vodou z kohoutku - bez hnojiv.
Zanedlouho ji plánuji zastřihnout a přesadit, ale zatím jede krásně, tak počkam

Šalvěj jsem ještě neměl, takže se těším, na prvni výlet, až vyroste dostatek listů na výrobu trochy extraktu

Teď je na řadě Tayem

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Naposledy upravil Soul Rebel 07-01-2008 v 08:15 AM

Old Post 06-01-2008 v 12:49 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

2.příspěvek-zabavuje se Příspěvek č. 2

Ano, ano - i u Tayema se zazelenalo.

Tyhle dvě mexický holky už maj za sebou přípravnej kurz v Ostravě, takže už docela rozumněj česky.
Přišly mi z tama poštou v bytelným balíku těsně před svátkama(díky Praxiježíšku )
Ta vyšší byla vysypaná a dost povadlá, ale zvládla to.

(foto 1 - stav asi druhý den)

Týden jsem je nechal vzpamatovat, načež jsem je přesadil do většího.
Substrát: Kokos + Agro (zmikrovlkovaný)

Do včerejška si holky rostly v chladné místnosti pod střešním oknem. Pocit nedostatku světla a iracionální obava, že mi začnou házet blizny, mě vedla k přesunu do koupelny pod zářivky. Přisvěcuju od jedné do cca 21:00.

Pohnojil jsem je prvně včera kapičkou Rootu a A+B (BioNova).

Myslíte, že už jsou ready na první seřezání?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 18-10-2009 v 10:42 AM

Old Post 06-01-2008 v 12:57 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Re: 2.příspěvek-zabavuje se Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox
Přisvěcuju od jedné do cca 21:00.


Teď mě tak napadá... není to cypovina, tomu svítit, když ta rostlina má ráda stín ???

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 15-10-2009 v 17:05 PM

Old Post 08-01-2008 v 10:06 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 4

zdravím, Šalvěj Divotvorná původně roste v deštných lesích, kde je poměrně hodně vlhka a stín...takže já bych souhlasil s Tayem de Tox-nesvítit...ale jinak vypadá vitálně, přeju hezký zážitky po sklizni mám rád ten její osobitej boom co mi vyvolává v hlavě už po druhym prdíku

Old Post 08-01-2008 v 10:26 AM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 5

šalvěj divotvorná miluje světlo, ne sice přímé, ale roste mnohem lépe, než někde v rohu

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Old Post 08-01-2008 v 12:06 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od soulQuake
šalvěj divotvorná miluje světlo, ne sice přímé, ale roste mnohem lépe, než někde v rohu


Hmmm.. tak že bych použil stínidlo k tomu, k čemu bylo vymyšlené původně?? ..ke stínění

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 08-01-2008 v 12:31 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Re: Re: 2.příspěvek-zabavuje se Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


Teď mě tak napadá... není to cypovina, tomu svítit, když ta rostlina má ráda stín ???


Pamatuju si, že ňekdo tady měl šalvěj pod sodíkem a vypadala dosti masivně.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 08-01-2008 v 19:19 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Nový sestřih a bydlení Příspěvek č. 8




Tak jsem na radu šalvějku přesadil a zastřihl. Nový květináč má asi dvojnásobny objem. Neni to sice pořád dost, ale přesadím dál
Ráda pózuje>>>
1) V novym květináči si lebedí
2) Detailek sestřihu
3) Póza s panoramatem, na který má výhled

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 09-01-2008 v 14:20 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 9

Hmmm to je ale moc pěkný sestřih. velice šik

A co ten zástřižek, zakoření?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-01-2008 v 15:32 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 10

Ten zástřižek nezakoření, protože ma asi 2cm. Byl to skutečně jen nejvíc vršek

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 09-01-2008 v 15:35 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 11

chlapci dejte ji vetsi vlhkost.., ona se sice prizpusobi na tenhle rezim ale bude vam davat malo listku docela slabych na pokur... kdyz ji budete mit v nejake parnicku nebo pod pytlikem tak to bude mnohem lepsi.. a taky toho svetla se bat nemusite... tahle potvora prezije kdeco

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 09-01-2008 v 15:49 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 12

Mam tedy chapat, ze vetsi vlhkost = vetsi potence?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 09-01-2008 v 16:24 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Vivisekcia Příspěvek č. 13

Tak prej se čeká na mě
Tož sem hejbnul zadkem a jsem tu s aktualizací.

Máme za sebou první řezání do živého. Dle Pohromovy rady seknuto v kolínku.


Jinak na té lepové desce lze viděti ukázkové mrtvoly dospělých smutnic.
Řešení: přidána další lepová deska ..což ale neřeší mláďátka v substrátu Bude tedy učiněn pokus o proschnutí vrchní vrstvy, což by je mělo zabít. (Jenomže to toto trochec koliduje s požadavkem vysoké vlhkosti.
Uvidíme, jak to půjde. Když nepůjde, přijdou na řadu parazitické hlístice).



ŠAL_óm

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 17-01-2008 v 21:33 PM

Old Post 16-01-2008 v 11:45 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 14

Zkus trichodermu->je schopna pomerne rychle a ucinne "regulovat" populaci vseho ziveho(krom kytky) v hline...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 16-01-2008 v 13:15 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 15

kořen z patra

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 17-01-2008 v 21:41 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 16


Tak už mi rostou dvě větvičky, tak aby to stálo za fotku

Tajem> Kořen z patra znamená, že kytka chce qětináč do boku

Pinus> Pekne, drzim palce, at to vyjde

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Naposledy upravil Soul Rebel 19-01-2008 v 12:06 PM

Old Post 19-01-2008 v 11:42 AM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5977880 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív